"Под липите"- /Ihlamurlar altinda/ и новите проекти на актьорите - TEMA 8

  • 31 810
  • 715
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 10
за Юмер и Джем - те както бяха приятели изведнъж Юмер се разсърди на Джем не мога да се сетя как стана всичко .Мисълта ми е че много го претупаха тоя момент.

# 676
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ми незнам такова е моето мнение може и да греша, кво стана Йълмаз му плати сметката в болницата и станаха приятели, още малко ще вземат да си споделят за любовта си към Елиф и кой какво е правил с буйните й коси Joy
Тук нещата са по- дълбоки...Йълмаз плати сметката, но Филиз му върна парите.
Има момент на осъзнаване и равносметка от страна на Йомер. За Мачо знаем, че не е злопаметен и носи добра душа. Никога не съм с съмнявала, че Йълмаз ще подаде ръка на Йомер...ама интерсното се случи когато той разбра, че Йълмаз не е лошия от страшния филм.
Радвам, се че се сближиха...време беше. Peace

# 677
  • Мнения: 10
и аз се радвам че се сближиха

# 678
  • Мнения: 10
снощи цялата серия ни занимава с Феридето и с рошавия й годеник,то голяма коса голямо нещо пък за брадата да не говорим той едвам се забелязва

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 51
снощи цялата серия ни занимава с Феридето и с рошавия й годеник,то голяма коса голямо нещо пък за брадата да не говорим той едвам се забелязва
Joy Joy Joy JoyУби ме бе Гале,той едвам се забелязвал hahahaТой се вижда от километър какъвто е черен ShockedОпределено и аз съм на мнение,че много набързо Юмерката оцени Йълмаз,за има няма една серия и вече големи приятели :ooooh:100 серии му лази по нервите.

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 626
незнам да ви кажа тва сдобряване на Йълмаз и Юмер не стана ли много изведнъж, мисляче трябваше по по друг начин да стане

Ако мога да се намеся в дискусията -  смятам, че се получи много добре. Защото истината споходи Йомер изведнъж - след като разбра за това колко луд е Джем и какви му ги скрои съвсем редно беше да преосмисли нещата свързани с онази прословута вражда с Йълмаз и защо аджеба да му е враг. Въпреки, че напрежението се усеща все още, важното е че сега Йомер разнира чувствата между Йълмаз и сестра му и най-вече в един момент съвсем скоро ще застанат рамо до рамо с Йълмаз, за да заловят Джем.   bouquet  bouquet Дано не съм ви отегчила с мнението си!

# 681
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Оле, Алискееее... ooooh! Кви са тия приказки бе злато? Shocked
Как може да ни досаждаш? Hug Hug Hug
Включвай се по-често...много ни липсваше.  bouquet  bouquet  bouquet

# 682
  • Пловдив
  • Мнения: 626
Оле, Алискееее... ooooh! Кви са тия приказки бе злато? Shocked
Как може да ни досаждаш? Hug Hug Hug
Включвай се по-често...много ни липсваше.  bouquet  bouquet  bouquet


  bouquet И вие ми лиспвахте, лошото е че понякога след като изгледам нашето филмче и направо отивам да спя и не мога да се вредя да коментирам с вас.  Embarassed Embarassed Дано днешната успея да я изгледам, че се очертава интересна.

# 683
  • Мнения: 3
Привет на всички! страхотни коментари сте направили.
Йълмаз и Юмер си станах първи дружки! Юмер дори в кръчмата му рекна на ЙЪлмаз, че е тежко да си далеч от детето си и други работи. Явно затворът му се отрази добре. Ханданката видя и другата страна на живота, лиглата му.

Ох, нямама търпение Филиз и Йълмаз да се сдобрят. Не мога да ги гледам с другите, макар, че Аслъ ми е симпатична.
Що не се залюби с Екрем?
 Hug Hug Hug Hug Hug

# 684
  • Мнения: 10
Привет на всички! страхотни коментари сте направили.
Йълмаз и Юмер си станах първи дружки! Юмер дори в кръчмата му рекна на ЙЪлмаз, че е тежко да си далеч от детето си и други работи. Явно затворът му се отрази добре. Ханданката видя и другата страна на живота, лиглата му.

Ох, нямама търпение Филиз и Йълмаз да се сдобрят. Не мога да ги гледам с другите, макар, че Аслъ ми е симпатична.
Що не се залюби с Екрем?
 Hug Hug Hug Hug Hug
споко и Ъслъто ще се залюби с един ама него само го дават за малко мисля че в последния епизод беше, тя горката все се влюбва в неподходящия човек

# 685
  • Мнения: 3
Привет на всички! страхотни коментари сте направили.
Йълмаз и Юмер си станах първи дружки! Юмер дори в кръчмата му рекна на ЙЪлмаз, че е тежко да си далеч от детето си и други работи. Явно затворът му се отрази добре. Ханданката видя и другата страна на живота, лиглата му.

Ох, нямама търпение Филиз и Йълмаз да се сдобрят. Не мога да ги гледам с другите, макар, че Аслъ ми е симпатична.
Що не се залюби с Екрем?
 Hug Hug Hug Hug Hug
споко и Ъслъто ще се залюби с един ама него само го дават за малко мисля че в последния епизод беше, тя горката все се влюбва в неподходящия човек


Aaa! Добре тогава, иначе няма да е справедливо.Тоя подходящ лие?
А Екремката няма ли и него да го огрее лИбоФта? newsm78

# 686
  • Мнения: 10
Софче накрая на поляната Екрем го има с една ама ква е що е незнам

# 687
  • Мнения: 3
Софче накрая на поляната Екрем го има с една ама ква е що е незнам

Е, а дано! Hug

# 688
  • Мнения: 3
Йълмаз ме трогна, а Хандан пак се из....!

# 689
  • Мнения: 10
няма такава проста жена като Хандан

Общи условия

Активация на акаунт