В ритмите на декупажа с чалга,кич....и много настроение_40

  • 55 926
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 42
zdravkova   значи както е тъмен и изсъхнал фона се маже дебел слой с С200 и като изсъхне лепилото се тампонира със светлата боя и се получават пукнатини така ли? newsm78
 
mimi79777, аз не чакам да изсъхне лепилото напълно и мажа с горния слой боя-идеята е самото лепило докато съхне да напука горната боя и да се вижда през тези пукнати основата, която в случая е тъмната...

# 31
  • Мнения: 7
Ехааа страхотна Н ова тема,а заглавието - неповторимо.Благодарности на Миражче и дано темата е пълна с много ритми и усмивки!
А сега ви почвам зашото не съм писала няколко дена и ми трябваше сума ти време да разгледам всичката красота която сте изсипали в ритъма на декупажа  newsm68
Здравкова зашемети ме с тия сливи за смет,даже и не съм си представяла че може толкова красиви неща да се полуъчат от една прозаична...слива
Ваня добре дощла при нас,ще очакваме включване от теб!
Горда и на теб добре дошла и много адмирации за това което си постигнала до сега.Разгледах с удоволствие албума ти,имаш прекрасни керемиди икони ,рисуваното стъкло е прекрасно БРАВО ,ще се радваме на твоите произведения!
Мими чудесен лилав комплект но и на мен нещо не ми достига в него ,може би цветенце някъде в ъгълчето или пеперудка,пчеличка
Бонисофия много нежен комплект се е получил,с прекрасни пукнатини
Синева много весело тефтерче
Ками не виждам кое не ти харесва в бурканчето,много е весел и слънчев,има си и пукнатини и черупки всичко е много красиво и се допълва чудесно
Хубав ден прекрасни!

# 32
  • Мнения: 376
zdravkova   значи както е тъмен и изсъхнал фона се маже дебел слой с С200 и като изсъхне лепилото се тампонира със светлата боя и се получават пукнатини така ли? newsm78
 
mimi79777, аз не чакам да изсъхне лепилото напълно и мажа с горния слой боя-идеята е самото лепило докато съхне да напука горната боя и да се вижда през тези пукнати основата, която в случая е тъмната...
Точно така,НЕ ТРЯБВА ДА Е ИЗСЪХНАЛО НАПЪЛНО!!!
Благодаря ви за милите думи,приятелки  Embarassed  Hug

# 33
  • Мнения: 2 033
Съгледах на "балкончето" Тоскана!
Дори и гласува в един от конкурсите, ама забързани в ежедневието си, не сколасах да викна Ура!
Жено, още помня комплектчето с маслинки   bouquet
По- честичко ни навестявай!  smile3521

# 34
  • Мнения: 1 267
само запис.

Благодаря, Миражче!   bouquet

Красивия панер на Антом краси темата Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета мили! Аз пак да си задам въпроса: Къде в София намирате стъклени чинии за декупаж? Аааа, имам и още един: а тези пластмасови поставки за чиниите, за да стоят изправени????   Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 22
Привет и от мен,следя ви когато има време,но за писане......не остава.Прекрасна нова тема!Тук са последните ми неща,към краяhttp://mirenamell.multiply.com/photos/album/2/2

# 37
  • Мнения: 2 033
Поставките/държачи за чинии в магазините по 1 лв, а в момента май чакат ново зареждане за чинии щото никъде ги няма, ако нещо е останало само.

mirenamell нали съм шемет, не разбрах кое точно е новото, ама и новото и старото много ми харесаха!  Hug
Сега отивам да смилам бавно инфото  Embarassed

# 38
  • Мнения: 32
Съгледах на "балкончето" Тоскана!
Дори и гласува в един от конкурсите, ама забързани в ежедневието си, не сколасах да викна Ура!
Жено, още помня комплектчето с маслинки   bouquet
По- честичко ни навестявай!  smile3521
Здравейте, момичета !!!
mumita, много често вися на "балкончето" и се любувам на чудесата, които творите и се зареждам с настроение !!! Не съм писала повече от година, започнах нов бизнес и ми отне много време, енергия, емоции....Но много често "бягам" от действителността и се рея в красивата, декупажна  вселена  bouquet. Следя редовно темата, даже така се запалих по плетене на кошници, че около мен е пълно с тръбички, шишове, хартии...и готови кошнички. Ще снимам какво съм направила през този период и ще дам подробен отчет. Hug
   



# 39
  • Мнения: 168
Запис и от мен
Благодаря на Мираж за прекрасната тема!
Момичета , който си види името по- долу да си провери ел. поща. ;
Изпратих ви списъка с адресите


val1977 , bonnysofia , виванова , wiwian , antom , GenovevaG , дремеща , dida_dimitrova , dbalinova
 Sineva , fanito , *щурчо* , ellinna , zdravkova ,  KaMu , canka_atn , *miraGe72* ,  mimik_78 , MIM AR
marinap , Rakovina.


Ако някой е пропуснал да си даде данните за списъка ,може да ми ги прати по всяко време и ще бъде добавен

# 40
  • Мнения: 22
Поправка,новите неща са от тук нататък до края!Имах малко проблем преди това със сайта
http://mirenamell.multiply.com/photos/album/2/2#photo=77https://

# 41
  • Мнения: 7 399
val1977 , bonnysofia , виванова , wiwian , antom , GenovevaG , дремеща , dida_dimitrova , dbalinova
 Sineva , fanito , *щурчо* , ellinna , zdravkova ,  KaMu , canka_atn , *miraGe72* ,  mimik_78 , MIM AR
marinap , Rakovina.


Ако някой е пропуснал да си даде данните за списъка ,може да ми ги прати по всяко време и ще бъде добавен
                   А на мен защо не го пратииииии?  newsm45

# 42
  • Мнения: 1
Привет, отбор чалгаджийки! Hug

Миражче, отново прекрасна тема и оригинално заглавие! Благодаря ти!

Антомче, поздравления! Произведението ти напълно заслужено краси началната страница на темата!

Тези дни нямам интернет на работата, а в къщи - много ангажименти и не ми остана време да пиша. Поздравявам новите попълнения и им желая успех, а на " старите кучета"  - похвали!!! #Crazy

Толкова засега от мен! Обичам ви!

# 43
  • Мнения: 2 280
mirenamell ,чудесни неща си показала..Прекрасно се справяш с пукнатините. Какво кракле ползваш?
Florina , благодаря ти  Hug Надявам се скоро да попълним адресчетата с тези на останалите момичета..

# 44
  • Мнения: 22
Щурчо,използвам мозаечно кракле на Rich,а еднофазното ми е на различни фирми.

Общи условия

Активация на акаунт