За отношенията след раждането на детето и още нещо...

  • 18 377
  • 116
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Донa,товa кaзaх и aз.Не е до годините,a до 4овекa Peace Щом и нa 70 си действaт....4овек,нaстройкa,психикa.Не може дно дете от 10 годишно дa виждa,4е мaмa и тaтко спят в рaзли4ни стaи и после дa искaме от него,ве4е кaто възрaстен,нормaлен сексуaлен живот.Ми то тaкa е нaу4ено.Нямa прегръдки и целувки пред него,родителите спят откровенно отделно....иди убеди после мъж нa 36,4е товa му е проблемът.Той кaто смятa,4е не е....

Напълно те подкрепям Мира и аз мисля точно като теб.
Каквото вижват децата в семейството на това се учат и за тях това е нормално.
Но за решението на проблема на авторката на темата, според мен трябва да намери някакъв вариянт да си реши този проблем, а и 3 години не са малко... ох незнам.

# 46
  • Мнения: 65
Не изглежда добре картината. Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 186
Добре,а последният път как се „представи“?
Малко си го изнудила,но..Имам предвид хареса ли му,активен ли бе или ти свърши всичката работа?
Ако е действен ,но след секс се кротва и затваря нещата не са толкова зле.

# 48
  • Ееей тук!
  • Мнения: 40
абе бях решила да не ви занимавам повече, ама гледам че имате желание да помогнете...та да си кажа, започнах коренна промяна в действията си  Sunglasses не мърморя, не недоволствам, не "досаждам" с присъствие  Blush гледам си дететоо и правя каквото трябва а ще става каквото ще!
Незнам изобщо докъде ще я докараме.... Определено сексът в къщата е мираж още повече, че имахме и годишнина от брака оня ден на 14-ти де  Crazy  така чеее незнам какво да ви кажа   bouquet
А за това как се е представил последния път, не помня да ви кажа толкова беше отдавна  Mr. Green

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Добре де, когато повдигнеш темата, той как обяснява тази тригодишна липса на секс? Много ми е интересно какво е измислил.  Thinking

Ти не си просто много търпелива, ти си направо стоик. Не мога да си представя, че бих могла да изтърпя толкова време подобно поведение.

# 50
  • Ееей тук!
  • Мнения: 40
ами нищо конкретно не казва....
Не би изтърпяла...а какво би направила?!? Да го изгоня, да вдигам панаири, да го изнасиля ли какво да направя? Затова по течението та да видим  докога  newsm78 явно ще си живеем известно време като съквартиранти а послее... "сабя ще покаже и сърце майко юнашко"  Simple Smile

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Извини ме, ако съм ти прозвучала осъдително!   bouquet Нямах нищо подобно предвид.
Не знам какво бих направила, наистина. Дано не ми се налага да разбирам! Но не бих издържала 3 години без секс и без никакво обяснение на ситуацията. Това е сигурно!

# 52
  • Мнения: 65
Не го изнасилвай! Сипи му чашка от любимото питие, пусни подходяща музика и действай. Ако и това не помогне, тръгвай на лов или влизай в манастир...

# 53
  • Мнения: 40
Не го изнасилвай! Сипи му чашка от любимото питие, пусни подходяща музика и действай. Ако и това не помогне, тръгвай на лов или влизай в манастир...

човече, това е добър съвет на третия ден или айде, на третата седмица без секс, но на третата година?  Shocked Shocked Shocked
Не прочетох другите мнения, колко от тях съдържат предположения, че има любовница?  Simple Smile Ако е 99% сигурно, че няма (нема такова животно 100% сигурност в тия неща Wink), не знам какво да кажа, освен че никой мъж не може да е толкова асексуален... ако не е болестно импотентен или... обратен? Може да звучи примитивно, обаче това са три години, ехо?  Confused

# 54
  • Мнения: 65
Тя все пак да направи последен опит, някои мъже се нуждаем от побутване.
Ама пък и кво се впрягате толкова, като не й пречи на жената да си живуркат и тва е.  Wink

# 55
  • Ееей тук!
  • Мнения: 40
ами ай стига аз съм го побутвала, за всичко да го побутвам, та и за секс ами остава и да го оправя и хайде  Sunglasses все пак съм ЖЕНА!
А дали ми пречи или не...ако не ми пречеше дали щях  да се изтипосам тук?!?  ooooh!

# 56
  • Мнения: 65
Човек променя нещата, които му носят негативи, освен ако не е мазохист. Hug

# 57
  • Мнения: 40
ами ай стига аз съм го побутвала, за всичко да го побутвам, та и за секс ами остава и да го оправя и хайде  Sunglasses все пак съм ЖЕНА!
А дали ми пречи или не...ако не ми пречеше дали щях  да се изтипосам тук?!?  ooooh!


Kой знае при смяната на ролите може да се отпуши или отпусне, един вид  Grinning

# 58
  • Мнения: 2 755
Не изчетох всичко, но да питам - има ли ерекция, сутрин или през нощта? Да не му е с това проблема, може да е на хормонална основа? Защо като спите на едно легло, не го хванеш през нощта за ... дали ще се противи? Във вашия случай се налага ти да поемеш инициативата, освен ако не си се отказала вече от този мъж. Пък и апетита идва с яденето. Ако поговори на темата и го навиеш да пие чайчета или хомеопатични, има такива безобидни, които повишават желанието за секс.

Последна редакция: нд, 20 фев 2011, 23:11 от acer

# 59
  • Мнения: 208
Постави му ултиматум.Кажи му че ако продължава така, ще започнеш да излизаш с някой мъж.Ако липсва секса в къщи ще си го намериш навън.Виж как ще реагира.Мисля че ще се постресне и ще се позамисли какви ги върши.Ако не реагира си уреди среща с мъж и излезни с него.Но го направи така че той да разбере.Да види че не говориш празни приказки.Че ти е писнала тази ситуация и че е време нещо да се промени.

Общи условия

Активация на акаунт