90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №123

  • 31 317
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 14
arnavonit миличка напълно си права!Бях стигнала до 56-7 кг че дори един ден кантара ме показа 55 кг а аз тогава само виках леле мноого съм дебела  Shocked Shocked #Crazy #Crazy а сега какво да кажа  smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 И браво наистина имаш добри приятели !но не е точно така, че на другите не им пука преди нова година  се разхождахме в парка с мойте прятелки и едната е малко по едра то не че аз не съм де но минаха едни момичета и започнаха да и викат еи ти с кафявото какво си глътнала  #Crazy #Crazy ние започнахме да ги обиждаме но на нея много кофти и стана после каза че не и е добре и се прибра по рано!Ние просто незнаехме какво да кажем!Извинявам се че ви занимавам с това но понякога хората са много жестоки!  Close Close Sad
Ох сега си нпарвих упражненията още ме държи мускулната треска дано ми мине вече а малко по късно отивам на фитнес да си направя и кардиото  jump jump running newsm39 newsm39

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 723
........................................................ при преяждане и препиване вечерта, а ние тук такива работи не правим, нали Laughing

 Joy Joy Joy

Клише мерси че сподели Hug,
 аз също се замислих дали да купувам книгата newsm78
Май ще изчакам 2-ра част и ще реша.

# 737
  • Мнения: 3
Тя,благодаря за отговора,но реших да си карам на портокали,че така се въодушевих от това кило от вчера... EmbarassedЖалко за малкия,че е на АБ,но понякога се налага,повече витаминки,но това го знаеш Simple Smile бързо оздравяване  bouquet

# 738
  • Мнения: 1 054
И аз мислех, че може да смесваме плодове в едно хранене.. и съм го правила. Яла съм и по 3 различни плода на обяд. И след плодов свалях по 1,700кг. Представяте ли си, ако карах само на 1 вид  Joy

Ще следя за още коментари от книгата.. Да видим ще спестя ли някой лев от нея, докато дойде време да диета.  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 13 828
Стига с този сладолед без мляко Joy

В руската книга е написано буквално - "... или палачинки, разбира се, без мляко и яйца"! Палачинките!!! Предполагам и в българската е същото.

Да оздравяват бързо малчовците Peace Много е гаден грипът!

В руския вариант на плодовия ден плодовете се смесват. Има рецепти за плодови салати, компоти, печени миксове и т.н.

# 740
  • София
  • Мнения: 1 594
Е, стига, де... и аз си го искам нормален, но ме смущава, че палачинките трябва да са без яйца и мляко, но пък сладоледа и тортите може  Thinking Никаква логика не виждам  Tired

# 741
  • Мнения: 160
4eri, чакам да споделиш резултати!
Клише, страхотна снимка!

Аз имам малко повече от две седмици до края, изкушавам се да продължа диетата докато се отърва от всичко, което искам но по-добре да не си правя експерименти не искам да си повредя нещо метаболизма.

Аз по принцип съм си поставила за цел 63 кг, 165 съм висока. Не мога даже да си мечтая за под 60, а тук чета момичета искат да падат под 50  Thinking  Аз лично не бих искала да съм прекалено слаба ето това е идеал за мен

http://www.hollywoodtoday.net/wp-content/uploads/2007/09/katherine-heigl.jpg

http://img2.timeinc.net/people/i/2007/stylewatch/ireallylovemy/0 … rine_heigl400.jpg

# 742
  • Мнения: 13 828
Клише, логиката е, че едното е за обяд, когато е солено тесто или зърна, а сладоледът е за вечеря, единственото хранене на 4 дни, когато сладкото и десертите са разрешени. По малко!

Разгледай внимателно рецептите в книгата и ще видиш, че съм права Peace
За вечеря имаше сладкиши с по 8 яйца, масло...! Ама е разрешено парче, не тавата Laughing

 

# 743
  • София
  • Мнения: 1 594
Дам, сега съм се захванала да чета рецептите. Мерси, птица. Не разбрах, че става дума за обедни палачинки  Laughing

# 744
  • Мнения: 676
Как се правят палачинки без мляко и яйца?
Във въглехидратния аз открих прекрасното нещо лаваш. Пече се и става като пърленка, много е вкусно. Прави се само то брашно и вода, аз добавям и малко сол. Тънко е, засища и е с доста ниска калоричност.

# 745
  • Варна
  • Мнения: 249
Да питам нещо за алкохола - знам, че пише че е абсолютно забранен, но той е само вода и въглехидрати - някой пиел ли е по чаша винце във въглехидратния ден?

# 746
  • Мнения: 138
Момичета, здравейте. Сега влизам и не мога да смогна да ви изчета. Видях доста въпроси за книгата и тъй като се похвалих, че са ми я донесли, от мен се очаква да споделям. Само че аз още не съм я започнала  Sad  Не съм човек, който ще си пази инфото само за него, уверявам ви. Не пиша просто, защото още не мога да споделя нищо. Веднага щом започна и се натъкна на нещо, ще пиша. От самото начало на режима си съм с вас и няма да изменя нито на диетата нито на вас   bouquet

# 747
  • Мнения: 86
Клише, логиката е, че едното е за обяд, когато е солено тесто или зърна, а сладоледът е за вечеря, единственото хранене на 4 дни, когато сладкото и десертите са разрешени. По малко!
Разгледай внимателно рецептите в книгата и ще видиш, че съм права Peace
За вечеря имаше сладкиши с по 8 яйца, масло...! Ама е разрешено парче, не тавата Laughing

и аз така тълкувам нещата - наобед строго постно, за вечеря-благинка. Затова и снощи вечерята ми беше единственно сладкиши, които по подразбиране не са без яйца и мляко. Кантара ме зарадва с - 500 гр, значи логиката ми не ме лъже. Всичко е въпрос на количество. Предния път като правих режима много мацки караха на сладолед за вечеря ( беше лятото) и винаги споделяха впечатляващи минуси.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 483
Сори ама аз пак да питам, че не ми стана ясно печен пипер неподправен може ли?  Embarassed

И друго да споделя - абе направо мускулна треска хванах от сваляне на дънки, разкопчаване на потници и бодита през 30 мин! И вие ли сте така с 00  newsm78 направо вече искам да си сложа катетър! Уж не пия по 3-4 литра (най-много 2 да ги направя), а пишам през половин час Sad

ПС. hand и аз съм голяма фенка на Софи Кинсела

# 749
  • Мнения: 33
Сега като ви чета и осъзнавам нещо.
В първия месец и почти целия 2 от диетата не смесвах плодовете в плодовия ден и си свалях килограмите. После се коментираше, че може да се смесват и аз започнах да си правя поне по една плодова салата на плодов ден и отслабването ми спря.... Едва ли се дължи само на това, но това и  след плодов да не свалям не е нормално... Сега разбирам от какво е било.....

hand ,  arnavonit аз обожавам Софи Кинсела, имам всичките и книги и са невероятни....

Общи условия

Активация на акаунт