ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 579
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9
Здравеите и аз днес си направих тест и се появиха 2 черти,втора черта е много бледа и не смея да се радвам още много

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз малко плахо се записвам в отбора, макар че тестовата черта на теста е по-плътна от контролната. От почти година насам правим опити за второ бебче и вчера пощурях като видях 2-те чертички.
Предполагаем термин 03.10
За сега съм в изчакване за прегледа- смятам да отида поне към 7-ма седмица (което ще рече най-рано след 10 дни)

# 62
  • Мнения: 484
всички сме малко плахи май....пепи, май ти ще правиш темите на октомврийки Simple Smile

# 63
  • Мнения: 181
 jenibenibu,_Пепи_ -едни тииихичко честито от мен.Дано всичко е наред!
Аз не съм от плахите,вярвам че всичко ще е наред.... Wink

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
jenibenibu,_Пепи_ -едни тииихичко честито от мен.Дано всичко е наред!
Аз не съм от плахите,вярвам че всичко ще е наред.... Wink

И аз вярвам в това. Още повече, че първата бременност ми беше много лека и безпроблемна.
За разлика от предният път обаче, сега ми се гади.

# 65
  • Мнения: 181
Да и при мен преднатабременност мина много леко,без гадене дори...Обаче сега ми се гади...А все си мисля,че е рано...Ама....

# 66
  • Мнения: 9
аз освен болки в гърдите други симптоми нямам...днес ще си направя още един тест,нямам търпение,искам да съм сигурна вече  Sad

# 67
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета!
И аз да се запиша в темата. На 29.01.11г. видях  EFP Вчера бях на лекар и видяхме малката точица. Според доки съм в 4 г.с.
Да ви кажа, симптомите са много индивидуални. Мен най-много ме озадачиха киселините, които получих 7 дни след ову, а 3 дни преди датата на М започна да ми се гади. Всяка сунтрин съм  Sick
Термин според калкулаторите - 07.10.11 г.

# 68
  • Мнения: 484
~mademoiselle~, на колко дни закъснение отиде на док? питам те, защото аз съм си записала на 6-ти и се чудя дали не е рано...

# 69
  • Мнения: 181
~mademoiselle~ ,честито   bouquet
Lynette ,на теб колко дни ти е закъснението...Аз лично отидох при 7 дни закъснение,с вагинален ехограф се видя плодно сакче...с коремен обаче-нищо не се видя...

# 70
  • Мнения: 484
на 30-ти трябваяе да ми дойде, записала съм си час за 04.02 Embarassed

# 71
  • Мнения: 181
Тоест с 4 дена закъснение ли? Rolling Eyes
Ами не знам...С коремен ехограф може би няма да се види нищо,с вагинален би трябвало да се види нещо Rolling Eyes

# 72
  • Мнения: 484
с вагинален, да Simple Smile на 5-ти ден закъснение...

# 73
  • София
  • Мнения: 5 752
Честито и ан новите мами бременлийки Simple Smile
Много ви се радвам!  Party Hug Heart Eyes
Безпроблемна бременност на всички желая  Praynig и вярвайте в доброто....!

Аз си направих теста на 2 ия ден след закъснението  Mr. Green  просто ми беше лошо Simple Smile имах симптомите като с първата бременност и тези две бебки ми изпиха всичко  Laughing hahahaта до ден днешен! РОдиха се обаче много рано и доста ни зиплашиха но сега всичко е ок! Simple Smile  Praynig Heart Eyes

# 74
  • варна
  • Мнения: 1 228
вчера и аз видях двете чертички, много се радвам и си пожелавам както на мен и на другите мами всичко да завърши добре с малки сладки бебенца.Още не сам ходила на лекар смятам да отида в четвъртък,но според калкулатора термина е 9.10

Общи условия

Активация на акаунт