Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 286
  • 779
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 32
Нощни, надявам се всичко да е наред и чакаме вестителска новина..

Излязоха ми гъбички на единия крак. Някой да е лекувал такива?

# 631
  • Мнения: 369
Нощни, надявам се всичко да е наред и чакаме вестителска новина..

Излязоха ми гъбички на единия крак. Някой да е лекувал такива?
Ламизил крем! За  3 дена ги няма!  Peace

# 632
  • Мнения: 119
Боряна -да ви е жив и здрав мъничък Юлиан, много да папка и да спинка.
Брилянтин - да расте здраво и послушно дете Кристиян, много да си го гушкаш.

За шевовете - как разбирате, че ви падат? На мен ми казаха, че са разграждащи.
За разходките - ние излезнахме още на 5-тия ден, но тук е лято 27-30 градуса и оттогава всеки ден по за час - час и нещо, колкото Рая издържи гладна  Laughing
Бебешондел, то май тука спящи не останаха - на едни им пречат коремите, на други циците  Grinning Grinning, а за секса - ама хич не ми се прави, чак страх ме хваща с тия кърпежи.
За яденето - сега имам страшен апетит, ама време не ми остава да се наям - то бебенце, котенце, мъжленце...и пак бебенце....бебенце. И ние се научихме да спим и да се кърмим, то иначе припадам.
Нощни - късмет и много стиснати палци.

На мен не ми изтекоха водите, но имах силни контракции и ме пратиха на ехограф, а там се видя, че водите са страшно малко и доктора каза, че бебето нямало нужната защита и трябва да се индуцира раждането. Аз контракции имах - силни и регулярни, но нямах разкритие - за 12 часа само 1 см. Като видях системата с окситоцина ми се дорева (от разказите, които бях чела тука) А като казаха, че заради лекарствата който взимам е много рисково да ми слагат епидурал и направо  Shocked Когато ходихме на тур в болницата си спомням как акушерката каза, че за толкова години никой не е чула да крещи - е да беше чула мене - цялата болница оврещях и смешното в случая беше, че в почивките м/у контракциите и писъците се извинявах, ама после всички ме знаеха като "момичето родило без лекарства и упойки".

# 633
  • Мнения: 2
ИНаче има достатъчно на брой напишкани и наакани памперси, но ми се струва, че гърдите ми взеха да спадат Sad

look_at_me, споко, нормално е да спаднат, след като количествата се регулират. Всичко ви е наред!  Hug

lyuba84, изцеждай по малко гърдите, за да може бебка да захапе, и й поднасяй гърдата, като нежно я натиснеш, за да пусне малко мляко и тя да се усети къде е манджата, а за позата зависи от теб. Според мен класическата поза на ръце, при която ухото, рамото и хълбока на бебето са на една линия, е най-лесна, може да сложиш една възглавница на скута си и бебка върху нея, ако ти идва ниско, но може двечките да си имате други предпочитания. Легнали например е ок, ако гърдите ти са по-големи - е, и с малки става, ама е малко по-трудно (от личен опит го казвам), ама като свикнеш е супер удобно за през нощта.

Честито на всички обебили се мами!  Heart Eyes

# 634
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Мерси Деси, снощи като изцедих малко и омекна аеролата, та станаха нещата, много съм щастлива ! Установих, че с възглавница ми е удобно.

По колко време сучат бебетата?

# 635
  • Мнения: 443
момичета ,събудих се от неЩо като предменструални  болки ниско в средата ,досега ниЩо нямах ,ни контракции ,ни болки,води ,ниЩо.След 20 минути като на раzтройство  ме иzби.Обаче си ме наболява.Тапа ли  Ще пада , Шийката ли се иzглаждаШе с леки болки , какво  zначеха тия леки болки в началото,Аz сега не мога да раzбера ,корем ,от раzстройство ли ме боли ,или е маточно,макар ,че zасега само веднъж бях в   ВЦ Sad

# 636
  • Мнения: 142
Добро утро момичета, хайде на   food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee
Много слаба активност се е настанила из форума. Родилите ясно, но явно само аз ще си остана чакаща безсимптомно  Sad
Шана  - дано бързо разбереш какво е , както казват момичетата, щом се чудиш, значи не раждаш още. Но скоро ...  Wink
Нощни, надявам се вече да си гушнала бебе.
Чопи и ти така  Hug

# 637
  • Мнения: 68
 добро утро  Simple Smile, brilliantine да ти е жив и здрав бебока! то и аз явно се боря за последно бебе, но к`вото такова  Sad

# 638
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА
 Днес в 03:22 часа се роди момиченце на мама mamita_81. С идеалните мерки - 3920гр , 52 см. Да са ни живи и здрави и мама и бебче

# 639
  • Мнения: 142
ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА
 Днес в 03:22 часа се роди момиченце на мама mamita_81. С идеалните мерки - 3920гр , 52 см. Да са ни живи и здрави и мама и бебче

Честито

то и аз явно се боря за последно бебе, но к`вото такова  Sad
Аз лесно няма да се дам както е тръгнало, така че ако искаш приза - готви се за война  Joy Joy Joy

# 640
  • Мнения: 68
mamita_81, честито ти момиченце! Simple Smile

kamelia_petkova, готова съм  Grinning, докато не видя изписана първа страничка от до с бебета нищо няма да излезе от мен  Naughty (за по-сигурно и до тоалетна няма да ходя  Grinning, само и февруарки да не ме преварят  Laughing)

# 641
  • Мнения: 142
Ми те някои ни изпревариха. Аз вече почвам да свиквам с идеята 02.02  Mr. Green- а имах голям страх. То се твърди, че е момиче, ма знам ли Laughing

# 642
  • Мнения: 32
ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА
 Днес в 03:22 часа се роди момиченце на мама mamita_81. С идеалните мерки - 3920гр , 52 см. Да са ни живи и здрави и мама и бебче


`ЧЕСТИТО.

Мама зайка мерси за отговора. Hug

падна нии пъпчето Heart Eyes

# 643
  • София
  • Мнения: 423
Честито на brilliantine и mamita_81! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват!
Тази нощ спах Grinning Е, вярно е че се хранихме на час, час и половина, два, ама съм доволна. Даже и сега малкия спинка и ми дава да початя малко  Whistling
След малко отивам на погача, малко социален живот няма да ми дойде зле  Mr. Green

# 644
  • Мнения: 101
Честити нови буболечки! Да са живи и здрави!
Нощни, чаках да видя сутрешни новини от теб ама нещо се бавиш Simple Smile

Бебка започна да ака само 2 пъти нощем .... дали да започна да се притеснявам, че не и стига манджата  newsm78 Иначе си спи добре, даже на повече от 3 часа се буди да яде. Когато на каката не и стигаше кърмата, само на цицата висеше ....

Аз тази нощ се събудих от болки в гърлото, ужас! Започнах осцилококцинум и чай до припадък, дано да помогне и да ми се размине само с толкова.  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт