Изпитани сайтове за парфюми-2

  • 126 669
  • 721
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 184
На кои български сайтове имате доверие и пазарувате от тях? От кои не бихте взели вече нищо и защо? Споделете любимите си сайтове и тези от който сте разочаровани по различни причини.

Старата тема.

# 1
  • Мнения: X
Хоп и аз в новата тема. Моя фаворит в БГ сайтовете за сега си остава 1001.bg

# 2
  • Мнения: 35 966
от мен: parfumi-shop.net

# 3
  • Мнения: 178
И от мен: parfumi-shop.net и .parfumi-market.net
По няколко пъти съм поръчвала и от двата сайта и всичко си е било редовно.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Oт мен get.bg, megashop.bg & parfumi-shop.net

# 5
  • Basel
  • Мнения: 65
parfumi-shop.net  Peace

# 6
  • Мнения: 3 641
Определено parfumi-shop.net спечелиха и моето доверие.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 123
и аз съм за parfumi-shop
честно казано, предпочитам тестерите, тъй като в повечето сайтове това, което продават е EDT, а не EDP - разликата е огромна!

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
хубавелка, аз предпочитам пък да си е с капачка.  Laughing Много ми е голо без.  hahaha
Да попитам откъде мога да поръчам Романс на Ралф Лорън, но не тестер. В 1001-bg.com го има, но в опаковка от 30 мл само.  Outta Joint

# 9
  • Мнения: 8
Здравейте и от мен!Аз сам доволна от тези двата сайта:  http://eftini.com/roberto-cavalli-just-her-edt-tester-p-2168.html?cPath=241_242_300 и  http://eftini.com/carolina-herrera-212-sexy-edp-tester-p-3316.html Чесно казано парфюмите им са оригинални:) и най важното цените не са им надути:)

# 10
  • София
  • Мнения: 767
Поръчвал съм от 4 сайта по веднъж до сега и от всичките съм доволна Simple Smile.
parfumi-shop.net
-spam292- ( доставката в рамките на София е безплатна Simple Smile , обаче не си обновяват сайта много често май, понякога се налага да се обадиш по телефона )
parfumania.bg
get.bg

Edit:Забравих преди 2 години поръчвах от donna.bg , нямам забележки.

Държа да отбележа, че не съм поръчвала Диор/Шанел/Мюглер (т.е. най- ментосваните )от нета. Вижда ми се рисковано. За всеки случай, никога не купувам  най-голямата разфасовка.
Едната от поръчките ми беше тестер с капачка.Аз също предпочитам парфюмите ми да си имат капачки, без значение тестер ли е или продукт.
А това дали едт или едп.. Laughing много е субективно.
От чужбинските сайтове съм поръчвала пак от 4 - пак без забележки .

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 443
Здравейте!Да попитам отново:
Някой купувал ли е тестер ETERNITY на Clavin Klein от Мегашопа?
До сега съм купувала само 30мл парфюми от там. Много се чудя.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 656
честно казано, предпочитам тестерите, тъй като в повечето сайтове това, което продават е EDT, а не EDP - разликата е огромна!
Не разбрах какво имаш предвид  Rolling Eyes Каква е връзката между тестер и едт/п?

От мен препоръка за www.parfum-bg.com, гет, мегашоп, eftini.com, 1001-bg, donna.

# 13
  • Мнения: 477
От мен  parfumi-shop.net,  donna.bg

# 14
  • Мнения: 29
Българските сайтове, от които съм купувала и нямам забележка са:
megashop.bg
parfumi-shop.net
parfumi-shop.com
get.bg
parfumsbg.com
parfumi-market.net

Чуждите, мисля, че всички ги знаем, но все пак :
fragrancex
fragrancedirect
feelunique
cheapsmells

Общи условия

Активация на акаунт