ЯНУАРЧЕта, Честит Първи Рожден Ден!!!!

  • 31 942
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 373
Честит рожден дена Даная на wicky, момиченце  на Azulla, Апостол на Sashasa, Анна на Viroglavka!!!!!!   bouquet  
Честит Атанасовден на всички, които празнуват!   bouquet
Много бях набрала инерция и исках да се включа по наболелите теми, но реших да не го правя, поради причините, които е изтъкнала leta 5  Peace Имам прекрасни примери от личния си живот, но няма смисъл. Огромна прегръдка на тъжните мами  Hug
Вчера купихме столче за кола на Жори, едва се събираше вече във старото, краката му стърчаха, с тези дебели дрехи не можех да го навра вътре  ooooh! Сега е като принц на трон  Heart Eyes
Честито на проходилите, ние сме далеч от истината!   Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 7
Цоп и ние тука Simple Smile Само хубави и положителни емоции в тази темичка   bouquet


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСТНАЛИТЕ ДЕЧИЦА ДНЕС Simple Smile

Искам да питам нещо (малко ще вмириша темата) - трябва ли да се притеснявам, че Кати от време на време има почти бели изпражнения (не тебеширено бели де)  ? Мисля си, че е от киселото мляко, защото откакто я отбих всяка вечер преди лягане изпива по едно шише !? Вчера се рових из нета и пише, че може да е от приемането на бели храни... но не знам кажете и вие и особено мамите които дават кисело мляко ?!

И да се похваля и аз с новата си покупка от която сме адски доволни (освен Катрин де)  
http://www.oclio.it/seggiolino-auto-bebe-confort-trianos-safesid … arth-r-29693.html само че е в млечно кафяв цвят много готино и практично Simple Smile И друго - Катрин се е научила къде и хвърлям памперса и само като го сменя тича в тоалетната и застава пред коша да го хвърли  hahaha

Записахме се и ние в кухня Ози... За сега Катрин всичко си изяжда... Аз давам на обед второто ядене, след обед десерта и вечер супата... Вие на едно ли давате първото и второто, защото то по принцип си е само обедно меню ? newsm78

Може ли да помоля за по един глас Харесва ми Simple Smile  Embarassed http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=1690670720918 … o.182021415151764 и тук http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=1690670720918 … o.182021415151764 извинявам се Simple Smile

Последна редакция: вт, 18 яну 2011, 13:59 от Barbie^girl

# 17
  • Ловеч
  • Мнения: 54
Честито на всички рожденници днес!
Честито и на всички малки и големи именници.  bouquet

# 18
  • Мнения: 83
Здравейте, искам да попитам нещо ,вашите дечица будят ли се сутрин за мляко?
Ири продължава да се буди в 6ч,въпреки че вечеря супа,  в 21ч.
Как махнахте сутрешното хранене,моля ви даите съвет!

ПП.Как се казва групата в Facebook?

# 19
  • Мнения: 229
И Мишо пие сутрин мляко към 6-7 ч., после към 10 ч. яде попара, вечерята му е към20.00 ч. и пак мляко като заспива към 22.00 ч. Не е дебел, приятно пухкав е. Мисля, че са още малки и си е хубаво сутрин и вечер да си пият мляко поне до към 1,6 г. Според мен не е нужно да му спираш млякото, но както ти си прецениш  Peace. Опитай с водичка и по рано давай основната закуска.... Успех!

# 20
  • Мнения: 83
Дани ,тя моята дъщеря даже е слаба, аз не се притеснявам от това,просто всички ми препоръчват да махаме това ставане,а с вода не се получава ,то си е гладно милото:)
Ами в крайна сметка ,тя като спре да има нужда ще спре да се буди baby_neutral

# 21
  • Мнения: 614
Честито на днешните рожденици!!! Да са здрави и много щастливи!!! newsm38 newsm59 nbirthday Tada

Честито и на именниците!   bouquet

Честито и на всички проходили!

Вики все още си поцоква и нощем - кога веднъж, кога два пъти на нощ. Ляга си към 20-20:30, и сутрин преди да се събуди към 6-6:30 също суче:) Става към 8 Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 407
Здравейте  Simple Smile Тия дни само ви четях, нямах сили да пиша. Тръшна ме някакъв гаден вирус с висока температура, с адски раздразнено гърло съм, много е зле положението  Sad Пия някакви сиропи, чайчета, прополки, но се оправям бавно. Някой ако знае лек за раздразнено гърло, ще се радвам да сподели, че много ме мъчи.
Тарти, съболезнования за дядо ти! Много е мъчно  Sad
Дани, прегръдки от мен, дано пък такива неприятни случки с мъжа ти стават по-рядко  Hug

Честито на всички рожденничета от отминалите дни, нека бъдат много щастливи деца!!!

# 23
  • Мнения: 326
Мамо Це, благодаря за новата тема   bouquet!

Аз да си призная, темата съм я позарязала този месец  Blush. Никак не ми е празнично, а не ми се иска да развалям хубавото настроение.

Барби, и при нас става така от киселото мляко, не съм се притеснила, дори не ми прави особено впечатление  Peace.

Роси, Фитолор боровинка ми помага за гърло на мен и биокс тими-сироп, той е от мащерка.
Не си спомням, ти кърмиш ли? Ако -да, спирай прополките, не се отразяват добле на лактацията. Клеевата тинктура също! Бързо оздравяване!

Тарти, Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 24
  • Варна
  • Мнения: 407
_valkiria_, мерси много   bouquet Биокс-тими пия от вчера, сега ще кажа на мъжа ми да ми вземе Фитолор. Кърмя и досега като съм настивала все прополките са ме оправяли, като не ми е намалявала кърмата от тях. Този път обаче усещам, че е намаляла, спирам ги.

# 25
  • Madrid
  • Мнения: 514
Роси,содата е отврат,но едно,че облекчава,второ и убива голяма част от бактериите!Уф,дано ти минава,че с двете деца и болна,знам какво е... ConfusedАко искаш и изварен компрес си направи.Няма да ти пречи много.Затопляш изварата и я налагаш примерно в носна кърпа увита-отгоре,отдолу и от двете страни.После слагаш найлон,за да задържа топлината,това е най-важно,кухнеско прозрачно фолио сигурно имаш.Увиваш един топъл шал.Силата му е осем часа,но и три да издържиш е добре.

# 26
  • Мнения: 693
Честит рожден ден на Даная и Анна, нека бъдат здрави и усмихнати newsm59

Роси, скорошно оздравяване!

Барби, честита ви придобивка, със здраве да си я ползвате!

Поспах малко с Крисо и сега съм пушка.  Не успявам да се включвам редовно, тези болести и не спящи деца ме побъркаха Crazy Не знам какво им е на моите деца, на всички приятелки децата си спят цяла нощ и то от бебета...Михаела ще стане на три скоро, е, на пръсти се броят спокойните и нощи ooooh! Tired не знам какво щях да правя ако трябваше и да работя, напълно не работоспособна съм, все едно камъни имам в главата, ужас, ужас!!!


Тази седмица ще правим прощъпулник Heart Eyes



# 27
  • Варна
  • Мнения: 407
Илиндичка, Катинче, мерси много  Hug След малко чакам баща ми да доведе Вики от градината и ще го пратя да купи извара, и веднага правя компреса. Содата няма да я прилагам, че много ми се гади от нея.
Лорката пък само се вре в мен, а аз не мога да и обърна голямо внимание и детето плаче, иска мама. Абе поне децата да не се разболеят, пък аз ще се оправя  Simple Smile

# 28
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Честит рожден ден на Даная и Анна! Безкрайно щастие и много здраве им желая!
Честито и на всички, които празнуват имен ден!

Телеграфна съм, но днес цял ден готвя   chef, трябва да се представя на ниво пред родата Wink Ако някой има излишен хладилник да помага, че нашия не успя да събере всичко  Shocked
Утре ми остана само питката за прощъпулника/ тая дума не се научих да я пиша, дори се съмнявам, че така е правилно, но ме разбрахте де/ да направя.
Тортата я взехме, очарована съм, но утре ще ви "почерпя"  Laughing И снимки във фотото направихме... Ох, голяма треска ме тресе. Crazy
Айде лека и спокойна вечер.

# 29
  • Мнения: 432
ЧЕСТИТО НА МАЛКИТЕ РОЖДЕННИЦИ ДНЕС! ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!Влизам за малко, че Тонита вилнее с пълна сила и не мога да я дебна пишейки. Днес изчистих и приготвих едно-две неща за утре, че ще дойдат приятелчетата на Тони да отбележим празника. В неделя ще се събираме семейно.
Мамо Цоци пращам , дай адрес. Тука има на вид са супер, на вкус ме съмнява.
Тортата не съм я правила, моите творения не съм ги снимала.
Татит успех с тортата. Чкаме снимков материал. Laughing
Сиер мини насам да сготвиш  Hug
Роси да се оправяш бързо!
Отивам да раждам. Утре в 6.00 чакаме нейно височество. hahaha Една от нас ти вече в родилно ли си? Laughing Сиер?
Лека вечер, Тони ошета вместо мен отивам да оправям пораженията. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт