Професия учител - 18

  • 19 098
  • 338
  •   2
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Защото да си учител, е най-добрият начин да промениш света...

Добре дошли в новата тема!





Старите теми:



Нормативните документи в МОН са в процес на непрекъсната промяна, но все пак ето няколко линка:

Наредби и полезни линкове


В сайта на съответното РУО се публикуват свободните работни места.

Допълнете за някой пропуснат линк, давайте предложения, докато все още мога да коригирам първия пост.


Честито приключване на първия учебен срок, колеги и успешно начало на втория!

Последна редакция: сб, 03 фев 2024, 17:02 от Вела

# 1
  • Мнения: 266
Благодаря за новата тема. Подписахте ли допълнителни споразумения с новите заплати, колеги?

# 2
  • София
  • Мнения: 5 131
Да, дори получихме увеличението за януари.

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
Благодаря за новата тема. Подписахте ли допълнителни споразумения с новите заплати, колеги?

Ние, да. Даже вече ги получихме.

# 4
  • Мнения: 5 998
Вела благодаря за новата тема.
ganis да ти се намират решенията на пробен от февруари 2023 гпо математика на Междучасие?

# 5
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Вела, благодаря за труда!🌻

Подписахме допълнителните споразумения баш преди да излезем онлайн.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 4 395
Вела, благодаря за новата тема! Kissing Face Flowers Tulip
И ние подписахме и вече получихме.

Ако сменя местоработата след приключване на учебната година, от старото училище може ли да не ми платят ДМС (или както се казва онова нещо, дето се самооценяваме с точки в една таблица Relaxed)?

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Не е ли ДТВ? Не би трябвало, то си е за предходна година. Може да ти го поорежат (затова си подготви обосновка и доказателствена част за точките), но ако откажат, можеш да заведеш дело.

# 8
  • Мнения: 4 594
Благодаря за новата тема. Подписахте ли допълнителни споразумения с новите заплати, колеги?
Ние не сме подписали още, може би идната седмица. При нас плащат до 10-то число на следващия месец.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 131
Вела благодаря за новата тема.
ganis да ти се намират решенията на пробен от февруари 2023 гпо математика на Междучасие?
Не, нямам изпита.

# 10
  • Мнения: 4 941
И ние не сме подписали още.

Аз не разбрах на лекторските часове вдигнаха ли им заплащането?

# 11
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Благодаря за темата. Подписахме допълнителни споразумения и получихме вече заплати. Обикновено от 27 - ми до 30- ти получаваме заплати.

# 12
  • Мнения: 3 413
И ние не сме подписали още.

Аз не разбрах на лекторските часове вдигнаха ли им заплащането?
Мисля, че стана 10.15лв 😂

# 13
# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 358
Аз моето го подписах в петък, че и без това трябваше да ходя до училище за друго нещо. Ще чакаме сега през седмицата да получим парите, защото в Пловдив изплащат заплатите в началото на следващия месец.

Общи условия

Активация на акаунт