за красотата и ПМС

  • 2 622
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Направо велико спокойствие ме наляга като ви чета  Mr. Green В момента съм точно в това положение и аз, изядох един буркан мед, а аз много мразя мед  #Cussing out, скарах се с детето, скарах се в магазина, ритнах една кола която се опита да ме прегази и си изкарах черният ден на мъжа ми след като се прибра, той само тихо успя да ме попита дали не е време да ми идва. Сега стоя и чакам да ми дойде и да ми излезне най-болезнената пъпка или на носа или на устата  Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 4 371
Преди да родя беше ужасно. От всичко, което сте написали, но по много. А гърдите ми какви ставаха - големи и болезнено твърди, отврат. Сега съм си екстра, по никакъв начин не ми се отразява, освен този:
......колко съм противна .....
 
Обаче на мен не ми пречи по никакъв начин Twisted Evil

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И на мен ми излизат пъпки като задължително имам една голяма на брадата Sickсъщо и на челото,но тях поне ги прикривам с бретон Wink

# 18
  • Мнения: 3 861
Ох, ставам неприятна и заядлива
корема ми се подува и ям по МНОГО Crazy

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
От както пия противозачатъчни хапчета нямам никакви проблеми с ПМС  Hug Без тях е някакъв ужас  Sick

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Оооо, денят преди да ми дойде ЗАДЪЛЖИТЕЛНО изяждам един шоколад, една кутия "Мираж" и някой и друг сникърс Twisted EvilИ нищо друго - не мога, просто само на сладко ме гони.От всичко друго ми се надува коремът.Когато не ме боли, няма проблеми.Но като ме схванат яйчниците - направо ставам жълта като лимон.К'ва красота, к'ви 5 лева Tired
Хубавото е, че след раждането досега само веднъж съм имала истински ПМС и болезнена менструация.Другите пъти направо не разбрах кога дойде и си замина Party

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
И аз страдам умерено от ПМС.
Малко се опъпчвам, добре, че е леко, коремът ми се подува, но повече се подува по време на М, и ме влудява с което. Общо взето не съм толкоз красавица, както през другите 3 седмици.
Обикновено мъжО отнася няколко скандала...като цяло не е ужасно.

# 22
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Ясно  Rolling Eyes!!!  Почти еднакви синдроми ни гонят !!! Като четох  и направо се смях през сълзи : Особенно Waleriq направо ме разби Laughing....ама то сигурно е затова , че е аналогично на моето ПМС състояние newsm78

# 23
  • Варна
  • Мнения: 289
И аз съм същата!  Rolling Eyes Чакам да ми дойде от няколко дни и вече ми се изчака всичкото чакане. Подут ми е корема, гърдите вече спряха да ме болят, постоянно ми се яде нещо сладко, нервна съм и не мога да се гледам в огледалото...........казвайте нещо, с което да ми дойде по-бързо, че ако продължава така , точно за Нова година ще съм , а ще пътувам CryЧакам вашите съвети, момичета!

# 24
  • Мнения: 2 529
Мдааа и като се има предвид, че ми закъснява вече 6 дни Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 4 371
Мдааа и като се има предвид, че ми закъснява вече 6 дни Twisted Evil

Леле, това е съмнително. Да не ни зарадваш тези дни Wink

# 26
  • Мнения: 2 529
Мдааа и като се има предвид, че ми закъснява вече 6 дни Twisted Evil

Леле, това е съмнително. Да не ни зарадваш тези дни Wink

Сакън!  #Crazy Моля ти се! Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 289
Мдааа и като се има предвид, че ми закъснява вече 6 дни Twisted Evil


Кики, и на мен толкова ми закъснява.... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 165
Голям проблем са ми гърдите Sadседмица преди да ми дойде стават много болезнени не мога да ги пипна-ужасно е Twisted Evil-в момента в който цъфна гърдите се оправя и започва едно подуване на корема,едни болки.........абе ще ми си да не съм жена през тези дни Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Аз съм чела, че преди менструация тялото задържа повече течности. За това подпухваме и се подуваме. Пъпките, според мен излизат, защото в кръвта са се натрупали доста токсини. А нервите са от хормоните и от горните проблеми...
И аз съм така - сигурно всички сме на това дередже!

Общи условия

Активация на акаунт