Отговори
# 30
  • Мнения: 240
И моя дребосък изпитва отвращение от водата. Сложих му дръжки на едно шишенце на Авент и сега покрай дъвченето на биберона успява да глътне без да иска някоя капка. Laughing
И аз щях да кажа за столчето за кола, най-добре е такова от 9-12кг.  Любо едвам се събира в кошницата особено с ескимоса, много му е неприятно горкия, той е и по-едричък вече минава 9, сега го прехвърлих в столчето на каката което става малко полегнало и е голямо щастие. А на мен много ми липсва кошницата, голямо удобство си ми беше Sad

# 31
  • Мнения: 55
Да с клапа е, не се разлива и само ако дъвчеш или смучеш гумения накрайник пуска течност.

# 32
  • Мнения: 45
Момичета дайте съвет-малката е като залепена за мен, щом се отдалеча и започва як рев. Онзи ден я оставих на майка ми да я гледа от 16 ч, да ходим на кино и после на кръчма и в 18ч ми се обади да се прибираме-то рев, рев оркакто сме излели-като се прибрах, тя цялата от рев станала лилава, хълца , реве. Като я гушнах, телцето и се тресеше-много трудно се успокои. А трябва да ходим в чужбина с мъжа за 5 дни през март и не знам какво ще правим. А познава майка ми, всеки ден е у нас.

# 33
  • Мнения: 49
Ето ме и мен в новата темичка!
Да ви се оплача, сега се прибираме от доки. Борко се влошава. Гърлото му вече е много червено, сополите не спират. Поне гърдичките са чисти. Сега ще пиеме Клацид и Проспан, че буха душката като луд. На всичкото отгоре май и аз се разболявам  Sad Пих вече два осцилококцинума, прополки, сега си взех и вит Ц на ампули (големи, че малките са си за малчо). Абе луда работа. Явно някакъв вирус, който си ни обиколи и тримата. Татко ни беше зле миналата седмица....ох, дано бързо ни минава на всички  Praynig
psm, не се притеснявай. И ние сме зле със захранването. За жалост вече и с яденето, явно от болестта хич не иска да яде. А пюренцата - тиках аз, той плюе, стиска устата...голям майтап. Сигурно му е раничко. Сега не давам нищо. Ще направим малка почивка, а после ще има втори опит.
Днес, обаче, преди да идем при доки, влизам в хола и какво да видя...тати вместо да облича малкия, му дал банан и той смуче ли смуче. И беше направил една блаженна физиономийка... паднах си от смях  Joy

# 34
  • София
  • Мнения: 5 726
Ние на банана така се цупехме,все едно лимон и давах да пробва.

# 35
  • Мнения: 8
мамии моля ви за един бърз съвет какъв термометър да взема за уше или като биберона но да е точен и каква марка моля посъветвайте ме че ние сме с температура и измъчих детето да му меря в дупето Sad. незнам от къде сега тази температура, бяхме на лекар и нищо му няма друго зъби ли са, вирус ли е незнам но направо ми се плаче newsm45.
За кашата и аз да кажа че имам проблем все ми е водна 4 пъти правя и я хвърлям...къде греша и аз незнам вече
За компреси след ваксина знам само за реванол а не спирт, тъй като той загрява и е противопоказно.
И един въпрос кога се въвежда глутен и защо го слагат в кремчета за след 4 месец #2gunfire

# 36
  • Мнения: 24
Катя, аз имам такъв термометър, с гъвкаво връхче, но меря под мишничката - тъй като мери за 10-тина секунди. Според мен, можеш да пробваш. Ако се притесняваш дали е верен, свери го на себе си с показанията на живачен Wink

Глутен, според информацията, която имам, се въвежда към 9-10 месец. А това с кремчетата е (предполагам) заради нишестето, което също може да съдържа глутен.

# 37
  • Мнения: 10
Цамбур и аз тук! Simple Smile
Либи и ние се задавяме,мисля,че не е проблем,въпреки че за момента ме стряска.

# 38
  • София
  • Мнения: 533
Относно столчетата за кола да споделя опита на зълва ми. Бяха се запънали да купуват Recaro или Cybex. Е да ама като отишли в магазина и като сложили малкия да седне в Рекарото и той като почнал да пищи - ужас. Същата работа в Сайбекса. Пробвали какви ли не столчета, накрая дребния седнал в едно Bebe Confort  и се ухилил до уши. Така че....вие си преценете, но имайте едно наум, че все пак и на бебо трябва да му е комфортно.

Последна редакция: чт, 20 яну 2011, 17:12 от adelina_bg

# 39
  • в рaя
  • Мнения: 233
katq87 ние също мерим в дупето, но отчита за 10 сек. и тя даже се смее ... но за орална температура знам, че са хубави тези на авент. Да ви минава по-бързо!
Мама зайка и на вас да ви минава вече, аман!

Ние преди час и половина се върнахме от разходка, но палечка още спинка в количката в антрето. Голям сън му направи днес. Вчера имахме гости и за една седмица имаме две страхотни новини - две наши много близки приятелски семейства очакват бебчета! Че и едните са около нашата датичка Simple Smile

# 40
  • Мнения: 68
мъжът ми се е запънал за някакво Рекаро, което е до 36 кг. Не знам обаче дали е е добра идея столчето да е от 9 до 36 кг?

Аз съм чувала, че Рекаро са едни от най-добрите столчета!
А ето, че при нас столчето до 36 кг си беше удобно още от 8м. и то на дълъг път, до морето:
http://picasaweb.google.com/bilyananacheva/Andrea01Godinka#5106080377396474418
и до сега:
http://picasaweb.google.com/bilyananacheva/AndreaRD4Godinki#5564283429349070610

# 41
  • София
  • Мнения: 533
Ето това столче съм харесала аз:
http://cybex-online.com/site/uk/carseats/pallas-fix.html
Четох че за миналата година това било столчето с най много награди за сигурност и иновативен дизайн. Вижте клипчето много е впечатляващо.

# 42
  • Мнения: 55
Деси, супер е! Може ли да се пуска назад?
Аз си бях харесала на Phill&Teds това: http://www.iventas.bg/iventas/index.php?/Phil-Teds/Stolcheta-za- … afiti-dizayn.html

И почти го бях купила, но се оказа че седи само сгънато и на дълъг път това не е добре за малко бебе макар и 9 месечно.
В крайна сметка взехме това : http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/11892

Което не ми харесва толкова, но аз се бях запънала точно този ден че трябва да купим Simple Smile
Засега ползваме кошницата обаче...

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Нека ви се похвалим Simple Smile Изумихме света, имаме си вече два зъба - един кучешки и един долен преден  baby_neutral Joy Grinning Не ми се вярваше та чак при педиатърката ходихме та жената като хвърли всичко че не беше виждала, но ето че не било невъзможно - първо кучешкия и после предния  Joy Joy Joy След седмица ставаме на 6 месеца та ще започваме и захранването, може пък да си помага с двата зъба Joy Joy Joy Само да кажа че преди да избият се лекувахме от сополи, имаше и температура и уж беше вирус та накрая - зъби излязоха!

# 44
  • Мнения: 397
Здравейте момичета! Нека ви се похвалим Simple Smile Изумихме света, имаме си вече два зъба - един кучешки и един долен преден  baby_neutral Joy Grinning Не ми се вярваше та чак при педиатърката ходихме та жената като хвърли всичко че не беше виждала, но ето че не било невъзможно - първо кучешкия и после предния  Joy Joy Joy След седмица ставаме на 6 месеца та ще започваме и захранването, може пък да си помага с двата зъба Joy Joy Joy Само да кажа че преди да избият се лекувахме от сополи, имаше и температура и уж беше вирус та накрая - зъби излязоха!


Честити ви зъбчета! Дано следващите ги изкара по-лекичко! Hug

Общи условия

Активация на акаунт