Първи зимни снимки.. и за всички завършили в Свищов!

  • 1 932
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
..и Величко Адамов е там, няма мърдане...
Сори за оффф-а.
Ама какъв оф - то тя темичката си е за нас Wink Party

# 16
  • Мнения: 9 903
в Ла Пиовра не ходех, но в Арта твърде често Simple Smile при Бойчо :Simple Smile пиех водка със сметана Simple Smile имаше свестни бармани там......
и в Моран също.

# 17
Дали ги има тия дискотеки още или са закрити, а на тяхно място нови.  newsm78. Ла пиоврата не вярвам да я закрият ама знае ли човек newsm78

# 18
  • Мнения: 7 837
Сестра ми докато у4еше, най-новия и актуален клуб беше в киното.

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ла Пиовра май доста отдавна я няма. Жоро вече има друг бизнес и май не стои много в Свищов.
Сега има много лъскави  и луксозни заведения.

# 20
  • Мнения: 7 837
Е, то сегашните студенти са по-платежоспособни  Simple Smile

mili46, миналата година нашата фирма сложи едни шатри на Спетема кафе на Арт кафето. Стоят ли си още  Simple Smile

# 21
Малиии, вече ще ми трябва ръководство ако попадна там да намеря де са дискотеките. Laughing
Как ми се купонясва там - ей така една срещичка ама.................. Tired

# 22
  • София
  • Мнения: 378
Благодаря за снимките!Навяват ми спомени за доброто старо минало- толкова много ми липсват тези луди годинки.. Sad

# 23
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
За пореден път се записах в Свищов и на първата сесия февруари ще разуча новите заведения и ще си припомня старите.
Единственото което мога да ви кажа сега е, че РОСА продължава да работи с ниски цени и огромни порции.

# 24
  • Мнения: 780
Малиииииииии (да рекамеко по свищвски  Laughing ) то голям интерес и спомени събудили снимките от днес - радвам се!!! Да нащракаме още като излизаме.. кафенетата вече са прибрали масите, но все пак.. то не мож'те ги разпозна вече.. всичко много се е променило. Трябва да разпитам младежта за дискотеките, че то мойто време и то отдавна отлетя.. (ако не бяха дечурлигата, можеше и да се спори по въпроса  Sunglasses ).
А за преподаватели (дали още работят там + снимки    Flutter) и новини около академията можете да надникнете на http://www.uni-svishtov.bg/

# 25
  • Мнения: 3 777
Адамов не можа да стане професор.
Излезе статия, че не е написал нищо а само е копирал чужда литература и го отрязаха, тежко го преживя.
Иначе заведенията са си там, само си менят имената и собствениците.

# 26
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Еййййййййййй, това студентските години май наистина са си най-хубавите! Само хубавите спомени са ми останали от Академията!
1995-2000, но не съм учила - само съм се подвизавала из града Simple Smile много съм се подвизавала Simple Smile

О, и аз по това време Grinning
Сигурно сме се засичали я в Арт-а, я в ЛаПиовра Sunglasses
Ама ние май вси4ки сме били там по едно време  Grinning

# 27
  • Мнения: 7 837
А има ли бивши жители на 8-ми блок в студентския град  Grinning

# 28
  • Мнения: 3 405
На 8 не, ама има бивши възпитаници на Академията. С моя мъж и двамата завършихме там, аз през 1998, той през 1999.
Хей, тити, добре,че се обади иначе нямаше да видя тъй свидни за мен места Joy

# 29
На 8 не, ама има бивши възпитаници на Академията. С моя мъж и двамата завършихме там, аз през 1998,.....
А, и аз това лЕто завърших 98-ма.
А на Адамов асистента (Паскалев ли му бе името Embarassed newsm78) и той ли маха още крачоли там, бърка си в дупето и фалцира като говори Crazy Mr. Green
Еееееееееех, години - славните години. Tired

Общи условия

Активация на акаунт