Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV в петък от 20:00 часа - Тема 81

  • 26 238
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15


Нещата започнаха в средата на декември, първо феновете протестираха по повод гротеската с

една медийна анкета и  Джансел...

# 46
  • София
  • Мнения: 30 171
става все по-ужасно  ooooh!

# 47
  • Мнения: 510
Туба и Джансел явно имат най- протестиращите фенове. hahaha Joy Joy Joy

# 48
  • Мнения: 580
Туба и Джансел явно имат най- протестиращите фенове. hahaha Joy Joy Joy
Прави сме, искаме най-доброто за нас, за актьорите,за филма.

# 49
  • Мнения: 10 240
става все по-ужасно  ooooh!

И синьо оченце им сложихме и пак... Joy Joy Joy
Сериозно: Доста неща се струпаха на сериала...
Много фактори явно са ядосани - дори и от това, че актьорите в главните роли станаха още по- обичани, получиха доста награди на публиката...
Екипът на филма и телевизията, която го излъчва са в дълг към тези всеотдайни фенове- малко трейлъри, бедни резюмета, малко предварителни снимки...
В допълнение и неочаквания сценарий на втори сезон.
Не зная каква е причината за малкото предварителна ивформация, но не бива да се допускат подобни неща. Имам предвид не актьорите, които се раздават докрай, а авторския екип, ако щете и Томрис в това число. Допускам, че точно тя е прицелът на конкуренцията!

# 50
  • Мнения: 15
Туба и Джансел явно имат най- протестиращите фенове. hahaha Joy Joy Joy

А ние и феновете най-всеотдайните актьори.  Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 0
 Аз пак изпуснах нишката за какво си хортувате, но от това,
което сте постнали ми стана ясно, че група интернет фенове / фанатизирани Rolling Eyes/
на Gonulcelen организират протест против новият час на излъчване.
-------------------------------------------------------------------------------
Хи- хи, това само във Фейса са пуснали пак нещо Simple Smile

# 52
  • Мнения: 580
става все по-ужасно  ooooh!

И синьо оченце им сложихме и пак... Joy Joy Joy
Сериозно: Доста неща се струпаха на сериала...
Много фактори явно са ядосани - дори и от това, че актьорите в главните роли станаха още по- обичани, получиха доста награди на публиката...
Екипът на филма и телевизията, която го излъчва са в дълг към тези всеотдайни фенове- малко трейлъри, бедни резюмета, малко предварителни снимки...
В допълнение и неочаквания сценарий на втори сезон.
Не зная каква е причината за малкото предварителна ивформация, но не бива да се допускат подобни неща. Имам предвид не актьорите, които се раздават докрай, а авторския екип, ако щете и Томрис в това число. Допускам, че точно тя е прицелът на конкуренцията!

Ринка, от цялата работа обаче, ние сме най ощетени

# 53
  • Мнения: 3
Аз пак изпуснах нишката за какво си хортувате, но от това,
което сте постнали ми стана ясно, че група интернет фенове / фанатизирани Rolling Eyes/
на Gonulcelen организират протест против новият час на излъчване.
-------------------------------------------------------------------------------
Хи- хи, това само във Фейса са пуснали пак нещо Simple Smile

Само в един фейс го пуснаха и то след нас. Появи се само в онзи сайт, за който сложих линк. Дали е някаква провокация, ще видим утре.

http://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall

# 54
  • София
  • Мнения: 30 171
Цитат
И синьо оченце им сложихме и пак...  
Сериозно: Доста неща се струпаха на сериала...
Много фактори явно са ядосани - дори и от това, че актьорите в главните роли станаха още по- обичани, получиха доста награди на публиката...
Екипът на филма и телевизията, която го излъчва са в дълг към тези всеотдайни фенове- малко трейлъри, бедни резюмета, малко предварителни снимки...
В допълнение и неочаквания сценарий на втори сезон.
Не зная каква е причината за малкото предварителна ивформация, но не бива да се допускат подобни неща. Имам предвид не актьорите, които се раздават докрай, а авторския екип, ако щете и Томрис в това число. Допускам, че точно тя е прицелът на конкуренцията!
 

и кой е виновен за това положение- новият екип!!! Томрис трябваше да вземе мерки още след първите 2-3 епизода от сезон 2. Видя, че нещата не потръгват и ги остави да си развиват безумни сценарии. 2 епизода нямаше обща сцена Хасрет-Мурат. Защо не реагира тогава  ooooh!
  "Дъждовно време" колко епизода е?
 

# 55
  • Мнения: 10 240

Ринка, от цялата работа обаче, ние сме най ощетени

Ами все някое е най-ощетен. Този път късметчето се падна на нас!  Thinking

# 56
  • Мнения: 10 240
Аз пак изпуснах нишката за какво си хортувате, но от това,
което сте постнали ми стана ясно, че група интернет фенове / фанатизирани Rolling Eyes/
на Gonulcelen организират протест против новият час на излъчване.
-------------------------------------------------------------------------------
Хи- хи, това само във Фейса са пуснали пак нещо Simple Smile

Само в един фейс го пуснаха и то след нас. Появи се само в онзи сайт, за който сложих линк. Дали е някаква провокация, ще видим утре.

http://www.facebook.com/group.php?gid=105610722816671&v=wall

И тук се появи:

http://televizyongazetesi.com/internette-gonulcelen-isyani_6_33140

# 57
  • Мнения: 510
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalEklerDetayV3 … amp;CategoryID=41

Това четохте ли го?
Сякаш се говори за същия филм,но пише че ще участва Моника Белучи и че снимките ще са в Турция.
Пише че ще участват и местни играчи но дали ще бъдат в главните роли?
Затова можеби няма да им пречи на снимките.

# 58
  • Мнения: 1 095
http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalEklerDetayV3 … amp;CategoryID=41

Това четохте ли го?
Сякаш се говори за същия филм,но пише че ще участва Моника Белучи и че снимките ще са в Турция.
Пише че ще участват и местни играчи но дали ще бъдат в главните роли?
Затова можеби няма да им пречи на снимките.
Иф, дето писахме вчера, този е режисьор от турски произход и живее и снима само в Рим.
В неговия филм Харемно суаре Джансел има малка роля и е бил треньор на френските артисти...
За него също се говореше, че иска Туба да се снима в негов филм...
Но същовременно пишат и за иранския режисьор...
Тези двамата по един и същ филм ли ще работят...

# 59
  • Мнения: 15
Това инфо според мен е за филм на режисьора Ферзан Озпетек, вчера подробно писахме за него, в негов филм е участвал Джансел и по негова препоръка го е поканила Томрис.

Филма с евнтуалното участие на Туба и Берен е на друг режисьор, иранец по произход.

Общи условия

Активация на акаунт