Почиставане на апартамент фирма/ частни лица

  • 1 614
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 099
Здравейте момичета,
интересува ме фирма или частни лица за почистване на апартамент, който не е използван продължително време.
Няма големи замърявания, но не знам дали сам човек ще се справи. Става въпрос за София.
Много ще се радвам, ако някой сподели опит и може да препоръча. Има страшно много предложения в интернет, но трудно мога да избера.

Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 71
Преди да се нанесем в новото жилище извиках почистваща фирма да почистят целия апартамент , вкл. врати, прозорци, шкафове - дойдоха няколко души с машини и са 2 дни апартамента светна. Включително лъснаха музайката в коридора и на терасата, и почистиха паркета във всички стаи. Според мен най добре се обърни към професионална почистваща фирма и ще ти решат проблема. За по дребни почиствания сега когато се прибрах в България се обадих по обява на жена и тя също си свърши работата много добре.
Късмет!

# 2
  • Мнения: 1 541
Пратих ти лично съобщение.

# 3
  • София
  • Мнения: 71
Здравей,
аз използвам на всеки 6 месеца фирма за почистване.
Последните пъти викам CClean, сайта им е : http://www.cclean-bg.com
Ще останеш доволна

# 4
  • Мнения: 19 484
Моля да ми отговорите, тъй като до този момент не съм ползвала услугите на такава фирма за почистване - нормално ли е да искам първо оферта от тях /става дума за голяма площ, която да се почисти/, за да няма неприятни изненади при крайната калкулация въпреки обявените цени. И ако не ми е изгодна тази цена, евентуално да се обърна към друга фирма с молба за оферта? Питам защото например за поръчка на хоризонтални щори ми искаха да платя и за посещението в дома, ако не се спра на техните щори...

# 5
  • Мнения: 1 099
Първо искам да благодаря на всички за отговорите.  bouquet
Като писах бях доста на зор и избрах първата фирма, която се отзова- Easy Way.
Дойде един човек, огледа и каза предложението за цена, което беше съвсем прилично. Още на следващия ден дойде същия и чисти сам. Изчисти прилично, имаше и пропуски, но нищо кой знае какво, бих пробвала друга фирма. Другия път ще искам машини за пода, мислех си, че могат по- добре от мен да изчистят, но не е така. Очаквах, че ще дойдат поне двама, не че имаше кой знае колко за чистене, но поне щеше да е по- бързо.

Нането ми изпрати координати на човек, които смятам да използвам следващия път за нормално чистене.
Евита, много ти благодаря и за твоето предложение, ще се възползвам като пак реша да правя основно почистване.

milittana аз като се обадих те сами ми предложиха да огледат първо и тогава да кажат сумата. Не е ставало въпрос да ме таксуват за предложението. Смятам, че такива такси трябва да са съобщени предварително ако ги изискват, но знае ли човек. Разгледай им хубаво сайтове, ако нищо не пише и не ти кажат нещо изрично, нямат основание да искат.

# 6
  • София
  • Мнения: 71
Здравейте,
фирмата която ползвам аз се казва CClean, в предния пост бях оставила сайта им.
Когато им се обадиш, първо идват на оглед, споразумявате се за цената и съответно кога да дойдат. Телефона който имам е 0888406749 момчето се казва Петър.
Поздрави,

Общи условия

Активация на акаунт