LaRedoute.fr - 186 - Втора седмица на големите намаления - 17.01-23.01

  • 114 438
  • 2 766
  •   1
Отговори
# 2 610
  • София
  • Мнения: 2 296
Питах вчера,питам и днес:  от кого да искам бланка за връщане на поръчка-от куриера ли?
И мога ли да върна от 2 различни поръчки продукти в 1 пакет?
Някой ако е връщал да каже моля,благодаря!
От ЛР изпращат бланката по мейла, след като предварително си им писала, че искаш да върнеш нещо. Срокът е 15 дни след получаването, и пощенските разходи са за твоя сметка.
Бланката  или се принтира и се попълва на ръка и се праща по пощата, или се попълва в пейнт и се праща в пдф формат като отговор на мейла, с който са ти я пратили.
Куриерите нямат нищо общо с Лр, те само ни носят пратките...

За различните поръчки в 1 пакет е добре да си ги питаш тях, добре е  връщането да стане след кореспонденция с ЛР , за да няма недоразумения после.

# 2 611
  • Sofia
  • Мнения: 9 783
Ти като видя първия пост разбра ли от къде да взема бланка и мога ли от 2 различни поръчки да върна в 1 пакет?

А ти писа ли им, така както пише в първия пост, за да не се чудиш и питаш откъде да вземеш бланка?

# 2 612
  • Добрич
  • Мнения: 795
Ти като видя първия пост разбра ли от къде да взема бланка и мога ли от 2 различни поръчки да върна в 1 пакет?

А ти писа ли им, така както пише в първия пост, за да не се чудиш и питаш откъде да вземеш бланка?
Не съм им писала,питам преди да съм го получила,за да не се окаже късно като ми дойде пратката.
Благодаря Eva,сега разбрах.

# 2 613
  • Мнения: 326
Някой с отзиви за това мъжко яке, че да се отчета и за половинката  Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =2&pos=37_n_n


Поръчах го вчера на сляпо, изглежда добре, пък и за тази цена...

И аз тъкмо щях да питам за това яке. Мисля да го поръчам.

Има отзиви за якето тук - http://veni05.wordpress.com/2009/08/30/veste-militaire-en-twill-pur-coton/

# 2 614
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Roniboni,
  bouquet

# 2 615
  • Варна
  • Мнения: 187
И аз да се отчета с получена поръчка от 12.01:
Parure  от тези с китайските мотиви в кафяво и черно.За черното си бях поръчала чаршаф с ластик 140/200, но вместо това са ми изпратили плик 140/200 с калъфка  Naughty не съм съгласна , ама не ми се занимава да връщам Wink
От 75 центовите  бодита в черно 85Д и ми стои много добре.Доволна съм Wink
От тези http://www.laredoute.fr/vente-sous-pull-garcon-%28lot-de-3%29.as … e=1&pos=4_n_n , аз и преди съм взимала и ми харесват


Колко са дълги 75 центовите бодита? Аз не поръчах защото писаха че са къси, пък съм висока 180 см. Ако можеш да измериш. Предварително благодаря.  bouquet

# 2 616
  • Мнения: 11 607
За стъпало 26см., момче, кой номер маратонки ще отговаря от Найк, Пума и Адидас?

# 2 617
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Ти като видя първия пост разбра ли от къде да взема бланка и мога ли от 2 различни поръчки да върна в 1 пакет?

А ти писа ли им, така както пише в първия пост, за да не се чудиш и питаш откъде да вземеш бланка?
Не съм им писала,питам преди да съм го получила,за да не се окаже късно като ми дойде пратката.
Благодаря Eva,сега разбрах.

Последна редакция: нд, 23 яну 2011, 19:56 от anita_anita

# 2 618
  • Пловдив
  • Мнения: 41 040
Някой с отзиви за това мъжко яке, че да се отчета и за половинката  Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =2&pos=37_n_n


Поръчах го вчера на сляпо, изглежда добре, пък и за тази цена...

А какви нимера взехте? Rolling Eyes че чудя Л-а л ли е или по-скороХЛ.

# 2 619
  • Мнения: 685
tandonova79, заложи на по-голямото, направило ми е впечатление, че щом има номера над ХХЛ и ХХХЛ то определено нещото му има нещо и е умалено  Rolling Eyes
!!!Казвам обаче, че нито съм на ясно с такъв вид якета, нито съм видяла мерките в сайта на Вени, само си вадя извод от купуваните от мен работи с по-голяма налична номерация от обичайното ХХЛ

# 2 620
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 861
Колко са дълги 75 центовите бодита? Аз не поръчах защото писаха че са къси, пък съм висока 180 см. Ако можеш да измериш. Предварително благодаря.  bouquet
За ръст 180 може и да са къси, да. За ръст 160-170 според мен са добре. "Doux", което им беше описанието, значи "сладко", не късо (превеждах си отзивите, преди да поръчам и не видях отзиви да са къси... може и да греша, но така мисля).

# 2 621
  • Варна
  • Мнения: 187
Колко са дълги 75 центовите бодита? Аз не поръчах защото писаха че са къси, пък съм висока 180 см. Ако можеш да измериш. Предварително благодаря.  bouquet
За ръст 180 може и да са къси, да. За ръст 160-170 според мен са добре. "Doux", което им беше описанието, значи "сладко", не късо (превеждах си отзивите, преди да поръчам и не видях отзиви да са къси... може и да греша, но така мисля).

Благодаря Бу, то не че ги има, ама ако се появят, да знам....
Между другото, тази нощ май нищо нямаше. Надявах се нещо от бельото да пуснат пак, ама уви.

# 2 622
  • Мнения: 2 149
Ти като видя първия пост разбра ли от къде да взема бланка и мога ли от 2 различни поръчки да върна в 1 пакет?
А ти писа ли им, така както пише в първия пост, за да не се чудиш и питаш откъде да вземеш бланка?
Не съм им писала,питам преди да съм го получила,за да не се окаже късно като ми дойде пратката.
Благодаря Eva,сега разбрах.
Предполагам, че щом още не ти е дошла поръчката, то не е заради дефект да искаш да я върнеш. Мое мнение помисли си, дали си заслужава да платиш 15 лв минимум за обратното връщане, които да хвърлиш на вятъра, а също така се приготви за бая чакане на парите. Peace

# 2 623
  • София
  • Мнения: 4 578
Някой с отзиви за това мъжко яке, че да се отчета и за половинката  Embarassed
http://www.laredoute.fr/vente-veste-militaire-pur-coton-delave.a … =2&pos=37_n_n


Поръчах го вчера на сляпо, изглежда добре, пък и за тази цена...

А какви нимера взехте? Rolling Eyes че чудя Л-а л ли е или по-скороХЛ.

Ние го имаме от миналата зима, хубаво е, отговаря си на номера. Мисля, че на мъж ми е ХЛ, ако някой иска размери. Макар, че с толкова пране, ми се струва, че се поразшири....

# 2 624
  • Мнения: 43
Може ли размери на XL моля? Praynig

Общи условия

Активация на акаунт