Кога за първи път дадохте йогурт?

  • 3 724
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 251
Да попитам как започнахте да го давате? постепенно както се започва с нова храна ли?

Да. Това е принцип при захранването с всяко ново нещо.  Peace

# 16
  • Мнения: 3
Благодаря ти за отговора!  bouquet и аз така мислех да направя.

# 17
  • Мнения: 126
За йогурта почакахме до 10 месец.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 148
Малко преди годинка.

# 19
  • София
  • Мнения: 67
На година и три месеца.

# 20
  • Мнения: 1 049
На годинка.  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 001
На 7 навършени от тез на Хумана (те се водят за над 6мес.) и на 8 навършени от йогуртите на Хип, Бебивита, Гербер.  Peace

# 22
  • Мнения: 143
Предложих Данонино на около 10 месеца и не го хареса. Иначе кисело мляко си яде всеки ден, натурално, без захар Simple Smile

# 23
  • Мнения: 58
Йогурт на Нестле, за първи път дадох на 10 месеца, като не съм я захранвала постепенно с него. Около два месеца преди това бях започнала да й давам домашно подквасено кисело мляко и затова счетох, че не е нужно. Не сме имали никакви проблеми. Peace

# 24
  • Мнения: 181
За първи път дадох йогурт малко след като детето стана на 10 месеца Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 125
На 7-8 месеца съм давала Десерт с йогурт на ОВКО, то йогуртът там е в символични количества, повечето си е плод, със смлени обикновени бисквити много го ядеше. А на 10 месеца някъде пробвах и десертите на Хумана, после вече кисело мляко (без особен успех де...).

# 26
  • Мнения: 68
Тези бебешки йогурти дето ги продават готови ми се виждат големи боклуци. Не смятам, че в тях има нещо полезно. Давала съм натурално кисело мляко след 7.м. и той го хареса много, само кисело мляко, без нищо друго, дори без захар. Разбира давам и в комбинация с плодово пюре.  Кислеото мляко може да се дава след 6.м категорично.

# 27
  • Мнения: 3 114
На 8 м и половина предложих йогурт на Хумана. Сега го давам през 2 дни като добавям две смляни бисквитки. Мисля на 10 навършени да дам кисело мляко с пресен плод.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
На 9 месеца.

# 29
  • Мнения: 2 149
Предложих й някъде около 1.5 г ,не й харесаха.
Сега на 4 г и се усладиха и си хапва Laughing

Общи условия

Активация на акаунт