Тема Незабравима (Unutulmaz) 152

  • 22 568
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
гласувате ли и за артистите

# 16
  • Мнения: 9


Някои май са готови за лекциите на професор  Яваш Flutter
Аууууууууу, Мокси! Е, няма начин уроците да не доведат до много висок успех! Може да се наложи и допълнителни часове да се взимат! hahaha hahaha hahaha hahaha

Боб
, аз при такъв професор искам да съм "вечната студентка"   newsm03 newsm03 newsm03

# 17
  • Мнения: 0
момичета,преди време бах писала едно стихче,което много ще отива на нашия професор Яваш Embarassed  Embarassed  Embarassed
 Мисли на ученичката:
Върни ме пак в класната стая
и нека там открием рая
Нека бъда единствена в твоя клас
и ще те слушам със захлас
Уроците със радост ще си уча
и от тях не ще ми идва до гуша!
Научи ме на много неща
нека твой предмет бъде тя,любовта.
Ще бъда ученичка прилежна
на изпити много нежна.
В часовете ти да влизам обещавам
и за тях не ще да закъснявам.
Учи ме цял живот,
бъди моят моят учител по любов!
Диди, много е сладурско и доста тематично!  newsm10 newsm62 newsm51 newsm51 newsm51

# 18
  • Мнения: 9
момичета,преди време бах писала едно стихче,което много ще отива на нашия професор Яваш Embarassed  Embarassed  Embarassed
 Мисли на ученичката:
Върни ме пак в класната стая
и нека там открием рая
Нека бъда единствена в твоя клас
и ще те слушам със захлас
Уроците със радост ще си уча
и от тях не ще ми идва до гуша!
Научи ме на много неща
нека твой предмет бъде тя,любовта.
Ще бъда ученичка прилежна
на изпити много нежна.
В часовете ти да влизам обещавам
и за тях не ще да закъснявам.
Учи ме цял живот,
бъди моят моят учител по любов!

Съвсем по темата си Диди! Поздравления още веднъж за стихчето  newsm51 newsm51 newsm51

# 19
  • Мнения: 0


Някои май са готови за лекциите на професор  Яваш Flutter
Аууууууууу, Мокси! Е, няма начин уроците да не доведат до много висок успех! Може да се наложи и допълнителни часове да се взимат! hahaha hahaha hahaha hahaha

Боб
, аз при такъв професор искам да съм "вечната студентка"   newsm03 newsm03 newsm03
Нали? И да се явяваш на всички видове изпитни сесии - и на предварителни и на редовни и на поправителни !  hahaha hahaha hahaha

# 20
  • Мнения: 0
гласувате ли и за артистите
Другите анкети са приключили, Йожи! Само тази още е отворена за гласуване!  Hug

# 21
  • Мнения: 7
ха ами то никой няма да завърши тогава а все ще са на поправки и без да ги вземат за да повтарят и аз искам но няма как освен ако ме върне  smile3503 smile3521 newsm62

# 22
  • Мнения: 9
Радвам се,че ви харесва  Hug Къде ми бил акъла преди 5 години,сега си намери мястото  това стихче.Посветено на любимият ни учител  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 0
ха ами то никой няма да завърши тогава а все ще са на поправки и без да ги вземат за да повтарят и аз искам но няма как освен ако ме върне  smile3503 smile3521 newsm62
Това е положението! Ще се повтаря до откат и докато професора преподава в този курс  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 9


Някои май са готови за лекциите на професор  Яваш Flutter
Аууууууууу, Мокси! Е, няма начин уроците да не доведат до много висок успех! Може да се наложи и допълнителни часове да се взимат! hahaha hahaha hahaha hahaha

Боб
, аз при такъв професор искам да съм "вечната студентка"   newsm03 newsm03 newsm03
Нали? И да се явяваш на всички видове изпитни сесии - и на предварителни и на редовни и на поправителни !  hahaha hahaha hahaha

Мечти, мечти.. Sunglasses

# 25
  • Мнения: 7
ха ами то никой няма да завърши тогава а все ще са на поправки и без да ги вземат за да повтарят и аз искам но няма как освен ако ме върне  smile3503 smile3521 newsm62
Това е положението! Ще се повтаря до откат и докато професора преподава в този курс  hahaha hahaha hahaha hahaha
Е може и да стачкуваме за да го върнат да ни преподава  smile3503

# 26
# 27
# 28
  • Мнения: 0
Привет на форума!
За Моксито, спретнала новата ни къща, за Пепел от рози и нейното клип4е  в
черно-бяло и за Бобояна и нейния ''План Б'', както и за вси4ки от балкона един поздрав!
http://www.dailymotion.com/video/xegubc_eda-harun-umut_people

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 320
момичета,преди време бах писала едно стихче,което много ще отива на нашия професор Яваш Embarassed  Embarassed  Embarassed
 Мисли на ученичката:
Върни ме пак в класната стая
и нека там открием рая
Нека бъда единствена в твоя клас
и ще те слушам със захлас
Уроците със радост ще си уча
и от тях не ще ми идва до гуша!
Научи ме на много неща
нека твой предмет бъде тя,любовта.
Ще бъда ученичка прилежна
на изпити много нежна.
В часовете ти да влизам обещавам
и за тях не ще да закъснявам.
Учи ме цял живот,
бъди моят моят учител по любов!
newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Направо си представих целия клас "Бг-мама" на скамейките, и едни поправки...изпити Нон-стоп!

Общи условия

Активация на акаунт