Пресечена супа!

  • 26 559
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Моля ви мами помогнете ако има как.. обещах вкусна супа но уви се пресече и няма за кога и с какво да направя друга  Crossing Arms  Tired Tired
Та въпросът ми е има ли някакъв начин да оправя пресечената супа /застройка/ и дали би могло да се яде пресечена. Благодаря ви!! Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 1 101
За ядене става Peace
освен да я пасираш(зависи каква е де) да стане хомогенна ..няма да ли4и пресе4еното... newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 18 680
Яжте си я пресе4ена, нищо й няма. И другия път уравновесявай температурите на застройката и супата, преди да ги смесиш. И не я захлупвай след застройка.

# 3
  • Мнения: 22 867
Бях на гости и сега не помня каква точно супа ядохме newsm78, но домакинята нарочно я пресече, каза, че така се правела. Аз бях учудена, но супичката си беше много вкусна. Може би някой ще се сети каква супа се прави така?

# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 827
Бях на гости и сега не помня каква точно супа ядохме newsm78, но домакинята нарочно я пресече, каза, че така се правела. Аз бях учудена, но супичката си беше много вкусна. Може би някой ще се сети каква супа се прави така?

Аз пресичам нарочно клин-чорбата.
Само така я яде мъжа ми.

# 6
  • Мнения: 148
Аз доколкото знам,курбан чорбата се пресича.А твойта супа си я яжте спокойно,нама и нищо.

# 7
  • Мнения: 217
Онзи ден и моята супа се пресече. Пасирах два сварени картофа и горе-долу се оправи.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 5 284
Спокойно можеш да я пресечеш и после да твърдиш,че е по китайски. Wink
Аз умишлено правя така със спаначената супа,но с 2 яйца-така я харесват у дома.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 1 610
Моята майка "пресича" супите от лапад, пащърнак, дори спанак...Стават си вкусни, много даже  Hug

# 10
  • Мнения: 10 154
Аз пък, за да не ми се пресича застройвам само с жълтък и няколко капки оцет. Наистина има ефект.  Peace
То за ядене става пресечената супа, но на мен лично не ми е много естетично.  Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 18 680
Мене въобще не ме бърка. На някои супи наистина им отива да са пресе4ени. Спана4ената супа например я оби4ам или бистра, без застройка, или пресе4ена с яйце. Курбан 4орбата също се преси4а, но аз никога не съм правила, просто съм 4ела. Гъбена супа също има една рецепта, която се преси4а.

# 12
  • Мнения: 157
Просто пасирай супата, ако смяташ че семейството ти няма да я
хареса. Иначе няма нищо страшно. За да не ти се пресече друг път
оставяй я да се охлади за 30 минути и тогава застройвай.

# 13
  • София
  • Мнения: 971
Ако се сложи прясно мляко и се разбърка ми е чудно дали ще се замаскира бульона?...

Общи условия

Активация на акаунт