Стройни и красиви, за конкурс сме се строили

  • 3 570
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 7 091
Арвенка, аз тебе що не те видях в конкурса? Само Фиданката зърнах.
Мъжо прегледа всичките форумски мами и си хареса Тандоорито. Иначе на почти всички намери по някакав кусур, я носът голям, я се усмихнала все едно се напъва да ака, я нещо друго... голям смях падна днеска.  Mr. Green


Аз се засрамих  Embarassed Blush Blush Embarassed Wink Аз пък не знам защо разбрах че по една снимка искат Simple Smile можех да пратя от есенните Simple Smile ( аз не знаех че сватбената ще я сложат на мене, мислех че на мъжа ми ама..Simple Smile ) ама късно е либе за китка вече Simple Smile

# 17
  • Мнения: 1 854
Нашите гарджета са си най-убавите Wink Hug

# 18
  • Мнения: 3 394
Арвенка, аз тебе що не те видях в конкурса? Само Фиданката зърнах.
Мъжо прегледа всичките форумски мами и си хареса Тандоорито. Иначе на почти всички намери по някакав кусур, я носът голям, я се усмихнала все едно се напъва да ака, я нещо друго... голям смях падна днеска.  Mr. Green

там съм си,бре newsm78

ей на сегичка си се любувах Joy

# 19
  • Мнения: 3 394
Пък моя кат видя кои снимки съм пратила за конкурса и хубаво ми намели на главата, щото били " най- грозните", та се наложи даже да сменя едната, (тя беше с една мечка). Мъжо щял да гласува за мечката  Joy
ми на мен пък ми харесват!
искаааааааааааам да пускам ъ.смс-иииииииииииииииииииии Cry

# 20
  • Мнения: 1 854
И тези смс-си който се пускат от сайта на М-тел и те ли не стават newsm78

# 21
  • Мнения: 3 394
Хондич, ти що не се пусна ма хубавице Heart Eyes Или си пазиш снимката само за новата шофьорска книжка Mr. Green

ох, само да се служаш по нашия край ще изщракам двете ни прекрасни физиономии, пък и ний ще си направим конкурс-например *най-щура чужбинска коледа* Party

# 22
  • Мнения: 3 394
И тези смс-си който се пускат от сайта на М-тел и те ли не стават newsm78

мисля,че на кратките номера не става, защото сруват 1 лв без ддс-иначе досега да съм ги заринала Whistling

# 23
  • Мнения: 3 611
И тези смс-си който се пускат от сайта на М-тел и те ли не стават newsm78

Не става там, иначе би било много гот.  Grinning
Кодът на Мтел на сайта е сложен, а тук се гласува без код.

# 24
  • Мнения: 3 611
Много претициозни тез мъже бре. Ароуске,  твоя мотор е готин та дрънка.
Всичките момичета са красиви. Аз даже зърнах познати физиономии от миналото Grinning




хахаха, претенциозен, не е той... щом ме е взел  Mr. Green

Моторът нЕма грешка, вЕрно... даже задна скорост има.   Crazy Hug
За жалост не е мой.. ех де да беше...

# 25
  • Мнения: 3 098
Много сте ми кипри4ки,съфорумки HugБих гласувала(ако можех  Close ) за Арвен и Тандори като най_изразителни снимки.За Фиди като Щура и лъ4езарна.
Оба4е явно не става Crossing Arms
Много ми е интересно заЩо най_хубавите девойки имат най_малко гласове newsm78 Аз затуй не си пратих снимките. Mr. Green
Не можем ли да си спретнем конкурс за нашия форум newsm78

# 26
  • Мнения: 3 611
Абе не ви ли се струва, че една снимка изчезна... тая на Буба (или Baby) не помня точно ника  ooooh!

# 27
  • Мнения: 7 837
Абе не ви ли се струва, че една снимка изчезна... тая на Буба (или Baby) не помня точно ника  ooooh!
Baby беше пуснала два пъти снимки, затова  Wink

# 28
  • Мнения: 7 091
Много сте ми кипри4ки,съфорумки HugБих гласувала(ако можех  Close ) за Арвен и Тандори като най_изразителни снимки.За Фиди като Щура и лъ4езарна.
Оба4е явно не става Crossing Arms
Много ми е интересно заЩо най_хубавите девойки имат най_малко гласове newsm78 Аз затуй не си пратих снимките. Mr. Green
Не можем ли да си спретнем конкурс за нашия форум newsm78

На мене пък страшно ми харесва Galaxy, бременното майче с прозрачната блузка! Само заради тая снимка бих гласувала за нея ако можех Simple Smile Много се радвам като видя бременни мами със самочувстие! Сладурани са всичките, тъкмо сега ги разгледах до една..и си мислех, че ако можех да гласувам щях да разоря мъжа  Blush Embarassed Mr. Green

# 29
  • Мнения: 3 611
Абе не ви ли се струва, че една снимка изчезна... тая на Буба (или Baby) не помня точно ника  ooooh!
Baby беше пуснала два пъти снимки, затова  Wink

Хубуу два, ма сега я няма ни един  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт