Ресторант за Св. Валентин- София

  • 6 315
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Във Варна е.

# 16
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Ще е добре да оправиш и заглавието на темата. Набива се на очи пропуснатата буква.

   Не е заяждане, а съвет!  Peace

# 17
  • Мнения: 685
Chanel, много ми е далече за един ден. Simple Smile Най-много до 20км от София.

neli mar4, мерси. Не бях забелязала. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 105
А доколко е романтично, все пак е св. Валентин?

Ако питаш за това заведение Ellys way, като потърсих линк да пусна тук, прочетох че ще се погрижат за подходящата атмосфера на 14ти февруари. По мое мнение определено има потенциал за задушевна обстановка. Можеш да разгледаш има снимки. Както казах на нас ни беше доста уютно и отпускащо. И както май пътуването ни пропада, май ще резервирам за там  Flutter

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 576
Кои райони са ти одобни?
Аз лично имам добри впечатления от Ellys way  в Стрелбище, събрахме се с приятели един път и то случайно. Та ако не пътуваме мислих там да изкараме празника. Някой друг има ли впечатление от заведението, защото май е ново?
И аз съм много доволна от там. Мъжът ми си празнува РД-то в него. Определено има задушевност. Особено ми харесаха 2-те сепаренца с мека мебел.
Ако успеем да навием някой да ни гледа децата, ще отидем там.

# 20
  • Мнения: 0
bebo4ko препоръчвам ти Ellys Way,доколкото разбрах ако направиш до 5.02.2011 резервация за 14.02.2011 има 10% отстъпка.Готвят вкусно и обстановката е подобяваща за прекарването на една чудесна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт