Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Здравейте  Hug
 Минди- внесе пролет в сивите, мъгливи и мрачни януарски дни! Многоооо обичам пролетта!
Набързо само, че ще отивам за детската кухня - този месец сме по една доста сложна схема.
Марти вече от два дни няма температура - та мога да кажа, че вече отмина. Здраве на всичките ни юнчета и техните майки - за да имат сили да ги гледат!  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 57
Mindi, благодаря за темата  Hug

Христа, няма какво толкова да се разказва. Аз съм на ново място и съм в процес на запознаване с бизнеса Simple Smile благодаря, че питаш  Hug

# 18
  • Мнения: 193
Здравейте всички.Вече официално имаме нет и ще се включвам редовно.Целувки на всички.Сега ще ви потърся и във Фейсбук.  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 132
Ехаа, Роси, добра пауза направи ти  Wink Как сте?

# 20
  • Мнения: 193
Да наистина голяма стана.Ама кво да се направи.Пратих покана за Фейсбука.

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 854
Ей, Росиии, привет отново! Наистина дооооста отсъства от темичката. Радвам се, че вече си на линия  Hug
Минди, хайде, доведе пролетта, с красивите кокичета, нямам търпение да е пролет!

Гале, радвам се, че сте по-добре.  Hug
Ох, и при нас започва грепна епидемия, дано не ни хваща или да минава по-леко  Praynig

Ха, ха, "Мичето" е страшна сладурана, Хрис нацункай я много   Heart Eyes

МамаМеци, и Пресчо ме вика така Мамоууу, Мамоуууу!
Той не говори много, още сме на по 1 думичка, и то ограничен брой. Обяче пък е луд танцьор, вечер кака му пее, той танцува и тук си правим луди забави Simple Smile По този повод снощи се наложи да глътна и 2 валерианчета, че нещо песните, танците, бутаниците, писъците и врявата ми дойдоха в повече  Crazy
Ох, утре съм на женско парти, казвах ви. Днес пристигнаха лентите за Мис-ките, подгатвят перуки, томболи, игри, надпиване и др. щуротии, надявам се да е много весело. После ще споделя и снимки във ФБ.
Хайде, чао засега. Поздрави и здраве на всички!

# 22
  • Мнения: 269
mamamecana
Цитат
и вече ме вика така - маму, маму,маму Laughing
JoyИ Джани ми вика маму Joy.Племенницата му вика;
-Не така бе така не е правилно,викай мамо Laughing
На втори антибиотик сме,имам чувството,че на човек като му тръгне накриво все така му върви Sad.
Лека вечер!

# 23
  • Мнения: 71
Как мечтая за пролетта, ако знаетеее  Grinning
аз съм неещо болна с гърло...дано успея бързо да влезна в ред.
От варна търся инфо за мол-двете кули...работи ли?

# 24
  • Мнения: 96
Роси, вече си в групата! Включвай се по-често!
Бързо оздравяване на всички болни!
 Пепи в четвъртък едвам го събудих в 10 сутринта, после повърна, заведох го веднага на лекар беше със зачервено гърло и запушен нос, от вчера вече нослето е ок, мисля че и гърлото, защото започна да му се възвръща апетита. Но спрях разходките и наблегнах на бабините рецепти, дано сега със снега и застудяването грипната епидемия да премине бързо... Praynig

# 25
  • Мнения: 78
Привет!Днес оставихме Стефан на баба и дядо и ходихме на пазар.Много е слушал едва ли не, не е мръднал от мястото си ,незнам в къщи е такава фурия че чак не ми се вярва.Стефчо ми вика,, мами,,.Роси ,здравей радвам се че има още една варненска мама тук Grinning.Поли,  дано се оправите бързо.Sheislove,Мол -,,Двете кули,, работи.Само веднъж сме ходили беше още много празно и не ни хареса.Във форума има тема,може да погледнеш,незнам какво те интересува.При нас още е сухо и топло ,но другата седмица с този студ не ми се мисли какво ще правим,дано поне убие вирусите Grinning

# 26
  • Мнения: 193
Здравейте и от нас.И ние сме болнички.Тоя вирус май няма да ни пропусне,а само преди месец малкия беше на антибиотици.Дано този път мине всичко по бързо.

# 27
  • Мнения: 111
bore77, коя частна ДГ те интересува, моята дъщеря е вече за 4-та година в ЧДГ "Малкия принц" и мога да споделя за нея, приема е след 3 г., много ми харесва новия "Монтесори център" и чувам добри отзиви за него, има и тема тук във форума.

Slavena, моля те, сподели накратко за "Малкият принц", какво ти харесва, какво не, очевидно сте доволни, щом детето е вече 4-та година там. Simple Smile

# 28
  • варна
  • Мнения: 74
Бързо да оздравявате болни дечица, много е неприятно и ние за пръв път от както Бобо се е родил решихме да се поспрем и да го караме по домашни гостита, но тези грипове ме плашат.  Мен също ме вълнува "Малкия принц" макар да ми идва дълеч, а и доколкото знам трудно се влиза там, но много добри отзиви чета и за Монтесори центровете, макар да не мога да намеря инфо за цените там - струва ми се, че ще е доста скъпичко. Все повече си мисля за развитието на детето и за разнообразието, което тепърва ще трябва да даваме откъм знания, емоции и т.н. Мислите ли за развлечения като танци и други школи ?

# 29
  • Мнения: 639
Варненки, окупирахте темата.  Wink Да взема да се вмъкна лекичко между вас.  Mr. Green
Минди, благодаря за хубавата пролетна тема, да радва очите, като но скове студът тези дни.
Анито, хайде, разказвай как мина женското ви парти.  Wink
Да оздравяват всички болни, а здравите да си останат такива!  Hug

При нас новото е, че от 2 дни у дома не се гледа телевизия. Никаква. Така решихме, защото усетих, че Алекс прекалено много гледа Бейби тиви, а ако случааайно пуснем нещо различно, се започва тръшкане и цъкане на копчета. Има трудни моменти, като се присети, но с повече говорене и занимаване, се овладява положението.

Общи условия

Активация на акаунт