Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 876
  • 721
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 892
Пристигна ми парфюма днес -един глас и от мен ЗА парфюми-шоп.нет!

# 646
  • Мнения: 2 809
Парфюмите на тази марка навсякъде са по-евтини. Peace

Благодаря, Мидичка и на теб  Peace

Не съм ги подушвала никога, но все пак макар и за подарък на не толкова близък човек, се отказах.

# 647
  • София
  • Мнения: 974
Здравейте  bouquet Едва сега попадам на тази тема - направих поръчка от http://www.parfumi-shop.net/ в четвъртък 26.01., очаквам едно Gucci в понеделник 30.01., ще споделя отзиви, като пристигне. Доста се притесних от зачестилите негативни коментари  Confused Дано всичко е наред.

# 648
  • София
  • Мнения: 974
Получих си поръчката от парфюми шоп нет - всичко изглежда нормално засега.  Party

# 649
  • София
  • Мнения: 5 549
Момичета,нормална ли е тази цена за 50 мл Еуфория без опаковка  newsm78
 
http://parfumi-shop.net/bg/ezine/show/calvin-klein-euphoria-blossom-m-m-.php

За 30 мл с опаковка цената е 53 лева,а за 50 мл без опаковка цената е 58 лева  newsm78
 От този сайт никога не съм поръчвала,но гледам че го хвалите Simple Smile

# 650
  • Мнения: 5 892
Момичета,нормална ли е тази цена за 50 мл Еуфория без опаковка  newsm78
 
http://parfumi-shop.net/bg/ezine/show/calvin-klein-euphoria-blossom-m-m-.php

За 30 мл с опаковка цената е 53 лева,а за 50 мл без опаковка цената е 58 лева  newsm78
 От този сайт никога не съм поръчвала,но гледам че го хвалите Simple Smile
Моето Трусарди, което получих миналата седмица и дъм доволна 100мл тестер е 48лв, 30мл- 38лв
50мл-47лв
100мл-58лв
в един голям магазин за козметика, който се води за най-евтин в града, 100мл са 90лв, а в  скъпите парфюмерии на центъра и в мола 100мл-180 лева.

# 651
  • Мнения: 65
Много странно!
Едни и същи хора хвалите постоянно парфюми-шоп.нет!

Е, питам - докога с тая реклама? Стига вече! Става смешно!

Ще продават 100 мл парфюми на цена под заводската даже, и тук се прехласвате по тях.
Да не говорим, че пишете, как сте поръчвали без опаковка /тестери/, и хоп изненада - получавали сте цял истински парфюм.

Айде стига вече! Поръчах и аз и им видях качеството!

# 652
  • Мнения: 31 428
betina_st, моля не създавай конфликти. Всеки поръчва от където пожелае и има свое мнение. Реклама не се прави, просто се споделят мнения, някои кофти, други не за сайтовете. Разбрахме, че не харесваш този сайт чудесно. Подминавай постовете, които те дразнят, но не се опитвай да убедиш някого в нещо, защото всеки има право на мнение.

# 653
  • Мнения: 4
Два пъти съм поръчвала от parfumi-shop.net. Първия път беше миналата година пролетта - 7 парфюма - 3 на Ланвин - Rumeur Rose,   тъмния Dior Addicted, Boss - Femme, един мъжки Versace и жълтия Wood (за мен, майка ми, една приятелка и гаджето ми) Парфюмите бяха супер, никой не се е оплакал, а повечето сме ги имали и преди. Днес получих втората си поръчка - Chanel - Chance Tendre, Thierry Mugler - Alien и Boss - Bottled Night. И с тях всичко е наред. Много съм доволна от сайта. Alien го поръчах тестер, но дойде в нормална опаковка Simple Smile

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 14:23 от danielapetkova

# 654
  • Мнения: 65
Обаждах се в парфюми-шоп.нет и ги попитах за кои марки тестери като ги поръчам мога да получа оригинален парфюм, т.к. има потребители, които споделят че получават такива парфюми, на което ми отвърнаха, че явно потребителите не са разбрали какво са поръчали... и че те никога не правели подобни грешки.  Outta Joint

Обясних и за онзи прословут парфюм, който се разпадна и ми отвърнаха, че сигурно е бил от друга партида...но не можаха да уточнят точно коя партида и защо от тази партида...

Иначе днес и аз ще поръчам още 10 парфюма от тях и ще ги похваля с още един плюс.

Освен това, питах неколкократно за мнения например за шопикс.бг и пр..., но винаги се появяват след това 5 постинга, в които се възхвалява въпросният сайт и не се отговаря за посочени други сайтове...  Thinking

# 655
  • Мнения: 31 428
Ами може би не се познават тези сайтове и затова не се коментират.
Сега Парфюми шоп заредиха 4 парфюма на Серж Лутенс Нека сега някои ми каже, че са ментета.Mr. Green

# 656
  • Мнения: 198
Ще поръчвам от Парфюми шоп сега, после ще споделя.

# 657
  • Мнения: 0
Това, че Серж Лутен не е особено популярна у нас марка не означава, че не се ментосва по света. Миналия месец моя приятелка си донесе от Абу Даби много качествени ментета на Лартизан и Прайвит колекцията на Армани, така че защо не и Серж., а от въпросния сайт сестра ми беше поръчала Класик на Готие и понеже и е до болка познат го определи като доста сполучлив, но не и оригинален Mr. Green

# 658
  • Бургас
  • Мнения: 1 204
Темата се обърна на "За" и "Против" парфюми-шоп.нет  ooooh!
За тях е добре - всяка антиреклама си е .... реклама  Laughing

Поръчвала съм единствено и само от там парфюми, за които с две ръце гарантирам, че са ОК  Peace

Доверих се на момичетата от парфюмната тема, които от години ползват, купуват и се интересуват от парфюми. Те ми препоръчаха единодушно парфюми-шоп.нет. Имах колебания, но не съжалявам, че ги послушах и ще продължавам да поръчвам от там!

# 659
  • Мнения: 31 428
Парфюмите на Серж Лутенс при тази цена ще бъдат купени само от парфюмни ценителки, които предполагам отлично познават ароматите. Те ще разпознаят със сигурност ако са ментета и ще съобщят. Аз съм сигурна, че не са. Peace
Ментета на Л'Артизан много кофти ми звучи, при положение, че до преди три дни в продължение на повече от половин месец, в техния си официален сайт парфюмите излизаха по 60 лв за 50 мл.

Общи условия

Активация на акаунт