ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 537
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 99
welcome мили бъдещи майчета! Дано скоро станете много, които са правили  luvbed  fertilization , купили са си  EFP и е бил + и след 9 месеца ще дойде едно пухкаво  newsm30
Уникално е усещането, наслаждавайте се на чудесна бременност!  Hug

# 16
  • Мнения: 1
Мили бъдещи майки, пожелавам ви една безпроблемна бременност, леко раждане и прекрасни бебчета! Няма по-прекрасно нещо на света от това да си майка!   bouquet

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 140
лека бременност и от мен и безпроблемно раждане ви желая мили бъдещи майчета ,нека тази темичка и за вас е начало на едно хубаво приятелство,споделяйте и хубаво и лошо винаги ще има кой да ви успокои и да ви даде съвет ,изживейте на 100% най хубавия период в живота на жената  Peace Hug
ЧЕСТИТО

# 18
  • Мнения: 66
Скъпи октомврийки 2011 пожелавам ви една лека бременност и да изпитате такова щастие като нас октомврийки 2010  :hug:

# 19
  • Мнения: 270
На тази дата преди една година видях положителен тест за бременност и разбрах, че с настъпването на златната есен ще имаме бебче.  Heart Eyes
Тези девет месеца  за мен бяха незбравими, вълнуващи и неповторими. И сега ми липсва бременността- толкова бързо мина, като миг.

Желая ви от сърце, мили октомврийки, да се насладите максимално на тези девет месеца, да имате съвсем малко притеснения (защото без тях не може, разбрах го  Wink ) и живот и здраве октомври да имате всички здрави и хубави дечица!  Hug  Hug

Еххх, хвана се носталгията. Искам пак!!!  Crazy

# 20
  • София
  • Мнения: 5 721
Гледам,че се наднича на балкончето Simple Smile
Хайде мами чакаме да се похвалите  Heart Eyes Party Hug

# 21
  • Мнения: 6
Мили бъдещи октомврийски мамчета, нека тази година е изпълнена с много вълшебство за вас. Пожелавам на всички ви една лека, безпроблемна 9 месечна радост с безавариен и бързо-скоростен финал  Grinning. А също да сте така сплотени и загрижени една за друга, както е в нашето голяяяяямо 2010-октомврийско семейство.

# 22
  • Мнения: 343
добре дошли на бъдещите Октомврийски мамчета  HugПоздрави от една Октомврийка 2007 Hug
Надявам се отново да съм Октомврийка  Praynig в края на месеца ще се разбере  WinkХайде вече сигурно има видяли две чертички  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1
Честито на всички октомврийски мами 2010, нека растът  здрави прекрасните ви бебоци.  bouquet
След няколко дни закъснение и EFP тест се надявам да съм октомврийска мама. Калкулаторите с които изчислявах термина си показват 03.10.Все още не съм ходила на лекар за да се потвърди диагнозата preggo Дано с втория опит да се радваме на прекрасно момиченце Simple Smile Дано се включат още много мами с които да споделяме както радостните така и тъжните моменти Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 5 721
Жани,честити две чертички Simple Smile
Пожелавам ти лека бременност и едно здраво бебче  на финала а защо не и момиченце Heart Eyes Hug  bouquet

# 25
  • Сливен
  • Мнения: 140
честито на първата октомвриика 2011
жани желая ти лека бременност и безпроблемно раждане,а през октомври- здрава и красива принцеса  Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 13
Жани - Честито! Желая ти и аз от сърце една лека бременност, която да е изпълнена с по-малко притеснения и повече радости и усмивки! И дано баткото се радва на една мъничка сестричка през Октомври  Hug

Мечтание - стискам палци скоро и ти да се похвалиш Flutter

# 27
  • Мнения: 2 286
Жани, честит EFP ! Желая ти от сърце лека, спокойна и усмихната бременност! А на финала да се чувстваш най-щастлива!
Това пожелавам и на всички бъдещи октомврийки 2011г.! И да гушкате своите здрави розови бебчета! И да бъдете толкова щастливи, колко бяхме и ние!

МечтаниеPraynig скоро да се запишеш официално за октомвийка 2011. Hug

# 28
  • Мнения: 528
Ами време е и аз да се похваля с   EFP  . Въпреки че от около седмица съм убедена , че съм „позабременяла” , едва тази сутрин се престраших да направя теста.По калкулатор термин – 05.10.  Планирана и желана втора бременност - имам син на 4г. И от първия месец опити – резултатът е налице.Макар да се надявах поне след 2-3 месеца опити да се случи, та през лятото да не съм „много” бременна и  да не пропускаме моренце... А и сега с баткото ще имат само няколко дни разлика в рождените дни, но нищо де - тъкмо ще мина с подарък братче /сестричка  тази година  Grinning
Лека и успешна бременност на всички  ни! 

# 29
  • Мнения: 1
Добро утро сладки мамчета  bouquet
безкрайно благодаря на всички за милите пожелания Hug
Честити EFP Ени27 леко бременеене и едно здрво бебече началото на октомври Simple Smile
Ние нашето не го бяхме планували дори мога да кажа че грешката стана само веднъж и хоп бебчето готово:)С първата бременост много ме мъчеше сутрешното гадене първите 3 месеца , дано това бебче е добро към мама и не ме тормози.
Сега като се замисля октомврийските бебчета 2010 са толкова сладки в този момент, започват да се смеят да си държат главичките толкова много се променят изведнъж след 3тия месец.По една голяма целувка за всички бебоци. Дано не ви мъчат коликите Praynig и дане  будите мамите си често през ноща .
Лек и успешен ден на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт