ОСТЕОПАТИЯ ПРИ МАЛКИ ДЕЦА

  • 5 156
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 67
Здравейте на всички!
Искам да попитам, дали някой е ходил при остеопат във Варна или в София. Нещо не мога да намеря адреси, имена и телефони на остеопати, където и да било в България. Също дали остеопат и мануален терапевт е едно и също нещо. И най-накрая - имало ли е ефект - положителен или отрицателен върху детето?
Благодаря предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 101
Интересувам се от алтернативи, но до момента не съм попадала на такъв специалист. Не изключено да има някъде.
Обикновенно се рекламират, дори започват да провеждат курсове.

Знам, че се работи с ръце и остеопата прави преценката след опипване. Той е този, който решава какво да се прави. Не знам, обаче ако не е читав как би се отразило на едно бебе. То не може да каже нищо.  newsm78 Лично на мен, май ще ми трябва повечко време и мнения от пациенти за да се доверя.

# 2
  • Мнения: 955
Остеопат и мануелен терапевт не са едно и също. Първите, ако не помогнат, почти със сигурност няма да навредят. Особено при малки деца постигат добри резултати. Мауелен терапевт - рисковано. Не бих си завела детето, освен ако не е много проверен специалист. Адреси не знам, за съжаление.

# 3
  • Мнения: 3 595
В Бг не знам още да има остеопати, а ако има ще да е нещо ново от тази година. Ако има ще се радвам да разбера.  Hug

# 4
# 5
# 6
# 7
# 8
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
три поста с реклама стигат  Wink

тъй като съм ползвала остеопатия и знам ефекта, то ако сте наистина добър, няма да има нужда от реклама  Wink

Общи условия

Активация на акаунт