ЯНУАРЧЕта, Честит Първи Рожден Ден!!!!

  • 31 969
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 34
Ехееее, от 17-ти не успявам да се включа, а то рожденници, именници мнооогоооо:) Сега започвам с големите честитки, за всички, които не съм успяла да поздравя до днес! Всички дечица да порастнат, големи и Големи Хора да станат. Да са умни и щастливи, да подкрепят и уважават родителите си и обратното! Та: Честит Рожден Ден и много късмет!
Омесих първата питка в живота си: содена за прощъпулник. Нагости беше една колежка със синчето си, почти колкото моето и търкулнахме питката. Моят писан хвана клещите, въпреки че баща му беше заложил на статива от фотоапарата... Вторият му избор бяха клещи. Инженерче ще става сигур newsm78.
Благодаря на всички, които ни поздравиха за РД и ме подкрепиха! Не съм се и съмнявала във вас!
Изчезвам, събуди се и моя шеф.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
MTV, Гого има много сладък рус перчем!  Laughing

buritu, чакаме снимки!

И аз правих питка за днес, не бухна колкото трябваше, ама така  като се стараеш не винаги става.  Thinking

# 62
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
ЧЕСТИТИ РОЖДЕНИ ДНИ НА ПРАЗНУВАЛИТЕ ОТ 15 ЯНУАРИ НАСАМ!!! ДА СА ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ, ИГРИВИ, КЪСМЕТЛИИ!!!     bouquet  bouquet  bouquet

little rabit , честит рожден ден на голямото ти момче! Да расте винаги съпътстван от здраве и късмет и да е все така чаровен  Peace!!

Ние бяхме в болница с голямата щерка, от вирус прерасна на пневмония и като вдигна 40 градуса, затичахме към детското отделение на Окръжна болница. Решихме да започнем от най-близката болница, имайки предвид недостига на места. За щастие, ни приеха и бързо овладяхме положението. Продължаваме с домашно лечение вкъщи, дребните също се лекуват, както и възрастните, но важното е, че вече не вдигаме високи температури /а всички минахме през периода с 39 градуса/.

Пожелавам ви много здраве - и на малки, и на големи  Peace!

# 63
  • Мнения: 229
Сиер, страхооотна торта!


Ехее, MTV, и моя Мишо е такъв рус, само че е къдрав  Heart Eyes. При нас обаче това е странно, щото нито аз нито баща му сме руси, в рода рус няма. Ако аз бях бащата, сигурно щях да се позамисля  Mr. Green....... hahaha

# 64
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Привееет!

Отива си първия рожден ден вече........ Имахме малко гости днес - бебоци от "махалата". И Марина май не беше твърде очарована от вниманието и доста ме изненада - много се дразнеше като и пипат играчките.  newsm78 Направо се кара  Laughing. Най-много от всичко и харесаха знаменцата с усмихнати човечета, които закачихме и кравите на тортата. Фермерката ми тя.
Сега предстои второто празненство в събота с други приятели с деца. И прощъпулника също ще е тогава...

МТВ - отдавна не сте се появявали бре  Hug. Много зъби - много нещо  Mr. Green. Много са сладки и двете ти момчета.

Покрай вълненията забравих да се отчета вчера от ДК - 10.800 и 75 см. Казаха ни да дадем белтък, за да проверим за алергия, че следващата ваксина била на основата на кокоши яйца  newsm78 и можела да предизвика сериозна реакция.  Sick

Айде отивам да си отспя, че снощи правих крави до 2 часа, а Марина стана в 5 и днес съм............ А от утре започвам да готвя наново  Shocked Crazy

# 65
  • Мнения: 107
Честита годинка на Марина, Антония, Камен, Ники, Георги, Дорян и Красимир!!!   bouquet   bouquet  bouquet

Честит празник на техните майки! Честито и на Валентин на little rabit!

Благодаря на всички за пожеланията ви към Анна и както се казва - да ви се връщат тъпкано  Joy

Да разкажа за нашия рожден ден - празнувахме го в една пицария до нас с бабите и лелите само. Анна беше доволна - 10 човека откликваха на всяко нейно желание да я разнасят насам-натам. Интерсът й към свещичката се основаваше на това, че има формата на мече и отрази пламъчето, само колкото да се опари  Grinning.
Цяла седмица се упражнявахме да духаме свещичка и накрая - крехък смях на рожденичката, защото цялата рода седят и имитират как се духа свещ... Накрая свеща я духна баткото...
Хубав празник се получи!  Laughing

# 66
  • Мнения: 34
За питката и избора да се поправя: първо хващане на Отверка, после докопване на клещи. То верно се таз - където отверка там и клещи де. Инженерче ли верно, няк'во майсторче ли...ще го видим.
Сиер, нещо се разминахме без снимки този път. Не знам защо така се получи newsm78.
Пък как смешно издокарах питкатааа... ама и двамата мъници, я харесаха, а мойто хапва от нея вече втори ден. Може следващия път да се пробвам с торта! Ще давате съвети!

# 67
  • Мнения: 107
ЧЕСТИТО И НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕНИЦИ - ИВАН И ВЕСЕЛИН![/

# 68
  • Мнения: 229
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИВАН И ВЕСЕЛИН!!! ДА РАСТАТ ЗДРАВИ, ВЕСЕЛИ И УМНИ ДЕЦА!!!  newsm59 nbirthday  :u

Днес ми е 30-тия ден от гипса. Наближава махането на тази гадост Grinning...... Само, че ме страх как ще проходя. Имам чувството, че съм забравила да ходя  Mr. Green.

# 69
  • Мнения: 8 927
Честити рожден ден на Иван и Веселин!
Здрави, палави и умни деца да растат!

  ura newsm38 newsm59

# 70
  • Мнения: 97
Честито на Иван и Веселин!!! Да растат много умни, палави и щастливи деца!!!!! Мамчета честит празник и на вас Simple Smile)))От вчера каката ми е в къщи, отново но аб.Пуснаха и и пълна кръвна картина вчера, но резултатите са добри.И на малкият вчера му пуснах кръв и урина.Пак беше голяма мъка с тази урина, но накрая след голяма борба успях да му я взема.И неговите резултати са в норма. PeaceДано се оправяме вече Praynig, че постоянно  треперя малкият да не се разболее.Вчера в тази мъгла бяхме 3 часа навън, докато джипито види малката, после даването на кръв, после чакането за резултата и всичко това разбира се се случва точно когато колата беше на ремонт, е не е ли закона на Мърфи. #Cussing out
Дано поне днес времето да е по-хубаво, че такова време много ми действа на нервите. Rolling Eyes

# 71
  • Мнения: 34
Ч.Р.Д Иван и Веско! Растете щастливи и добри!
nikikol82, оправяйте се бързо!
Като каза, за колата.. Имам чувството, че колите все се прецакват когато най-много ни трябват. Ние миналата година се прибирахме от родилното със служебна кола от бачкането на мъжа ми. Пак като имахме кола като се наложи да тръгвам натам:)

# 72
  • Мнения: 19
Честит Рожден ден на днешните рожденници!Да растат румени,засмени и много щастливи!
 Да се похваля вече 9-тото зъбче е избило-накрая снощи успях да и бръкна в устата ,а после го и видях.Май ще имаме ощще 2-ве,че нещо киселее иреве насън милата-и вика нещо като боли и си сочи бузката(но поне яде и не е вдигала температура).
Тук само мъгли и то големи има ,пък и е студено и не сме излизали отдавна(вече ми писна на Хриси също),ама с този грип и вируси не смея да излизаме.Вече казва и как прави магаренчето и ходи смело из стаите.
 Приятен ден!

# 73
  • Мнения: 445
Здравейте.
Благодаря за новата темичка. Още една празнична темичка, супер.
Честито на всички пораснали дечица! Много здраве и весели детски игри!
Буриту, Вироглавка чудесно че сте изкарали хубаво рождените дни.
Ние още си чакаме резултатите от изследванията. Понеделник баща ми е чакал три часа пред личната лекарка за направление ( лочната и педиатърката са ни различни). Вторник като отидох се оказа че били 2 лаболатории и на тази за която ни е направлението преди половин час е свършило работното време и от другата отказаха да приемат шишенцето. Сряда ни го приеха, но казаха че срока е 3 дни. Това здравеопазването все по на зле върви. Вече разбирам майките които са си плащали изследванията, за да станат по-бързо, когато е било спешно. Аз се надявам че нищо й няма де, поне няма никакви симптоми, ама пак си е изнервящо.
При нас пък времето беше супер тези дни и си правихме по-продължителни разходки. Чак днес е студено.
Арвен дано да оздравее Иван до рождения си ден. Понякога наистина, колкото повече ги пазим и все не можем да ги опазим. Никикол и вие бързо да оздравявате.
Татит коя ваксина е на основата на белтък? Стефани преди месец-два хапна мъничко от филийка с яйце и сирене на каките си и се беше изринала, затова не съм предлагала белтък, но ако е така да дам да видя от това ли е.
Дани, ще видиш как ше тичаш след няколко дни.

# 74
  • София
  • Мнения: 7
И аз все това се канех да питам - от кога мислите да давате белтък ?! Аз давах вече два пъти по малко и нищо и няма...  newsm78 Също така и прясното мляко въведох например с бисквитки и става страхотна каша...

Общи условия

Активация на акаунт