Размяна на парфюми 36

  • 53 345
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 21
Търся малка отливка -5мл от White Patchouli Tom Ford в замяна мога да отлея същото количество от някой от следните парфюми:
Flowerbomb Viktor&Rolf едп
Chance Eau Tendre Chanel
Sensi White Notes Giorgio Armani

# 751
  • Мнения: 3
Много се извинявам , но без да искам изтрих три съобщения , които не бях прочела : едното със сигурност беше от Betie Page ( Киселинка) , другото май от Karen , а третото - изобщо не успях да видя  Embarassed Embarassed Embarassed

Ще помоля момичетата , които са ми писали , да ми пратят съобщение отново , защото няма как да им отговоря , като не зная за какво става въпрос .

Много се извинявам , че не съм по темата , но съм сигурна , че съобщенията бяха за парфюмите , които разменям .

# 752
  • Бургас
  • Мнения: 5 943
Много се извинявам , но без да искам изтрих три съобщения , които не бях прочела : едното със сигурност беше от Betie Page ( Киселинка) , другото май от Karen , а третото - изобщо не успях да видя  Embarassed Embarassed Embarassed

Ще помоля момичетата , които са ми писали , да ми пратят съобщение отново , защото няма как да им отговоря , като не зная за какво става въпрос .

Много се извинявам , че не съм по темата , но съм сигурна , че съобщенията бяха за парфюмите , които разменям .
имаш ги и в ел.поща, която си дала при регистрация  Peace

# 753
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Не е ли време за нова тема  newsm78

# 754
  • Козлодуй
  • Мнения: 784
Време е Grinning
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА.

# 755
  • Враца
  • Мнения: 2 735
ga_aMa_He, аз не получавам известия и дубликат в ел. пощата си ...  newsm78

# 756
  • Мнения: 3
Много се извинявам , но без да искам изтрих три съобщения , които не бях прочела : едното със сигурност беше от Betie Page ( Киселинка) , другото май от Karen , а третото - изобщо не успях да видя  Embarassed Embarassed Embarassed

Ще помоля момичетата , които са ми писали , да ми пратят съобщение отново , защото няма как да им отговоря , като не зная за какво става въпрос .

Много се извинявам , че не съм по темата , но съм сигурна , че съобщенията бяха за парфюмите , които разменям .
имаш ги и в ел.поща, която си дала при регистрация  Peace

Благодаря много   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт