Рицарки на Бялото кантарче-132

  • 23 409
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 377
Дани, много положителна сила ти пращам и добри мисли, с теб сме Hug!

Дани,  Hug Heart Eyes

Пинки, и аз искам да изкарвам пари с нещо, дето ми е кеф. Ама не мога да определя кое е то. При хобитите често надничам. Имам много неща - за декупаж, фимо, изонит, самоделни бижута, обичам и мога и да шия ... покрай Ванчето и Мариетка се бях запалила и аз торти да правя, поне за домашни поводи ... но последната беше за рождения ден на Петьо - ММ не искаше да я носи в заведението, в което щяхме да празнуваме, а Петьо не искаше друга .. ич не насърчават опитите ми за ръкоделия.  Това, което правя на работа - хем го мога, хем ми е кеф. Ама има и други неща, дето мога да ги правя с кеф. Не знам. Искам свободно време, ама ми трябват и пари, та трябва да се работи ... ... ем сърби, ем боли .. оплаках ви се. То пък едни проблеми.
Да сме здрави, всичко останало ще се нареди, по най-добрия начин!
И дано терзанията ми се отразят благотворно и на телесните ми форми  Laughing

Последна редакция: нд, 27 фев 2011, 20:14 от jd

# 691
  • Мнения: 2 492
Влизам в правият път ... а то много болезнено след хранителна оргия.
Закусих кисело мляко 200 гр и ленено семе 2 лъж., преди малко един банан и в момента гледам Сузана и последните тренировки дето е пуснала.
Луда е тази мацка, каква физика и ентусиазъм.


Жд ако питаш мен, грам не ми се прави това, което правех до момента.
Ако зависи от мен ще се отдам на пътувания, ще обиколя света ...
За момента мога да си позволя трите седмици отпуска да ги прекарвам по начина по , който искам, останалото време - стрес, срокове, цели, защото трябват пари.
Нито е момента да сменям работа, а и не мисля, че в друго поприще скоро бих стигнала това ниво и на заплата и на възможности и  на развитие.
Стискам зъби и ме топли мисълта за скорошни пътувания и хубави преживявания.

Още пет минути и отивам да се потя, трябва да си заслужа обяда. hahaha

# 692
  • Мнения: 3 453
  Хелоуууу сладурки! Много съм хепи! Системствам трети ден и не се меря. Няма и да се меря скоро Joy панталона започна да се свлича. Mr. Green
  От вчера имам две нови придобивки за любимото си хоби, готвенето...тефлонова скара /ммм колко риба чака във фризера и зеленчуци/ Mr. Green и един немски уред за готвене на пара. Към него подходих с много желание при покупката, после в нета видях много разочаровани и до сега го тествах със свито сърце..сложих филе от бяла риба на първо ниво, на второ картофи , моркови и зелен фасул. Рибата директно замразена за 15 мин е уникална..другият път ще размразя и ще сложа и подправки. Вкуса ми допадна много, ще се ползва често. Скарата я сефтосах с палачинки, тия дни и скумрия ще правя..ах, как я обичаааааам Heart Eyes Друго ново при мен е че съм с нова прическа, драстична промяна отново..само цвета тоя път остана. Мъжо най-притеснен е като му кажа че отивам на фризьор Joy вчера се прибирам и вика ти ли сиииии още преди да ме е видял Mr. Green хареса ме и аз се харесвам/както винаги де Joy/ много се промених..ха , дано и с последните кила тръгне така добре тоя път. Маникюра е първомартенски, гелосан..изпечен и така. Тая седмица ще съм редовна в темата ще почивам. Малчо направи конюктивит от петък , от вчера е пушка, но аз ще отдъхна и ще му се радвам у дома.
 Хубава неделя ви желая! От тая вечер се мятам пак на кроса, МЦ си отива..спадам Laughing

 Отплеснах се доста, ама имах нужда да споделя как съм! Hug

Пуки, много е права майка ти Peace
Ж , мойте мераци са като твойте ама за сега се натискам..тва дет най-мразя, тва работя...пфууу Tired
 
 За виното и крайниците и мойта мама е така, тя също скоро откри че и помага. Аз като ми е студено ми е студено навсякъде без краката. Те, все са ми топли. Обичам да ми е много топло Grinning

 Още мога да пиша, но картофите по селски ще прегорят..ставам и до после Hug Hug Hug
 

# 693
  • Мнения: 3 453
 Лелееееее, на втора страница..едва ви намерих..и никой няма? Да не е пак шоколадова вълна и всички да сте се покрили Joy Моля ви! Аз режимна от всякъде.. Crossing Arms

# 694
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 377
Днес мога да пиша, от утре пак ме хваща липсата, че много работа имам и няма да мога да вляза у форумО.
Разумна съм тези дни. С кантара пропуснахме да си говорим тази седмица, но ми се струва, че нещо се олабиха дънките.
Пожелавам на всички ви една седмица, изпълнена с хубави моменти, много здраве и обич!  babydust7

# 695
  • Мнения: 720
Шоколадовата вълна мен ме подмина. Mr. Green
Днес съм:
З: грейпфрут;
О: 3 препечени филийки с масло и шарена сол и салата  морков;
В: 1 препечена филийка без масло  Crossing Arms и туршия.

Много ми е трудно да вляза в ритъм след много ядене.  ooooh!

В кауфланд имаше червено цвекло на безценица и аз заредих промишлено количество, а в къщи само аз си го ям.  Познайте какви ще са ми салатите тези дни.  Joy

Пиле, благодаря за коментара.  Hug Аз си мислех, че 90 дневната  е РХ (въпреки, че доста ми обяснявахте на времето  Embarassed)

Каш, страхотно звучиш.  Hug

В петък с ММ ходихме на дискотека, за пръв път от .... нямам спомен вече  ooooh! Установих, че съм остаряла и не ме влече  Shocked Лоша работа. newsm78

# 696
  • Мнения: 1 280
Ей ма на, пак тук...Станах, пих кафе , обаче нещо не ми е на кеф, не знам защо така..няма кантари,няма стимул и мерак, нпма мотивейшън значи....Сготвих супа зеленчукова...Имам слугинажни ангажименти, дето хич не ми се подхващат... Не знам какво ще ям, не знам на какъц режим, искам един , после се спирам на друг, нещо не е как трябва работата, лошо !
Може би е време за преоценка на много неща,май така го усещам...Навън студено, тая зима няма ли да се маха вече...Сутринта като гледам едни моми и момци,като са се разтичали по къси гащи ,нагоре облечени де...и без шапки даже, зачервили се , ама тичат, пъхтят..викам си  тия хора зорлем искат да се разболеят, ама те тук от малки само тичат...Навън е 1-2С....  а аз мързеланата, с пищов не мож ме икара, че и с  голи краци да тичам.... старост, мързел , и аз не знам какво е вече...  Sad  ,  За 8 Март ще ходим на едно заведение, с танци, ала бала, преди ми се ходеше, а сега не ми се ходи... изобщо не знам какво всъщност ми се прави... Помрънках си...

# 697
  • Мнения: 720
Добро утро дами.  Hug

# 698
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Добро утро  bouquet!
Ена, благодаря, грабвам си една чаша.

# 699
  • Мнения: 1 488
Готвя, пия кафе и ви чета и накрая имам чувството,че нещо ще загоря  Grinning и в банята трябва да вляза,но след като сготвя,че ще се омириша на разни неща  Simple Smile
Видях беба в петък.Всичко е наред.Аз се движа добре с килограмите.Ходих и на йога.Много хубаво беше.Сега да ви чета отивам,че съм изтървала много неща,а може и да не сваря,че след 30 мин трябва да излизам и мале мале.Днес съм много зле с организацията.

# 700
  • Мнения: 3 453
  Добро утрооо Simple Smile

 Ена, грабвам и аз едно кафе Hug
 
 закусих хубаво, сега гледаме Франклин Sunglasses кеф ми е че си почивам.

# 701
  • Мнения: 4 806
Добра седмица, рицарки!

Първо - да ви честитя поводите с минала дата  Hug
Второ - да стискам палци, за който има нужда. Дани, а за теб
и семейството - съвсем специално.  Praynig Ванче, и аз вас. Дано не
пропускам някого.  Praynig
Трето - оплесках се пак  Mr. Green Освиних, олях и подобни. Сефте ...
Четвърто - рожбето днес е на школо, което е една много
добра новина  Hug Благодаря ви за пожеланията.

# 702
  • Мнения: 1 280
Добро Утро и от мен !  Hug
Днес ще съм сериозен, пия кафенце за сега и мислям, как ще да я карам, след като вчера и аз оплесках, омазах ландшафтът !   Joy   Още от сутринта ме ядосаха по телефона../ММ/.... 
В  знак на тих протест, ще си легна пак...Навън вали страхотно цяла нощ, че и вятър, ама много е гадно..дано рейсчето е минало на време да закара децата на училище !   
Искам хубава промяна , всякаква !!!!   Имам нужда от кардинална промяна на  всички нива ! 
Чувствам се задръстена  от стари неща, тревоги досадни, това, което  става около мен ме кара да се чувствам като  дългогодишна пенсионерка !  Събирам предложения всякакви..... Joy

# 703
  • Мнения: 1 488
И такааааа!Днес денят беше ползотворен.Довърших щъркела за градината на детето, харесах си го!Относно промените!Всеки има нужда понякога от такава и тя трябва да започне от вътре.Отивам да видя детето,че се омълча.
Моят торчески ЩЪКелчо е на аватара.Големината му е около 50-60см.Така да си представите. Grinning

# 704
  • Мнения: 1 479
Привет и от мене!
Горе-долу съм, може и много по-добре!
Треперя за бача - до няколко дни ще се знае!
Вчера си правих разни режимни вкусотийки и ядох от тях, даже имам още!
Само физа ме крепи ,иначе съм толкова сдухана и ми е тъпо че не знам!
Добре завърнала се Ассе!
Сега пия кафе, пълнила съм чушки за ММ и мама, за мене - броколи!

Общи условия

Активация на акаунт