"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ и новите проекти на актьорите - TEMA 8

  • 31 808
  • 715
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 84
той си мисли,че така ще забрави Фелиз..ама нъцки  hahaha

# 31
  • Разград
  • Мнения: 8 243

 
 

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро поспаланки HugХайде идвайте на кафе,че ще изстине Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 5 138
Идвам идвам  Whistling
Нема лЕбоФ в нито един сериал , който гледам и ще се пръсна от напрежение  Joy Joy Joy
Снощи в един друг филм чаках целувка страстна , ама ме пропусна тя вечер ще е.
Накрая ще си пусна първичен инстинкт та да разпусна малко от толкоз драми. Crossing Arms

Злати мерсаж за кафето   bouquet

# 34
  • Мнения: 84
Ииии какво хубаво кафенце си ни спретнала Злати   love001 айде добро утро мацоранкиии  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2
Добро утро,мерси за кафенцето  bouquet
От снощната серия ми беше много забавен момента с годежната кошница,Йелмазчо сякаш едва тогава започна да осъзнава сериозността на годежната процедура Simple Smile

# 36
  • Мнения: 10
Добро утро и от мен  Hug  bouquet мерси за кафето сядам да го пия

# 37
  • Мнения: 10
снощи  нищо не дадоха с тия накъсани серийки.За в момента най-добре от целия сериал е мама Моаля то големи усмивки голямо нещо Mr. Green

# 38
  • Мнения: 84
снощи  нищо не дадоха с тия накъсани серийки.За в момента най-добре от целия сериал е мама Моаля то големи усмивки голямо нещо Mr. Green

ама красота  Joy Joy за първи път я виждам усмихната тая жена от 65 серии  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 10
Злате ми кво повече да иска, синът й доведе снаха по нейн вкус какво повече да иска женицата Mr. Green

# 40
  • Мнения: 10
Юмер пък сега да не стане следващия Джепето Joy

# 41
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ха, Добър ден на Жулиетите от балкона на Бюлент! Hug Hug Hug Hug
Гледам, добра дискусия сте заформили снощи и тази сутрин, а аз не можах да се включа. Rolling Eyes
По-късно, като наобиколя селата, ще се изходя компИтентно по серията от снощи...дето наблюдавах с гоооолям интерес. Тамън да проснем червеното килимче на Хандан...и....серията свършиии.... Mr. Green

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 51
И аз се напънах снощи да гледам,че да се изхождам с вас  hahaha,ама устисках до вторите реклами WinkОбаче кошницата я видях,то даже в първия момент ми заприлича на умалено бебешко кошче,та се ShockedАма във всеки филм по някаква нова традиция научаве-при Аси ходиха да я  искат с някакви гондоли пълни със сладки,тук кошници,да видим в следващия традицията какво ще повелява hahaha

Нервакова,то в Първичен инстинк че имаше либоФ имаше,ама после през носа му излезе hahaha

# 43
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде дойде време за изхождане... Thinking
Какво да кажа...?
МачоМен, търси спасително далечно пристанище. На Йомер му увре главата...ама късно. Mr. Green
Джем, може да вземе доживотна виза за психиатрията. Филиз е по-горда от всякога. "Гордата Филиз" Twisted Evil
Йълмаз...не мога да повярвам, че е толкова заблуден...не може така беееееее... #Cussing out
Толкова време си бил до тази жена...как може да повярваш на тея глупости и да си представиш, че ще дойде при тебе за да ти представи чуждо дете за твое...ейййй, много кух тоя! Crossing Arms
Мама Моаля ми идеше да прасна една у щастливата мутра. box Малеееееее, голем кеф...Ъслъто ще й става снаха...малееее....кеф...чак кошничка спретнала.... ooooh!
Хандан, друга луда...нема трица у гъзица ама тръгнала квартира в центъра да гледа...пък и недово лна...имала САМО ЧЕТИРИ СТАЙ... Shocked Shocked Shocked
Ама, оууууу....оФцо заблудена...слези на земята...нема кинти беееееее...ай сиктир... #2gunfire
Ама Мюжгян и тя луда...кво и предлага подслон на аристократката. Прати я да пали и да спи до кофата, та да й дойде акъла...туку виж се приземила в реалността. Mr. Green
Щела да иде там ВРЕМЕННО...ХАХАХАХАХА...(изсмя се графа на развален испански...и смехът му се разнесе по ревера на сакото... Joy Joy Joy), кой...кой да й каже че това ВРЕМЕННО ще се превърне в ПОСТОЯННО... hahaha hahaha hahaha hahaha

Оффф, изходих се...сега ми е едно лееееееееееко... Laughing Party Party

# 44
  • Мнения: 10
Eееее Зизу голямо писание бе  smile3521
между другото 13 еп на песента е преведен в бокса

Общи условия

Активация на акаунт