Инвеститорки

  • 2 961
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 2 401
Темата ми е по-скоро допитване дали има интерес въм възраждането на клуба на кобос-геймърките. Т.е. мамите, пък и татковци, опериращи на фондовите пазари. На мен лично ми липсвате, има много неща, които не бих могла да обсъждам с мерипишковците от оня форум. Та, има ли още фенове? 

# 1
  • Мнения: 592
За сега мога само морално да ви подкрепям, защото получих шамар, но интересът ми остана и следя нещата. Само не искам да чувам за БФБ!!!

# 2
  • Мнения: 2 401
Ноти здрасти.  И аз бех решила да бегам другаде, ама се оказа, че това е свъзано с немалко допълнителни разходи, които на тоя етап ще си спестя. Та оставам да пълня гушите на клатикурниците и мошениците на БФБ.  Пък белким и за мене капне нещичко.  Laughing
Между другото , Ноти, еваларка за това, че не допусна шамара да те  утрепа, това го умеят само феновете. 

# 3
  • Мнения: 592
Ами факт е, че това си беше повече хоби за мен, отколокото надежда за още пари. Просто в един момент се оказа от скъпите хобита...  А за другите борси защо да ти е скъпо - чрез Бенчмарк платформата /която е невероятна/ на практика нищо по-различно не като разходи от нашия Кобос смотан...

# 4
  • Мнения: 2 401
О, скъпите хобита... да не отваряме нови теми.  Laughing
За мен се оказа скъпо, щото за да вършея на борсите, към които имам интерес, трябва да се разходя до съответните страни, за да подпиша договор на място..хммм
 
Къде са мацките, действително ли няма жени с такива интереси и занимания?    Confused

Пп. на кобоса му ... ....
Там е и голямата ирония, че  на другите борси разходите са същите, ако не и по-малки, защо да се занимава човек с БФБ? Щото не знае други езици ли? 

# 5
  • Мнения: 592
Накратко от една статия в Бизнесуик - намаляне лихвите по депозити и засилване на икономическия растеж, може да ни върнат на БФБ!!! Според мен първото да, но второто надали! Посочват Инд.Капитл Холдинг, ФондНИ България, ЕМКА АД Севлиево и Елхим Искра Пазарджик са скочили тази година около 50% и препоръката под сурдинка естествено е да се инвестира в Софикс компаниите като най-ликвидни...

# 6
  • Мнения: 2 401
Ами да, първо в Софикс, после и  в другите мошеници.  Mr. Green важното е екшън да има.  Laughing

Но вярвам, че ще се променят нещата, ще започнат да излизат свежи компании.

# 7
  • Мнения: 3 827
имате още пари за губене , значи .

# 8
  • Мнения: 2 401
Аааа има, има, купон да става. Но както споменах само феновете имат сили да продължат.  Hug

# 9
  • Мнения: 592
Ти можеш ли да си представиш - онзи ден ме викат от единия посредник - имал съм 220 лв. дивидент за получаване за 2 години натрупан от една акция - НАША!!!  Party

# 10
  • Мнения: 592
http://hicomm.bg/bg/articles/analyses/13813/Топ_100-компании-в-България-–-историята-на-бизнеса-18-години-по-късно-/ - малко за реалното състояние на нещата...

# 11
  • Мнения: 241
 hahahaМай няма бикове, ама то с тази криза и на мечките не им е лесно!

# 12
  • Мнения: 2 631
ОСвен шамарите на БФБ, кито отнесох, съм фенка по-скоро на форекса Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 401
Я, вие сте писали.  Simple Smile   Аз се набутах здраво в последните два месеца, този път с много активното участие на посредника си. Но поне съм руса и това няма да ме сломи. Аз съм фенка, бееее   Simple Smile

Но ..сега излизат нови възможности за изпусналите влака.
Ноти, това с тоя дивидент не го вервам, нещо будалкаш.
Смин, на форекса по-лесно ли е?
Борко, те биковете доста се позастояха, бре.. неестествено някак си..

# 14
  • Мнения: 116
Извинете за въпроса-колко е минималният капитал с който можеш да се включиш?Не ми е позната тази материя,но ми е интересно.

# 15
  • Мнения: 2 401
При доста от посредниците вече няма минимален капитал, всеки гледа да те прилапа в тия трудни времена.

# 16
  • Мнения: 116
При доста от посредниците вече няма минимален капитал, всеки гледа да те прилапа в тия трудни времена.

Благодаря за бързият отговор  Simple Smile .Бях се подготвила да прочета сума от няколко стотин до няколко хиляди лева.Много съм боса  Embarassed

# 17
  • Мнения: 241
Биковете май са намерили по-сладка тревица на други ливади (опа  пазари).

# 18
  • Мнения: 0
Цитат
Внимание: в тази тема не е писано повече от 120 дни.
Не е желателно подновяването на толкова стари теми. Ако не сте сигурни, че желаете да подновите темата, препоръчваме да започнете нова тема, като може да дадете линк към тази, която е породила въпросите ви или провокирала коментара ви.

Темата,макар и стара, е актуална и в момента - без да има нужда от нова !

Категорично се забранява някоя мама  Peace  (или госпожица  Rolling Eyes ....) отново  да се надъни пак на балонираното БФБ, в момента .... Naughty....

За разлика от преди при спада,сега на покачването няма съвсем да има на кого да продаде - т.е да реализизара печалба !

Сегашните инсайдърски игри на БФБ-то са плитки и дори наказуеми на Запад,но не и в БГ където шефа на КаФеНето се е занимавал с регистрация на офшорни компании непосредтвено преди да разцъфне като гербер  ooooh! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт