ОКТОМВРИЙКИ 2011 очакваме ви!

  • 26 593
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Добро утро  Hug
Стискам палци на всички, които имат нужда  Praynig

Аз след малко излизам по задачи  Tired Цял ден ще съм по улиците  Wink

Лек ден на всички  Hug

# 676
  • Мнения: 89
Честито на новите попълнения   bouquet
започваме да се разрастваме.


Patrisia ,а знаеш ли защо това момиче не прави крака?  Rolling Eyes
Аз също ходя 3 пъти в седмицата,
за сега се чувствам както преди
след тренировка даже по добре
стискам палци скоро да се върнеш в залата.

pow,dobito не ви ли е страх все още да пазарувате  Rolling Eyes,
аз даже не съм казала на никой или преигравам  newsm78


П.С връщам се да ви покажа нещо,което ме накара да се посмея малко  
http://www.bg-mamma.com/index.php?action=article;id=3519

Последна редакция: пн, 21 фев 2011, 09:35 от EvaNDJeL1Na

# 677
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
pow,dobito не ви ли е страх все още да пазарувате  Rolling Eyes,
аз даже не съм казала на никой или преигравам  newsm78 [/b]

Аз не съм почнала да пазаря. Говорех за първата си бременност  Wink
С тази смятам да почна някъде към 6 месец  Peace

# 678
  • София
  • Мнения: 418
EvaNDJeL1Na ми аз досега затова се спирах, ама толкова ми се искаше... Иначе и ние не сме казали на никиой, дори на родителите ни.. като мине прегледа ще кажа на майка ми.. дано не се панира много... че съм и студентка в момента...

fifi_0421 пратила си ми лично съобщение, но неможах да ти отговоря, понеже кутията ти е препълнена.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Добро утро и от мен!
Стискам палци на Съни,на десика,успех!Въобще на всички,които имат нужда! Peace
На мен днес ми се гади малко,едно ми е мързеливо... Crazy
После и аз ще ходя до доки,но само за болничен.Не ми е ред за преглед,другия трябва да ми е март,но днес ще уточним кога точно.
desssika,моя доктор става за ЖК,но и аз си ходя и на частно.То така най-сигурно май.. Rolling Eyes
Ако искаш,пиши на лични да ти дам координати. Hug
Хубав ден!

# 680
  • Мнения: 89
dobito не съм прочела правилно   bouquet

pow стискам палци аз мисля чак април да им кажа

# 681
  • Мнения: 0
Добро утро мацки!
Може ли и на мен паролата за албума да кача и аз снимка!
Лек ден и безпроблемно! Peace

# 682
  • Мнения: 165
Здравейте и от мен! За двата почивни дни сте изписали адски много!
Добре дошли и на новите мами! Честито!И леко бременеене.
Заинтригувахте ме със зехтина. Ще си взема и аз, снощи като ходихме с милото до Метро поразгледах бебешките мазилца, но от толкова чудене нищо не си избрах.
И аз умирам за киселко. Вчера следобяда съм изяла един буркан с туршия-пълнени камби, една огромна порция морковена салата, а вечерта завърших с кисело зеле. Joy И аз някъде бях чела че ако ти се яде кисело бебчето ще е момче, а при хапване на сладко момиченце. Засега имам чувството че ще е момченце, а толкова много искам едно момиченце.
Тези дни се побърках направо! Изведнъж ми изчезнаха всички симптоми, никаква болка, никакво гадене, дори коремчето ми се е свило, не усещам подутост все едно не съм бременна. За капак на всичко в събота вечерта ми се появи ръждиво течение, което горе долу се равняваше на една супена лъжичка и адски много се притесних. Не съм звъняла на лекарката. В неделя пък се появи това розовичкаво течение за което говори pow. направо се побърках, реших че съм изгубила бебчо. Опитах се да се свържа с докторката, ама не ми вдигаше.
За мой късмет днес сутринта всички симптоми бяха налице. Гадене, дори позиви за повръщане, зверски глад още със събуждането. Да не говоря за обострения усет към миризми. Сутринта едвам издържах в метрото-миришеше ми на манджи, запръжки, сладникави парфюми и пот. Уф гадост. ooooh! Имах чувството че ще се изповръщам върху някого. Сега се чудя дали да звънна на лекарката! А датата на прегледа ми е толкова далече чак на 08,03,2011. Защо ми записа толкова далечна дата.... newsm78
За дрешките и аз се вълнувам. Ходихме с милото в айко да купувам едни пердета и като се залепих за бебешките щуротийки и едвам си тръгнах. според милото още е рано да гледаме такива неща, но аз не се сдържах. Много дълго стана, ама и вие за два дни адски много сте изписали.

# 683
  • Мнения: 165
да се оплача за още нещо, гадими се от вода. снощи от метро взехме три бутилки от нектарите на сонда (този с ягодата и морковите дето са от по 1 л.) щом се прибрахме изпих две от тях, а милото ме гледаше ошашавено, какво става с мен.А вечер особено съм страшно жадна. Дори през ноща ставам да пия течности, иначе в устата ми става много горчиво. Напоследък чая не ми понася, имам чувството че от него ме свива корема. 

# 684
  • Мнения: 11
Добро утро и от мен на всички, доста изписано има, докато наваксам с четенето мина си 1 час Simple Smile

Привет и на новите мами, лека бременност желая на всички.
Извинявам се че рядко пиша, иска ми се повечко, но не ми остава време, понеже така се стекоха обстоятелствата, че ми се налага да се преместим от пловдив в софия, и нямам все още интернет в квартирата, за това пиша от работата от време на време.
Ще се радвам ако някой може да ме посъветва за ЖК при кой доктор в софия да се запиша, понеже аз съм доста неясно там къде би било добре. В квартал Стрелбище съм, ако това има значение. Предварително ви благодаря.

А снимчици се надявам и аз да кача скоро и да дам точна дата за термин, но нека първо намеря лекар и започна консултациите.
Лек и хубав ден на всички Simple Smile

# 685
  • Мнения: 89
Стана ми любопитно с този албум Laughing,
някой ще ми даде ли линк да надникна  Praynig

# 686
  • Мнения: 0
Здравейте, мами! В петък и ние видяхме сърдечната дейност, човечето е 1,5 см. Питах какви витамини да пия, докторката каза, че е рано Thinking. Мислите ли, че наистина е рано? За запек ми изписа точно това лекарство, което и вие ме посъветвахте- Лактулоза и засега действа.
Искам да питам мамите, които коментираха фитнеса по-нагоре, понеже сте чели и сигурно знаете, аз нищо не намерих точно по моя въпрос, но имам туист степер в къщи и бях свикнала да го ползвам редовно, но спрях, за да не си навредя. Дали би било добре поне от време на време при по-слабо натоварване да го ползвам Thinking
Май вече е време и аз да си пратя данните за първа страница и да се включа в албума, нали чаках да се види сърдечната дейност първо Simple Smile

# 687
  • Мнения: 165
току що се чух с лекарката, за и кажа че имам това ръждиво течение. Тя  ми каза да си купя но шпа и утрогестан, и ако не ми мине от тях да и звънна. сега ще тичам до аптеката за да си вземе. Има ли нещо притеснително в цялата работа? Утрогестана не го ли изписват за задържане? Стискайте палци всичко да е наред. Много се притесних. Айде бягам до аптеката и ще чакам някой утешаващ отговор. #Crazy

# 688
  • Мнения: 461
Здравейте, може би има цели теми ,а може би и вие сте го обсъждали и се извинявам , ама нещо не намирам това което ме интересува ... та кажете къде мислите да се записвате на ЖК. Аз съм от София , Слатина и много ми се искаше това да става в Шейново , ама там пък не съм чувала нищо за никой доктор и гледам някакви такси за ЖК , не са ли по здравна каса. Моля ако има някой по запозната да ми пише. Благодаря предварително.

# 689
  • София
  • Мнения: 418
Доколкото знам в Шейново няма ЖК по здравната каса а се плаща. Аз също се чудя още къде да се запиша. Мислих си за Окръжна, понеже ми е близо, но незнам дали там има ЖК. Четох добри отзиви за един доктор в поликлиниката в младост (25та) и може там да отида, въпреки, че ми е малко далече. Аз съм в Мусагеница, ако някой може да ми предложи доктор наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт