Виши

  • 1 936
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Добра марка е ,но е много важно дали кожата ти ще я понесе .Ако можеш пробвай първо с мостри . Wink
Къде мога да намера мостр?

# 16
  • Мнения: 5 317
Добра марка е ,но е много важно дали кожата ти ще я понесе .Ако можеш пробвай първо с мостри . Wink
Къде мога да намера мостр?
във всяка аптека в която предлагат продукти на виши трябва да има и мостри.

# 17
  • Мнения: 891
Аз също ползвам кремчето Нормадерм на Виши и съм страшно доволна.  Laughing

# 18
  • Мнения: 830
Това с козметиката е много индивидуално .
Лично аз съм доволна от тази марка , особено от серията Олиго , и пяната Олиго е супер . тонирания крем също е добър за мен .
Пробвай мостри първо .   

# 19
  • Мнения: 2 922
Аз мога да споделя, че гелът против изгаряне на Виши ме спаси лятото - невероятен е! А иначе от всичко друго, което съм ползвала, съм страшно доволна. Матиращият крем и почистващият лосин 3-в-1 са ми любими продукти.

# 20
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Лятото си взех слънцезащитния 60 UVB, обаче ми беше много мазен и тежък. Така ми се потеше лицето  Sick Другата година ще го измажа на Крис като ходим на плаж, а за себе си трябва да търся друго.
Ползвам околоочния гел, но единствените ми впечатления от него за сега са, че не ми се подуват очите от него. Иначе съм позитивно настроена и може да си взема още нещо за проба.

# 21
  • България-София
  • Мнения: 573
На мен тази козметика не ми понася. Колкото пъти сум пробвала, толкова - обривала, а не съм с чувствителна кожа. Затова да пробваш първо с мостри или от познат е много добра идея.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 310
И аз съм от недоволните.... ползвала съм няколко крема и нито един не ми се струваше достатъчно добър... последно си взех балсам за устни, след 1-2 месеца започна да мирише гадно, а беше в срок на годност за още 2 години  Sick

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Аз имам кремчето за локално третиране от серията Нормадерм. Не мога да кажа, че е нещо невероятно, като всеки друг лечебен коректор ми се струва, е да на втория ден пъпката не е подута и възпалена, ама все пак си мисля че може още....

Общи условия

Активация на акаунт