Мечтатели (Kavak Yelleri) ~ 16

  • 56 619
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Новия фрагмент излезе!
http://vbox7.com/play:157a8e38

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
е тези от бтв ме дразнят, първо спряха Цената на живота за да пуснат някакъв отврат Клонинг, после Листопад, а сега и Мечтатели  Close

# 17
# 18
  • Мнения: 0
За пореден път,страхотна тема.Да ни е честита. newsm10 А относно спирането на сериала по БТВ-очакваше се,като се има впредвид спирането 2 години поред на Листопад заради незакупени серии.За съжаление ще почакаме до лятото  #Cussing out

# 19
  • Мнения: 0
Мисля, че е време да се запиша в темата, ако нямате нищо против, защото така и не видях името си, иначе за мен няма значение, важното е, всички заедно, да обсъждаме Мечтатели. Гледах някакви коментари, че ще го спират?! Жалко, но на мен не ми се чака до лятото ... Колкото и тъпо да звучи, този сериал, ми е някак си от живота, т.е макар училището, всеки ден си чакам сериала, оставям всякакви домашни и т.н, за да си го гледам. Актьорите са много добри, едва ли някой може да спори!? А сега и аз да си изкажа мнението за Мине. Тя си ми е любимката - признавам. Много си я обичам, но това, да се съюзи с Бурак, вече ме изуми!? Не ... просто не знам! И да .. знам, че Мине е преживяла много неща, едни от които бяха и заради Бурак, а сега се съюзява с него, за да си отмъсти!? Изненадата подготвена от Лейля и то точно на сватбата ѝ, не беше приятна, ако бях аз, също щях да постъпя по същия начин, но не и да се съюзя с такъв типаж!? Все пак сценаристите искат да е по - интересно, по - емоционално, но ...

# 20
  • Мнения: 0
Мисля, че е време да се запиша в темата, ако нямате нищо против, защото така и не видях името си, иначе за мен няма значение, важното е, всички заедно, да обсъждаме Мечтатели. Гледах някакви коментари, че ще го спират?! Жалко, но на мен не ми се чака до лятото ... Колкото и тъпо да звучи, този сериал, ми е някак си от живота, т.е макар училището, всеки ден си чакам сериала, оставям всякакви домашни и т.н, за да си го гледам. Актьорите са много добри, едва ли някой може да спори!? А сега и аз да си изкажа мнението за Мине. Тя си ми е любимката - признавам. Много си я обичам, но това, да се съюзи с Бурак, вече ме изуми!? Не ... просто не знам! И да .. знам, че Мине е преживяла много неща, едни от които бяха и заради Бурак, а сега се съюзява с него, за да си отмъсти!? Изненадата подготвена от Лейля и то точно на сватбата ѝ, не беше приятна, ако бях аз, също щях да постъпя по същия начин, но не и да се съюзя с такъв типаж!? Все пак сценаристите искат да е по - интересно, по - емоционално, но ...
И аз съм така оставям всичко,домашни,уроци,и така ми е приятно да си го гледам ,а сега като разбрах че ще го спират много се натъжих.Аз немога да кажа че Мине ми е голяма любимка,но я разбирам също като теб.И аз небих са върнала при такъв човек,а тя отида при Бурак тя ще разбере че е сгрешила.Аз също бих искала да  им отмъстя по всякакъв начин.Просто гледам от нейната гледна точка.Само грешката  и беше с Бурак.


Мисля, че е време да се запиша в темата, ако нямате нищо против, защото така и не видях името си, иначе за мен няма значение, важното е, всички заедно, да обсъждаме Мечтатели.
а това за какво беше,че нещо не разбрах.Къде да си видиш името си ?/?

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 14:46 от mediha_13

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 4 294
е поне ще има продължение на Цената на живота  Party

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 159
МИ ТЕ ТОЧНО ПО ТАЗИ ПРИЧИНА ГО СПРЯХА ...

ЦЕНАТА НА ЖИВОТА ... КАКТО И МЕЧТАТЕЛИ

ПОРАДИ ПРИЧИНАТА ... ЧЕ СЕРИИТЕ СЕ СНИМАТ И ИЗЛЪЧВАТ В ТУРЦИЯ

# 24
  • Мнения: 0
честита нова тема момичета
жалко че започва с такава новина
незнам как ще издъжа без  любимия си сериал
ето един поздрав за всички http://www.vbox7.com/play:558fb168

# 25
  • Мнения: 0
Искаше ми се некога не свършват Мечтатели!!! Hug Hug Hug Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes  newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 4
Искаше ми се некога не свършват Мечтатели!!! Hug Hug Hug Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes  newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy  bouquet  bouquet  bouquet
и аз много обичам да го гледам и нямам търпение  всяка серия да почне че да го гледам  а сега като свърши излъчването му незнам какво ще правя Cry Cry Cry Cry Cry Cry  

Последна редакция: пт, 21 яну 2011, 17:04 от malkata_pisanka

# 27
  • Мнения: 141
Привет и от мен!Обожавам този филм.Филм ,който успява да ме разсмее и разпла4е винаги,а и музиката към него е страхотна.
Уфф,жалко само ,4е ще го спират... Cry....съвсем ще ми станат ску4ни следобедите... Simple Smile без емоцията,която ми дават "Ме4татели"..

# 28
  • Мнения: 23
Честита тема и от мен,чудесна е!!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 0
На Су пък какво и стана.Мине отиде да разкаже а тя
 пък я направи на нищо и не и позволи да говори.Сами си го търсят..

Общи условия

Активация на акаунт