Мъже , правите ли секс...

  • 5 545
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
Искам всяка вечер да бъда изнасилен и докрай употребен от ненаситна жена.
Ама няма. Дали потребностите ми са големи или предлагането е малко - не го разбирам. Спя си недовършен. А секса си е страхотно удоволствие.

# 16
  • Мнения: 154
Искам всяка вечер да бъда изнасилен и докрай употребен от ненаситна жена.
Ама няма. Дали потребностите ми са големи или предлагането е малко - не го разбирам. Спя си недовършен. А секса си е страхотно удоволствие.
Их, жалко, че съм омъжена!!! То мойто мъжле много работи и секса е рядко явление в нашето семейство...

# 17
  • Мнения: 46 526
Искам всяка вечер да бъда изнасилен и докрай употребен от ненаситна жена.
Ама няма. Дали потребностите ми са големи или предлагането е малко - не го разбирам. Спя си недовършен. А секса си е страхотно удоволствие.
Их, жалко, че съм омъжена!!! То мойто мъжле много работи и секса е рядко явление в нашето семейство...


О-о Пепи, ще се бием ли са за Гого Mr. Green на мен пък ми писна от сутрешен секс, искам "всяка вечер..... "  smile3521

# 18
  • Мнения: 154
МИР,МИР! Немой са пердашим зарад единия секс, де! Пък и то мойто се е видяло, ша си мина само с въздишките...кат не се навивам на тройка Laughing

# 19
  • Мнения: 125
Абе..не знам. за жена да прави секс по задължение може,ама мъж? newsm78 Как така ще го вдигне по задължение?  Rolling Eyes За протокола-моят мъж ме преследва псотоянно,явно скоро няма да ми се налага да си задавам този въпрос.  Mr. Green
Това ме наведе на мисълта как така има изнасилени мъже newsm78Нали трябва да го вдигнат все пак Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 61
М не, не правя секс по задължение и никога не бих правил. Винаги успявам да намеря нещо едва ли не " ново " във половинката си.

# 21
  • Мнения: 57
Да ви кажа аз вярвам че има секс по задължение, накратко ще ви разкажа историята на нашите комци: Та значи те ходеха доста дълго време преди да сключат брак , един ден се решиха и го направиха, но само след година и половина момчето каза че не издържа и иска да се разведат, след което както се досещате се започнаха едни сцени едно чудо. Работата е там че жена му е доста ревнива ,което произтича от това че той е по-симпатичен от нея, и съответно веднага идва въпроса да ли той не и изневерява, той казва че това са глупости и няма такова нещо, но тя пък от своя страна извади календарче на което си води отчетност колко пъти му е поискала, а той е отказал ,колко пъти е приел предложението и за секс и колко пъти пък е поискал той.
 Ха кажете ми сега че тук няма секс по задължение към жената, защото му е съпруга и в отношенията между двама трябва да пресъства и секса.
  Абе да ви кажа по- добре е да попитаме Кари Братшоу защото тя разбира от секс и не се страхува да пита.

# 22
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
аз го питах и той вика ама как не - особено с тази пауза дето я направихме покрай бебка и още не сме се севтосали  Embarassed Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт