Декемврийчета 2010 № 2

  • 23 996
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 493
Честито на всички месечинки и на всички малки петлета(нали  днес е петльов ден).
Момичета не помня дали е писано в темата , но ще купуваме кенгуру за малкия и не знам какво да избера- толкова модели има.Ако някоя от вас има моля да сподели.

Гледай да е  до максимално килограми - бейбибйорн (babybjorn) е да 13 мисля.

# 721
  • Мнения: 1
Момичета, понеже получавам много ЛС с молба за материалите за захранването, а имам малко повече ангажименти напоследък, за да не пропусна някой, дайте съвет как да ги кача примерно на страницата ни във ФБ, така че всеки да има достъп до тях. Аз пробвах да ги кача на Стената, но нещо не стана. Нямам нищо против някоя мама, на която вече съм пратила, да ги качи във ФБ.


Нямаше ли някакъв общ e-mail? Можем там да закачаме разни файлове. Който го е правил да пусне паролата и готово

# 722
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Момичета, понеже получавам много ЛС с молба за материалите за захранването, а имам малко повече ангажименти напоследък, за да не пропусна някой, дайте съвет как да ги кача примерно на страницата ни във ФБ, така че всеки да има достъп до тях. Аз пробвах да ги кача на Стената, но нещо не стана. Нямам нищо против някоя мама, на която вече съм пратила, да ги качи във ФБ.


Нямаше ли някакъв общ e-mail? Можем там да закачаме разни файлове. Който го е правил да пусне паролата и готово


Момичета, понеже има доста полезни линкове, пращайте ги на ЛС на Декември, за да ги добавяме на първа страница и по-лесно да се откриват  Peace
Ели бях ти писала, но явно не си прочела. Дай линка и ще го кача на първа страничка.

Честити месечиинки на всички бебоци  Hug

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 13:19 от Danili

# 723
  • Шумен
  • Мнения: 15
Здравейте момичета

    При нас е чудесно време-слънчево и възнамерявам като стане бебка да излезем на двора да глътне свеж въздух.
    Да споделя и аз за водичката-ние пием само Девин изворна-розов етикет ,като преварявам известно време.
    svetla_07 би ли споделила какво лекарство си си взела за дископатията. Моят съпруг има дископатия и понякога не се търпи от болки-мазали сме с всевъзможни мазила , но няма ефект. Пие понякога диклак, но не е полезен изобщо. Благодаря ти предварително

elli_g да те посъветвам , ако разрешиш. Аз ще съм контрольор при преброяването и мога да ти кажа , че студентите се броят там където учат към момента на броенето. В дома им ,където са си живеели се преброяват като временно отсъстващи лица. Ти трябва да го изброиш при Вас-така е по-правилата Simple Smile

# 724
  • Мнения: 0
НОВА ТЕМА

Последна редакция: ср, 02 фев 2011, 13:50 от Декември2010

# 725
  • хасково
  • Мнения: 3
За дископатията ползвах камфор салицилум пак от ветеринарната- цената мисля 4е е пак 3 и нещо.Това мазило загрява ,ако не трябва да се затопля  може да ползва  Рефригеранс (за артрити е идеално баба ми го ползва).
http://www.vetprom.com/products.php?Product=&ID=59   може да прочетеш повече.
Благодаря за инфото за кенгурата.

# 726
  • Мнения: 0
Момичета получи се дУблиране на темите. Понеже искахте анкета я пуснах и другата тема ще я изтрият  Peace
ЕТО новата тема
НОВА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт