Моята чудесна обемна коса!

  • 4 002
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 546
как с ютия  #Crazy #Crazy #Crazy
да й вземат за коледа една преса за коса , да не се мъчи

# 16
  • Мнения: 216
И аз го имам това чудо, ама нещо немога да се справя, косата ми става все едно е напръскана с лак и после немога да я разреша.
Сега си взех пяната на Нивеа за обем, поне не ми става така твърда косата  Simple Smile

Моля те, дай повече инфо за пяната на Нивеа и по-точно как я прилагаш и има ли ефект. Благодаря ти!

# 17
  • Мнения: 49
Днес се зачетох в един стар брой на в-к Доктор и открих следната рецепта за поддържане и подпомагане растежа на косата: в 1/2 чаша кисело мляко се разтварят 2 табл. хинин (без глазурата), много добре трябва да се смесят!!! Косата се намазва, увива се и така трябва да престои min 5 часа. Пише, че имало страхотен ефект. Аз мисля да я изпробвам, пък ако стане  ..... ох, дано  Praynig

# 18
  • Мнения: 5 647
А дали става за къдрава коса?

# 19
  • Мнения: 49
 Embarassed не мога да открия никъде хинин! А така се бях навила!!!

# 20
  • Мнения: 2 596
Бу, а от къде го купи това чудо.  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 777
Embarassed не мога да открия никъде хинин! А така се бях навила!!!
Тъкмо щях да пиша че хинин няма, иначе съм си правила маската.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Не става ли с хининова вода? Нея я има по аптеките.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу, а от къде го купи това чудо. Grinning
Билла Simple Smile Има и в Метро.

# 24
  • на село
  • Мнения: 3 926
И аз го имам това чудо, ама нещо немога да се справя, косата ми става все едно е напръскана с лак и после немога да я разреша.
Сега си взех пяната на Нивеа за обем, поне не ми става така твърда косата  Simple Smile

Моля те, дай повече инфо за пяната на Нивеа и по-точно как я прилагаш и има ли ефект. Благодаря ти!
На влажна коса я втривам и после със сушоара и четката, но съм малко с леви ръце относно четката и въпреки това се получава, специално на мен ми харесва резултата  Simple Smile
Аз така действах и при Сън силк балсама за обем без измиване, но ми се струва, че с него се омазняваше косата ми по -бързо и си взех Нивеа.

# 25
  • Мнения: 1 381
Не става ли с хининова вода? Нея я има по аптеките.

само да вметна по аптеките има един шампоан с хинин , преди време кат се бях бая ошутила го полазваш и много бързо ми израстна косата. Проблема е че изсушава косата и ако ти е суха , както мойта не го ползвай дълго и го комбинирай с подхранващи маски и балсами.

# 26
  • Мнения: 3 405
Не става ли с хининова вода? Нея я има по аптеките.

Хининовата вода само подсилва растежа на косата, за обем май не става...

# 27
  • София
  • Мнения: 2 181

само да вметна по аптеките има един шампоан с хинин

kak се казва шампоана?
за съжаление хинина отдавна го няма в аптеките, а косата наистина става невероятна от маските,в който присъства.с хининова вода ефекта не е същия.

Общи условия

Активация на акаунт