"Зима е навън дошла в ОКТОМВРИйската дружина цари уют и топлина"

  • 60 414
  • 738
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 046
Добро утро...
На всички успешна седмица  Hug

3 дни Коко беше с темп...почти непрекъснато - нищо ново де, просто новата грипна вълна  Tired
Сега май няма, ама вече не ми се и мери, добре изглежда де...
Въпреки неговите болежки отцепихме едно кино вчера и определено ми подейства разтоварващо. Нищо, че после се върнах в реалността на 39-те градуса....
Почивните дни в къщи няма как...В тези студове не си струва да се ходи никъде с две деца, само да си седя в стаята да плащаме пари няма смисъл Tired
Та така, сега сме си тримцата в къщи и все още е спокойно положението, очаквам скуката на Калоян да избие към вторник, сряда....

# 256
  • Мнения: 2 433
добро утро дами...
Студена но къса седмица - ще го преживеем! Mr. Green

Моята стълба изобщо не се оказа това което си мислех...ма много е грозна.  Tired Свекърат ми хич не се е постарал и сега за да стане както трябва, такова шкурене и китване трабвя да и приложа че свет ми се завива. Проблах вчера на изшкурено белият лак стои чудесно... но дакото стигна до лакиране - ще сваля 5 кила и без 90 днивната диета Twisted Evil

Айде спорна къса седмица от мен! И много много положителни настройки за предстоящите почивни дни! Hug

# 257
  • Варна, България
  • Мнения: 758
Джулка, да дойдем и ние да шкурим ( не за друго, ама 5 кг са си 5 кг), но много студено при вас  Wink Ще пропуснем  Crazy
С тази къса седмица хич не ми е работно...
Почивните дни ще сме си вкъщи - още нямам идея, но вероятно кино, макдоналдс, някой клуб...
След като миналата събота Сами гостува на свекърите и ми беше гот фрии, после се поразболя (не знам дали от гостуването) - болеше го гърло, имаше темп.
Надали ще искат пак да го вземат  newsm78

# 258
  • Мнения: 391
Здравейте момичета,
аз също понеделнишки се успокоявам с мисълта, че тази работна седмица ще е по-кратка. Ние сме планували да ходим на Семково, дано сме здрави и да е хубаво времето.
Иначе нищо интересно при нас, все едно и също. Вчера нашите имаха годишнина от сватбата и вижте каква изненада им поръчахме:
http://www.bgphoto.net/photos/7848/o634345013412526250.JPG

Джулка, ама верно няма да ни се отразят зле и на нас тези - 5кг, но задръжте малко да запролети  Laughing

# 259
  • Мнения: 1 930
Аййййй, аййййй, Мишленце.......
Нямам думи...наистина страхотна изненада!
Поздравления!...и завиждане за Семково Wink
 Дано да ви е хубаво временцето!

# 260
  • Варна, България
  • Мнения: 758
Ели, много готина изненада!

На шега казано (знам, че имаш чувство за хумор  Wink ) - тортите с портрети ми се виждат странни - представи си да ми се падне парче да изям главата или окото на еди кого си...  Laughing

Моите родители тази година на 6 юни правят 40 годишнина и съм решила да ги изпратя на Охридското езеро. Мечта на татко...

# 261
  • Мнения: 391
Оооо, наистина беше драма с рязането. Първо я срязаха на две части, ама на обратно, за да не се разделят  Laughing, после горната част на правоъгълничета и си размениха парчетата - на майка ми - това със снимката на баща ми и обратно, но им дожаля да се изядат един друг и си запазиха горната част.  Joy

# 262
  • Варна, България
  • Мнения: 758
Оооо, наистина беше драма с рязането. Първо я срязаха на две части, ама на обратно, за да не се разделят  Laughing, после горната част на правоъгълничета и си размениха парчетата - на майка ми - това със снимката на баща ми и обратно, но им дожаля да се изядат един друг и си запазиха горната част.  Joy


 bowuu

# 263
  • Мнения: 1 930
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ,
РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!
МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ,
И ЛЮБОВ БЕЗЧЕТ!


# 264
  • София
  • Мнения: 4 586
Честита Баба Марта. Бъдете здрави и засмени, слънце да грее в душите ви и да прозира в усмивките ви!

# 265
  • Варна, България
  • Мнения: 758
Честита Баба Марта и от мен!
Да сте бели и добри, червени и страстни!

# 266
  • Мнения: 5 587
Честита Баба Марта!

# 267
  • Мнения: 2 433
Честита Баба Марта и от мен!
Нека донесе бързичко топлото време. А на всички нас - здраве! Hug

и да се похваля...с дебюта на Мирела вчера

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 16:48 от JuliS

# 268
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте и 1естита баба Марта! JuliS , много хубава снимка, браво на Мирелка!

# 269
  • Мнения: 5 587
Джулка, честито на Мирелка   bouquet! Разкажи повече.

Общи условия

Активация на акаунт