Survivor US

  • 86 441
  • 664
  •   1
Отговори
# 630
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Привет, а има ли някъде, някой сезон със субтитри, дори и от най-старите, даже предпочитам от първите, че искам да го пусна на децата, да видат какво се вика предаване, а не тая боза Игри на волята. В Замундата има отделни серии, но не и цял сезон.
Присъединявам се към питането.
Има ли някъде....място, където може да се гледат сезони с български субтитри?

# 631
  • Русе
  • Мнения: 658
Привет, а има ли някъде, някой сезон със субтитри, дори и от най-старите, даже предпочитам от първите, че искам да го пусна на децата, да видат какво се вика предаване, а не тая боза Игри на волята. В Замундата има отделни серии, но не и цял сезон.
Присъединявам се към питането.
Има ли някъде....място, където може да се гледат сезони с български субтитри?
p2pbg точка com

# 632
  • Другата България
  • Мнения: 37 306
Привет, а има ли някъде, някой сезон със субтитри, дори и от най-старите, даже предпочитам от първите, че искам да го пусна на децата, да видат какво се вика предаване, а не тая боза Игри на волята. В Замундата има отделни серии, но не и цял сезон.
Присъединявам се към питането.
Има ли някъде....място, където може да се гледат сезони с български субтитри?
p2pbg точка com
Нещо не се справям там, не мога да сваля сезона, или пък няма сийд....

# 633
  • Мнения: 58
Бих препоръчал същия сайт.Липсват само 9ти и 10-ти сеззон,жалко особено за 10ти.Ъплоудъра обясни тогава,че не е успял да ги качи поради неизяснени причини.Другия вариант е да видиш в зелката Simple Smile

# 634
  • Мнения: 1 444
Аз нещо не мога да го довърша австралийския. Прекъснах, позабравих, по-натам се върнах да гледам наново епизодите, за да си припомня, но докато си припомня пак прекъснах, пак ги забравих...въртя ги и си гледам едно и също, но няма да се откажа, някой ден ще го довърша. Yum

За сметка на това изгледах американския 41-ви сезон. Съкратен на 26 дни, доста интензивен, имаше и нови елементи...абе супер много ми хареса! Три вечери поред вися до никое време да гледам.
Аз съм средно доволна от победителя, моят фаворит замалко не се добра до финалната тройка за съжаление.
Някой изгледа ли го, хареса ли ви, доволни ли сте?

П.С. Не искам да се фокусирам върху нещата, които ме издразниха, защото беше добър сезон според мен, но просто ще отбележа, че са попрекалили политкоректността.

# 635
  • Мнения: 3 729
Аз гледах последния сезон, но безкрайно много ми досади политкоректността. Иначе добър сезон се получи, но пък след прекъсването покрай пандемията, бих гледала каквото и да ми предложат.
Изявен фаворит нямах, но играчът на сезона за мен бе Рикар.
Скрит текст:
Към края на сезона стисках палци на Рикар и Зандър. Добре играха момчетата и от дъното стигнаха много напред в играта - както и Ерика между другото, която отвсякъде си заслужи победата, след като Зандър оплеска конците последния ден. Момчето е съвсем младо и не можа докрай да прецени ситуацията.

Не харесвам битката с огъня за трети финалист, но вече няколко сезона си я държат.
Забавно беше това с тройния идол, обаче се изгуби идеята на скритите идоли, след като всички знаеха за тях.

# 636
  • Мнения: 1 444
Smile Да, наистина за идолите и аз си го мислих същото. Добра идея, но такъв сезон, в който всеки изпяваше всичко, и всеки знаеше всичко не само в собственото  си племе, но и в част от останалите, не бях гледала! Grinning Страшни порти, а най-голямата беше Дишон. Един личен разговор дали запази между себе си и човека, с който го е водил...
Скрит текст:
Рикар исках да спечели. Отначало с Шан ме дразнеха, но след това си промених мнението за него, пък и се оказа много добър на игрите. Докато тя започна да се изживява като шеф на останалите и само каквото тя иска да стане, това трябва да правят. Дишон с право негодуваше специално за това.
Цялата черна група бяха добри играчи, но заради принципа, на който се събраха, ми оставиха едно неприятно чувство. Това ако го бяха направили други 4 човека и се бяха коалирали, защото са бели, сигурно предаването нямаше да има следващ сезон. Мен ме дразни двойния стандарт, не толкова другото. Иначе бяха готини хора.
А Зандер нямаше реален шанс сред журито, както и да беше ги натаманил нещата. Ако на мястото на Ерика беше Хедър, щеше да спечели Дишон. Така си мисля, де. ;р
Харесвам Ерика, просто много ме беше яд за Рикар. Там вече няма съмнение, че щеше да спечели, ако се беше добрал до тройката. Ерика ако не беше спечелила това мъничко предимство, той щеше да спечели имунитета.

А друго ми е интересно. Рикар, защо не тръгна да търси последния идол, след като Шан си замина с нейния? Тръгнаха да го търсят Дани и Дишон, които не го намериха. Рикар заподозря Дани, но на съвета, на който го изгониха, стана ясно, че не са намерили идола. Рикар трябваше да се разтърси.

И на мен не ми харесва това последно изпитание с огъня. Несправедливо ми се вижда. При 4 човека спокойно може да има съвет, както преди.

Последна редакция: чт, 30 дек 2021, 22:56 от MondoCane

# 637
  • Мнения: 550
Излезнал е трейлъра за новия Австралийски сървайвър и познайте- двукратнта победителка от Американския- Сандра се е намърдала и там- с дъщеря си. Изглежда обещаващо, ще играят по двойки.
линк към видео в инстаграм

# 638
  • София
  • Мнения: 2 659
Ох не, аман от тая Сандра. Не успя да спечели американския трети път и сега явно ще мъчи австралийския…

# 639
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Здравейте, пуснах 5ти  и 6ти сезон да се теглят в Р2Рbg обаче няма сийд вече цяла седмица. Да чакам ли, или да пиша на някой да пусне ... знаете ли как става?

# 640
  • Мнения: 1 444
Охооо, супер Simple Smile Аз съм и фен на Сандра. Не вярвам обаче да постигне кой знае какви успехи. Хората ще имат едно наум.
Изгледах им последния сезон, доволна съм, добър победител.
Този вариант с обявяването на гласовете и на победителя на място (и в американския сезон веднага ги прочетоха) на мен повече ми харесва, от това да се изчака да минат епизодите и чак след това в студио да се отваря урната. Има опасност да изтече победителя обаче.



ParaSiempre, благодаря за идеята за южноафрикански Сървайвър Simple Smile Видях, че го има в Дейлимоушън. Само 1-ви епизод са го махнали, но някой пак ще го качи.

# 641
  • Русе
  • Мнения: 658
Здравейте, пуснах 5ти  и 6ти сезон да се теглят в Р2Рbg обаче няма сийд вече цяла седмица. Да чакам ли, или да пиша на някой да пусне ... знаете ли как става?

Много странно.
Аз имам 6-ти сезон (Амазон), изтеглен от п2п, стои си в у-торента, ама защо ти не го виждаш и не ти се тегли?

# 642
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Не знам, стои на статус "Свързване с пиъри", може би трябва да влезеш в у-торента си и да му смениш статуса - да се сийдва ... де да знам, пробвай, моля те, аз съм ги гледала до към 20-ти сезон, но децата ме врънкат ...

# 643
  • Мнения: 1 444
Стартира 42-ри сезон! People Dancer
Първи епизод започна добре, на мен лично ми беше много интересен.

# 644
  • Мнения: 3 729
Хубав първи епизод.
Племената този път ме изненадаха, миналия сезон решиха да мъкнат вода, сега всички избраха триъгълниците, че и уцелиха верния отговор.
Жалко за джендъра, но наистина не е трябвало да крие от продукцията, че взема хапчета.

Общи условия

Активация на акаунт