С какво се поглезихте днес, красавици?!!!

  • 1 726
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
 kaffeetrmker_2В ранни зори след душа си направих закусчица и кафе и за повдигане на самочувствието си сложих от новия крем и новата спирала на Есте Лаудер ,бухнах коси с пяна -вакса на велла  Crazy След консултацията в Шейново си купих подобаващо големи панталон и яке и ботушки  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 576
Ами изядох един шоколад и един bake rolls  Laughing

Много рядко се тъпча с такива боклуци, но се чуствам супер след това Wink

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
нищо не направих. Бяхме събота на боровец, ударих го на пиене и ядене и сега съм 2кг плюс.

# 18
  • Мнения: 5 647
Ами направих си маска на лицето и изядох поровин кг пържени картофи..... Joy  chef

# 19
  • Мнения: 877
Довършиха ми зъбите Mr. Green, бях на фитнес....хич не се глезя. Трябва да се направи нещо по въпроса.

# 20
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Хора,от къде време за такива неща? Аз по цял ден съм с Алекс и така ме изпива,че едва успявам очите да си измия Crazy А наобяд като заспи ,се тропясвам на фотьойла и направо не намирам сили за нищо.

# 21
  • Мнения: 4 371
Днес с нищо Rolling Eyes
Утре съм на маникюр и космомахане(това последното брои ли се или спада към графата мъчения Crazy).
А вечерта - на пилатес Wink

# 22
  • Мнения: 877
Къде има Пилатес? Т'ва мие много трудно, ама може да пробвам.
Искам да се мъча аз, не да се глезя. Глезих се 9 месеца и ей на какъв е резултата (виж лентичката).

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хъх, поглезих се с вкуснотия. 2 кроасана с шоко-глазура, 3 бамбона с лешник, пуртакали и ябълки. МНого добре се почувствах.
Като събера сили, ще си отивам в НВД темата, да списвам друг тип сладости. Ех, мазнотия до шия! Crazy

# 24
  • Мнения: 7 430
Малкия звер спинка  Mr. Green аз си пийнах хубавоооо кафенцето и си бъбрих с една приятелка - утре съм на фризьор Mr. Green малко да заприличам на човек Mr. Green
Сега хапвам една шоколадова вафличка (изпратена от мама) и се наслаждавам на времето, прекарано със форума Hug и вас  bouquet

# 25
  • Мнения: 3 861
Ами с нищо не съм се поглезила Cry
Ама като ви чета ще взема да приспя сега дребосъка и се отдам на глезотии, и аз съм човек  пък Crossing Arms

# 26
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Днес...хм...накупих си бодита бельо, с което утрепАх половината работен ден, добре, че нямах много бач...Обаче впоследствие малко се разочаровах...изглежда какъвто и размер да са бодитата, а всичките са тип 'бикини', все намират начин да ми вкарат гащите в задника, което вече е ужасно гадно...бррр.
Като приспя детето, сигурно ще си направя 1-2 маски на лицето и ще се гътна до него...

# 27
  • Мнения: 4 629
Направих си педикюр и маникюр  Grinning

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 577
Вдъхнових се от съседна тема и си купих фон-дьо-тен, червило със силикон и комплект сенки в зелената гама, утре съм на фризьор и после на танции - ееееех, какъв кеф....

# 29
  • Мнения: 4 212
Изкъпах се и се омазах с вси4ки възможни мазилца. Оба4е се прекарах, днес не е неделя  Crossing Arms Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт