Хайде още малко зор да завършим ЯНУАРСКИЯ отбор тема 28

  • 26 268
  • 779
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2
здравейте девойки,

като стана дума за болки в краката при неродилите още, да попитам вас къде точно ви боли? Аз имам от няколко дни  болки от вътрешната страна на бедрата и се чудя от какво може да е това - от тежеста ли, от това, че се разтягат връзките?
А бе, странна работа, ама много неприятна Thinking

# 676
  • Мнения: 91
Здравейте момичета  Hug
Нахлувам в темата ви за да съобщя една ЩТЪРКЕЛОВА ВЕСТ:
Бианка роди тази нощ в 2:15 малката Белослава с идеални мерки 3100гр/50 см!Мама и беба са добре!
Биби,да ти е жива и здрава малката кукла!Много радости и щастие да ви носи.На теб скорошно възтановяване и много целувки от нас   bouquet

# 677
  • Мнения: 3
 newsm51ЧЕСТИТО НА БИАНКА
здравейте девойки,

като стана дума за болки в краката при неродилите още, да попитам вас къде точно ви боли? Аз имам от няколко дни  болки от вътрешната страна на бедрата и се чудя от какво може да е това - от тежеста ли, от това, че се разтягат връзките?
А бе, странна работа, ама много неприятна Thinking
Според мен ни боли,защото тялото се подготвя за раждането.Боли от разширяването на таза,съответно и тъканите около него... Cry Наистина болката поне при мен е ужасно силна.Пробвах да слагам възглавница между краката,но нищо не помага....Просто ще трябва да изтърпим....

# 678
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Честито на новите майчета, дечицата да са здрави и щастливи!!'
 И аз да се похваля ,най накрая се изаках ме-даже два пъти newsm44 newsm44 newsm44
Не знам дали от капките или детето вече яде newsm78

Бубе да ти е жив и здрав мъжо и много да те слуша!!!

Аз бях болна-хрема,кашлица,гърло и температура.Това което пих е :Коризалия/хрема/,кашлица-стодал сироп,гърло-Хомеожен,температура-Парацетамол.Надявам се да съм полезна.


# 679
  • Мнения: 187
Честити бебчета на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия и Бианка!!! Да са ви живи и здрави дечицата и много да ви радват! На мамите - бързо възстановяване!

Надявам се скоро и Нощни очи да ни зарадва с новина!

Бубе, честит ви рожденник! Да ви е жив и здрав таткото!

Сега се прибрах от запис на тонове. Слава богу тоновете са нормализираха - идеални са от четвъртъка. Цяла седмица преди това държаха 180-190, искаха даже да предизвикат раждането за да не се мъчи бебка.  Иначе матката си продължава да е много чувствителна, с контракции. Разкритието е 3-4 см, изгладена шийка, ама аз така съм си от 2 седмици, а от непрекъснатото лежане явно има ефект. Тапата пък ми пада от 5-6 дена. Важното е че успях да устискам поне до 20-ти, което беше желанието на докторката. Смятам да си чакам термина, не я пускам никъде още, така си ми е хубаво с корема  Heart Eyes
Най-накрая успяхме снощи да направим фотосесия с корема, ще кача днес-утре снимки в албумчето.

# 680
  • Мнения: 16
ЧЕСТИТО НА ПОЛИНЕЗИЯ И БИАНКА smile3525

# 681
  • Мнения: 488
Сакси, понеже ние нямаме опция гледане от баби каката си е нон стоп с бебетата. Даже спим в едно легло четирите. Ходи на ясла,  сополиви се и т.н. Засега всичко е наред с бебочките. Надявам се да е така и занапред. Дори и да можех-нямаше да я дам по баби.

Честити бебоци на новородилите!   bouquet  
На всички 2 в 1 - кураж, момичета! Не остана!

За кърменето- мисля, че подробни отговори ще намерите в библиотеката на кърмаческия подфорум. Докато бях бременна с Ивайла изцяло оттам се подготвях за това "чудо" кърмене. И смятам, добре се справих  bowuu

# 682
  • София
  • Мнения: 561
А какво ли става с Нощни? Rolling Eyes

# 683
  • Мнения: 12
Здравейте мамчета
Малкия палавник ме върти  цяла нощ не иска да спи.Само на цица спинка.Бебеш не си сама и ние сме като вас.
На бързо да поздравя мамите с бебоци,че моето козленце си показва рогцата.:
 Честити бебчета на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия и Бианка!!! Да са ви живи и здрави !!!   bouquet
На мамите които  са 2 в 1 стискам палци и скоро да се похвалят Praynig

Последна редакция: сб, 22 яну 2011, 13:00 от senedra73

# 684
  • Мнения: 1 071
Привет, мацки!
Минавам да се отчета за свършената работа Simple Smile)
На 20 януари се роди нашият син Огнян. Тежи 3700 и е 52 см - голям българин отвсякъде Simple Smile
Мъчим се с кърменето, ама още няма млекце.
Родих нормално и като се освестя още малко и свикнем с малчо, ще разкажа и за раждането.
Стиснати палци на тези, които ги очаква този вълшебен момент!

# 685
  • Мнения: 32
Честито на новите мами. Здрави бебчета и много да в ирадват.

Сенедра, не го учи да спи на гърда, после ще ти е много трудно.
Shamsina  ще ми е много интересно да прочета за раждането, да видим как става по света.

# 686
  • София
  • Мнения: 116
Честити бебчета на Брилянтин, Мамита, Чопи, Полинезия и Бианка!!! Да са ви живи и здрави бебенцата и много да ви радват!

Много хора изпонародиха, много нещо Simple Smile Нещо май само аз нямам никакви симптоми, ни тапи, ни болки, нищо  newsm78 Само по-силно течение, но е бяло   Thinking

# 687
  • бургас
  • Мнения: 624
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА НОВИТЕ МАМЧЕТА
ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ Hug



аз имам един въпрос:
купих чайче на хип от копър за кърмачета от 1 седмица и незнам кога и по колко да му давам,на опаковката пише само как се приготвя.
някоя мама ще ме светне ли?  Rolling Eyes
иначе ние сме с колики давам му капки инфаколик (гръцки) и общо взето сме спокойни само към 6 до 10 часа вечерта плаче зверски

# 688
  • Мнения: 142
ЧЕСТИТО НА ДНЕЩНИТЕ НИ БЕБЕТА И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВА!!!!

# 689
  • Мнения: 488
Клечо, при мен беше така...И все се чудех-някакво течение ли е, или тапата  Thinking Щото навсякъде обясненията са че тапата е тип желе, кафеникава, с червеникави нишки...А моето бяло към бистро и по-скоро воднисто...ТЪй и не разбрах със сигурност, но си мисля, че точно това си беше-тапа.  Sunglasses
Споко, неродили няма  Simple Smile   Peace

Клео,
ако кърмиш-пий чая ти- пак има ефект  Peace

Общи условия

Активация на акаунт