Рицарки на Бялото кантарче-132

  • 23 419
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 040
Здравейте  Grinning
Всичко мина днескашния ден добре, по план и сега докато готвих вечерята направих една бобена салата и я изядох цялата преди да я сервирам  hahaha
То па да беше нещо по-примамливо - ми то - боб  Crazy
Сега ми е тежко и съм преяла.
Както и да е.
Сметката сови 1900 - 2000.
Имам съвсем лек минус все пак  Grinning

Ванче  Hug да ти е живо и здраво момичето.
Много да се гордеете с него.
И да има една усмихната, спокойна и щастлива мама  Peace
Лека вечер пожелавам Peace

# 676
  • Мнения: 2 492
 Confused Работих до късно, после изгладняла хам хум какво ли не попадна в устата.
Сега гледам темата за диагностицираните с Хиперинсулимия и си мисля ... боже , хората колко сериозно го приемат.
А аз някак си вече не го приемам така, виж за кожата се тръшкам, но докато не ми влияе на външният вид , не се впрягам. ooooh!
Днес бях гримирана, изпих си зодака и смело с фон дьо тена. Blush
Не мога да се приема без грим и това е.
Слава богу , явно кремчетата от дерматоложката помагат и след два дни мазане, днес кожата ми беше значително по добре - сухотата почти изчезна, остана само зачервяване около очите при нанасяне на някакъв продукт. Thinking
С диетата, хъм - ще направя втори опит да съм стриктна - отново ще мъча Ипо.
Казах, че няма, но леко ме впечатлиха девойките с моето заболяване ...

# 677
  • Мнения: 5 873
Криси ви благодари за пожеланията.  Grinning
И аз ви благодаря. Hug Много я зарадвахте . Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 1 479
Добро утро!
И аз като Пуки - нещо сгафих с шоколад, но борбата продължава!
Станах рано, че да правя физа и трябва нещо по-сериозно да се пазарува!
Имах дълго време един обрив на лицето от крем на AVON и то доста скъп, майка ми го пробва също - и на нея не й понесе, после го дадох на една колежка  и при нея същото и на края го измазах на петите!
Обрива го лекувах с някакво правено мазило по рецепта на колежка на майка ми - дерматоложка и искам да споделя, че от тогава почти всички кремове ми понасят,като че ли нещо се промени!
Лек и режимен ден!

# 679
  • Мнения: 2 040
Добро утро  Grinning
много ми се иска днес да изкарам добре, като нормалните хора, без да преяждам .
Довечера ще разберете  Laughing
Пуки, не може ли по-лек грим, без фон дьо тен  Rolling Eyes

Хубав ден желая!   bouquet
Много студено тия дни ма_ка му  
ще си седим пак в къщи.

Последна редакция: сб, 26 фев 2011, 09:24 от huffman

# 680
  • Мнения: 1 280
Чакайте да ви кажа за една убавиня ! та значи ,от как съм на диети разни ,плодови гладувания, захранвания и какви ли не ги правих... ама все ми е студено, много студено...то дето и съм зиморничава, ама сега направо чудо, особенно ръцете и краката ,не са мои ...Обаче тази вечер, минах при една дружка и си пийнах 1 чашка винце,  само 1 ! И малко мръвка ,къде 100 -120 грама..и така се стоплих..сега не мога да повярвам,че това са моите ръчички...  Не съм пила нищо ор ееее,оня рден...ама сега това винце по ме стопли. Така,че девойки, пийте винце ! Ох, аз открих топлата вода... ooooh!  Жалко ,че в нас не държа такъв рахътлък, признавам си , щях да гаврътна още едно чашле....не за друго,ми да се стопля по така.... Joy  СЕга да не решите,че Пинки се пропила?  Не ее, не съм.... Отивам да си лягам, докато ми е топличко....

# 681
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Пинки, аз отдавна съм открила топлата вода...Simple Smile

# 682
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Ванче, да ти е жива и здрава принцесата! Много щастие и слънчево детство!

Чета ви, ама нещо не съм добра компания. Търся си занимание за ръцете и квилинга ми идва точно навреме, като идея! Благо-даря bouquet
Акълеца съм го пратила да работи или по-скоро да ми търси работа. Всяко предложение е добре дошло. Не че нямам идеи, но искам тотална промяна и още не съм я намерила.

# 683
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
 ooooh! Embarassed  Ванче, покрай моите неща  съм изтървала , да ти поздравя принцесата. Да я нацелуваш много и само да ви радва. Heart Eyes Hug

Момичета,  много грижи  ми се стовариха  изведнъж. Ще зачезна от форума за известно време. Само да ви помоля утре за малко подкрепа, че много ще ми е нужна.

Обичам ви!

# 684
  • Мнения: 5 873
Благодаря ви момичета. Hug

Дани,мисля те. Praynig

# 685
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Дани, много положителна сила ти пращам и добри мисли, с теб сме Hug!

# 686
  • Мнения: 1 280
Данииииииии... Hug    Praynig...Много късмет и по мед и масло да бъде,както ти си го искаш !  С теб сме !
Днес нали е Задушница и  нищо не правя...разнесох за починалите , пих кафе и хапнахме с приятелка, после на пазае пак за манджи, че тоя моят хладилник с дупка....все изчезва каквото се сложи вътре...Трябва да готвя ,ама по късно... 
   jd , и аз искам промяна, искам хубава работа, тази не я искам, защото работодателката ми не е стока, само дето толкова се зарадвах,ама не за дълго.. Сега пак почвам да си търся, и аз не знам вече какво ще търся... newsm78  ,но докато си намеря ще трябва някак си да я изтърпя...ама може и да не мога да я изтърпя....  За работа с ръцете,ако е за хоби има много неща..плетене,шиене, квилинга е страхотен кеф също, дръвчета и бижута от мъниста, иди в хоби и зарибяването ти е сигурно..декупажа е голям гъдел... а може и в бизнес някои от тях да превърнеш...зависи какво целиш и искаш .  Хай пак ще да намина по-късничко..
Режим днес няма...

# 687
  • Мнения: 2 492
Добра ви вечер ...
Аз прекарах една много приятна събота, отново в компанията на мама.  Blush
Станала съм голяма глезла, все при мама си искам, а станах на сто години.  Mr. Green
Моите приятелки, като им кажа , че ще излизам с майка ми и  Rolling Eyes.
Какво да направя, като ми е толкова хубаво с нея ... все едно съм с по голяма приятелка, говорим си, смеем се, а като я гледам все болна, едвам диша с тази астма и сърце не ми дава да я оставя.
Съботите никой не може да ме откъсне, освен някой младеж, но в момента поради едни горчиви хапове дето трябваше да преглътна съм ги игнорирала, като пол. Stop

Чувствам се качила, а реално е може би кило.
След падането дето толкова се канех още не съм направила нито една тренировка.
Мъчи ме рамото, а и мързела си казва думата - много лесно човек оставя хубавите навици дето с месеци е градил.

Получавам на лични по няколко съобщения от различни момичета и дами - как отслабна.
Как да им кажа на тези хора някакви напътствия, като напоследък не съм на себе си.
Правя глупост след глупост и ще е много нагло от моя страна да давам съвети.
Е един от съветите може да е - стиснете зъби докато стигнете целта , а после дори да се храните безобразно няколко дни винаги може да коригирате всичко и никой няма да разберe за едното кило дето сте лепнали .
Ако питате моите приятелки аз не ям, затова си държа килата.
Просто всичките ми дрехи съм ги взела или доста по мен или по мярка - няма място за никакви отпускания , иначе почва да стяга и няма какво да облека.
Дори в нас стоя със спортен тесен панталон и блузка - ходи дебелей ако има накъде. Joy
 JoyТози трик го научих от майка ми, тя ми казваше , че никога не трябва да си купуваш големи дрехи сто процента няма да усетиш кога си ги опънал.

# 688
  • Мнения: 1 280
И правилно ти е казала Мама ! Точно така е, ей ме на, аз съм живият пример.. Joy   Имам един много пухкав анцунг-пижама...толкова си го обичам...по меко нещо няма на света, обаче с него изглеждам има няма около 150 кила.. Joy   и ако често го нося, мога и да стана толкова без много да разбера.  Днес ми е мързеливо...и не само днес май, навън е студ, и ще е добре да си полегна следобедно... на мен все ми е студено, може ли да имам неправилно оросяване на крайниците?  newsm78   И какво се прави,ако имам нещо такова? Ох, взех да си слагам диагнози...тотално изперквам... hahaha

# 689
  • Мнения: 720
Добро утро.  Hug
Дани,стикам ти палец и много хубави мисли, всичко ще се нареди както е най-добре.  Hug
Вчера не бях режимна, мешах какви ли не манджи, завърших с мечтания шоколад.  Joy Явно още ми държи вчерашното ядене, че сега хич не ми се яде. Сърбам си кафето и се чудя какво ще бъде менюто днес.
Приятна почивка на всички.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт