Отговори
# 720
  • Мнения: 186
Христиана, освен ако не си си платила допълнително, никой няма да дойде у вас. От друга страна имаме право на един безплатен контролен преглед в рамките на един месец, пише го в епикризата. Няма нужда от предварително записване всеки ден след 12ч.
Глюкозата се съхранява в хладилник след като се отвори и се ползва докато е бистра.

# 721
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Елина честито!!!  bouquet

Пате стискам палци ,мила бързо и лесно раждане!!! Praynig Praynig Praynig

Премерих ме Нелката и за една седмица е качила 400гр.  newsm44

# 722
  • София
  • Мнения: 116

Клечо, Пате, Бенджи чакаме ви момичета, стискам палци бързо и лесно да мине и скоро новини от вас!

Като тримата глупаци сме  Joy
Аха  Mr. Green Laughing
И Шана и тя с нас!

И аз съм си 2 в 1  Tired

Мила, Честит Рожден Ден !!! nbirthday newsm67
Не успях да родя и днес, както мислеше. Grinning

Честита дъщеричка на мама Елина   bouquet Hug

Утре влизам в болница и няма отърване.Утре е денят, ако не реши да излиза тази нощ.


Пате стискам палци  fingerscrossed Защо ще влизаш толкова рано, май може още да почакаме? Аз преносвам с повече от теб май  newsm78

# 723
  • Мнения: 2 631
Честита радост на Елина!  Hug Да й е жива и здрава Теодора!!!

Грозно пате, стискам ти палци и ти пожелавам утре да родиш едно сладко и хубаво патенце, без усложнения и без проблеми, леко и бързо!!!

Другите останали момичета, стискам палци и на вас съвсем скоро да гушнете своите мъничета!!!  Hug

# 724
  • Мнения: 443
Пате ,  леко и бър3о !
Мен ми по  набучва надолу и понаболява като стана от седнало, явно беба се навира вече много надолу.
Да питам родилите , при серио3ните контракции по които  раzбирате и тръгвате към болницата , тогава бебо  мърда ли едновременно с тях  ,или  само контракции се усеЩат ,беz бебо ? newsm78

# 725
  • София
  • Мнения: 311
Пате, леко и бързо и от мен!
Шанна, при мен контракциите и 2-та пъти бяха мн. силни и не съм усщала нищо друго, освен болката.

# 726
  • София
  • Мнения: 116
Пате ,  леко и бър3о !
Мен ми по  набучва надолу и понаболява като стана от седнало, явно беба се навира вече много надолу.
Да питам родилите , при серио3ните контракции по които  раzбирате и тръгвате към болницата , тогава бебо  мърда ли едновременно с тях  ,или  само контракции се усеЩат ,беz бебо ? newsm78

И мен много ме боде долу ниско, но съм така от две седмици някъде  Thinking Болката е от наместването на главата в малкия таз  Peace

# 727
  • Мнения: 119
Пате ,  леко и бър3о !
Мен ми по  набучва надолу и понаболява като стана от седнало, явно беба се навира вече много надолу.
Да питам родилите , при серио3ните контракции по които  раzбирате и тръгвате към болницата , тогава бебо  мърда ли едновременно с тях  ,или  само контракции се усеЩат ,беz бебо ? newsm78

Шана - мойта бебка си риташе и се въртеше яко - ни контракции я спряха, ни нищо. И сега е така - мята диво ръце и крака  Mr. Green Един памперс не можем да сменим като хората  Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 273
ДОБРО УТРО

Мойта бебка тази нощ беше послушна,но не пропусна на всеки 3 часа да става да папка Wink

# 729
  • Мнения: 186
Добро утро!
Гггъбка, благодаря за закуската. И Кали тази нощ беше добра и хапва на 3 часа, но без плач, ръмжене, присвиване и други екстри.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Добро утро!
Имам питане за памперсите. Взела съм на памперс белите, но моя младеж като ги напишка и отстрани е мокър, вчера ми се случи два пъти едно след друго. Дали аз не ги стягам добре, или то като пишка нагоре и излиза??? С какви да ги заменя? с Виви не съм имала такъв проблем, но тя е момиченце  Wink

# 731
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Добро утро и от мене!!!

Имам едно въпросче,към мамите който вече са взели еднократната помощ .Колко време отне от подаване на документите до изплащането и?

vall_t на нас доста често ни изпускат и белите на памперс ,и зелените ,а сега сме на Либеро и отново ни пропускат.Мислех ,че аз ги слагам нещо калпаво и попитах другите мами тук и при повечето е така.
Лошото освен ,че душичката ми е се мокра е и ,че не ми стигат дрешките така,пера като откачена.

# 732
  • Мнения: 443
отивам на преглед , да видим какво Ще кажат ,при3наци никакви  ...

# 733
  • София
  • Мнения: 273
Тути,аз като подадох за еднократната жената ми каза,че след 1 м. ще ми бъдат преведени по сметката,но още не е минал този месец та да видя дали е вярно това.

# 734
  • Мнения: 12
Добро утро
Гггъбка мерси за закуската.
Тази вечер малкия не спа и сега ходя като сомнамбул smile3507
Честита дъщеричка Теодора на мама Елина.Да ви е жива и здрава!!!
Пате стискам палци Praynig
Shanna ,klechoo,Бенджолина хайде и вие да се похвалите момичета Peace
vall_t аз ползвам зелените на Памперс на мен не са ми пропускали поне за сега.Когато слагам памперса пишлето не го вдигам на горе а си го оставям като си е.Може би това има значение newsm78.Моята зълва винаги вдига пишлето на нейното детенце и то винаги е мокро.
tuty1 един месец след подаването ако си подала януари ще ги получиш до края на февруари.

Общи условия

Активация на акаунт