За отношенията след раждането на детето и още нещо...

  • 18 369
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 609
Да питам и аз авторката - а отношенията между неговите родители какви са? Защо питам: бившият ми съпруг ей така се промени кажи-речи за една вечер (конкретно: след сватбата): както си говорехме за всичко и бях най-прекрасната, така престана да ми обръща внимание, да говори с мен; излизахме си поотделно - той не искаше нито да идва с мен и с моите приятели, нито аз да ходя с неговите. Изобщо, точно съквартиранти си бяхме и си говорехме само за сметки и манджи. Нашият проблем се оказа представата, която той имаше за семейния живот и за него вниманието към човека отсреща под всякаква форма е за млади гаджета, а съпрузите просто си делят общите разходи и в някакъв момент създават поколение, нищо повече от това. Та да не би това да му е проблема? То се доближава може би до това, което е предположила Зоуи - след като си станала майка, за него ти си само майка и нищо друго.

А как да решиш проблема - ако той отказва да говори, ще е трудно. Директен разговор (без увъртания и намеци) е добра идея, но има хора, които и така отказват да общуват. Въпросът е дали за него има проблем, защото ако за него проблем не съществува, той може и да не вижда за какво имате да си говорите (или пък - ако по друг начин се мъчиш да го провокираш - да не разбира защо се държиш така).

# 91
  • Мнения: X
Добре де,а какво му пре4и да си има любовница и в същото време да спи с жена си newsm78 Нещо не ми се връзва.Вси4ки,със връзка в страни,които познавам/и мъже и жени/не са прекратили интимност с половинката newsm78
Във всички случаи пък които аз знам за друга и мъжът е влюбен, сексът в къщи е никакъв.

# 92
  • Бургас
  • Мнения: 381
Добре де,а какво му пре4и да си има любовница и в същото време да спи с жена си newsm78 Нещо не ми се връзва.Вси4ки,със връзка в страни,които познавам/и мъже и жени/не са прекратили интимност с половинката newsm78
Във всички случаи пък които аз знам за друга и мъжът е влюбен, сексът в къщи е никакъв.

то пък трябва да си егати и артиста да не те разберат, че си влюбен или че има нещо. особено и ако има съмнения.

# 93
  • Мнения: 4 569
Авторката, промени ли се нещо при теб?

# 94
  • Ееей тук!
  • Мнения: 40
Ако трябва да съм искренна, не...  нищо не се промени, дори не се подобрява Embarassed
Аз и затова не пиша, за да не ви вкарвам във филми, гледам и на подбив ме взимате  Sunglasses Ами то какво да ме правите, ще ми се "радвате"
Нищо не се променя в отношенията ни като цяло....тъпчем си на едно място!!! Всеки с проблемите си и аз със моите и така ден минава друг идва, но определено сякаш малко остава  Simple Smile
Аз мисля, че съм направила и правя всичко, което трябва и се иска от мен! Разговори водих, битки водих, цупих се .... НИЩО  #2gunfire Според него "такава е ситуацията" и ние сме в ситуацията, няма да можете да разберете смисъла на казаното,нооо.....

# 95
  • Мнения: X
Не знам "каква е ситуацията",но три години да не правиш секс с мъжа си и да не разбереш причината?   newsm78
И дънер да имах насреща,щеше да проговори и да си изпее защо не ще....

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 381
хич не е смешно то. дано вземеш най-доброто за теб решение   bouquet

Последна редакция: вт, 03 май 2011, 17:17 от _az_

# 97
  • Мнения: 361
Лично аз не си представям моят мъж (или себе си) един месец без секс. Един, не три. Не три годиниCrazy Може покрай децата, кризата и стреса да сме свели бройката на жизненият минимум, нооо...това просто няма еквивалент.
Аз още на първият месец ще го притисна в ъгъла и да казва - ЗАЩО??? И никакво овъртане. ЗАЩО и това е. Не може да няма причина. Има. Ще искам да знам каква е.
Аз залагам на любовница.

Много правилно.
Ние секс не сме правили общо 2 месеца- 1 преди да родя и 1 след това. Но той си получаваше дължимото  Embarassed
Била съм от другата страна ( любовница), точно 3 години. Той не спеше с жена си. Прибилаше се навреме, по нищо не е личало, че има друга жена.
Аз лично 2 седмици без секс не мога, пък камо ли 3 години. Пък и ти е мъж.
Каква ситуация, какви чудо ще е 3 години да не те пипне? newsm78

# 98
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Била съм от другата страна ( любовница), точно 3 години. Той не спеше с жена си.
Laughing Той така ти казваше, нали?
Моите наблюдения са, че има ли любовница (само за секс без любов) домашния секс е в забележителен подем. Съпругата също "намазва".  Grinning

# 99
  • Мнения: 361
Била съм от другата страна ( любовница), точно 3 години. Той не спеше с жена си.
Laughing Той така ти казваше, нали?
Моите наблюдения са, че има ли любовница (само за секс без любов) домашния секс е в забележителен подем. Съпругата също "намазва".  Grinning
чесно да ти кажа, не ме и интересуваше. Не се гордея с този си период, даже ме е срам. Но е станало вече.
Просто споделих факт.

# 100
  • Мнения: 0

Била съм от другата страна ( лбовница), точно 3 години. Той не спеше с жена си. Прибилаше се навреме, по нищо не е личало, че има друга жена.
 newsm78



И гордееш ли се ,че си била лбовница точно три години и че потърпевшата жена не е разбрала ??? ooooh! По -тъпо изказване не бях срещала никога досега  #2gunfire

Заради такива като тебе хиляди деца остават с разбити семейства и със съсипана психика за цял живот.

# 101
  • Мнения: 361

Била съм от другата страна ( лбовница), точно 3 години. Той не спеше с жена си. Прибилаше се навреме, по нищо не е личало, че има друга жена.
 newsm78
И гордееш ли се ,че си била лбовница точно три години и че потърпевшата жена не е разбрала ??? ooooh! По -тъпо изказване не бях срещала никога досега  #2gunfire
Заради такива като тебе хиляди деца остават с разбити семейства и със съсипана психика за цял живот.


да беше си направила труда да видиш поста ми преди да пишеш.
Не не се гордея с това, даже ме срам сега.
Но първо ти не си никоя че да ми държи сметка, 2 обсъждаме друга тема сега и 3 за сведение, семейството не се разби- живи и здрави са си.

# 102
  • Мнения: 22
Може човекът да взема някакви лекарства, които да му влияят на либидото и да няма полово желание. Пък и мъжете стават все по-чувствителни, въобще не можеш да ги разбереш какво искат.  newsm78   А между другото имам приятелка, която си има за любовник женен мъж с дете и ми е разказвала, че спял и с жена си, голям ненаситник бил. #Crazy

# 103
  • Мнения: 1 174
Е що пък ненаситник - обикновено любовницата е за допълнение и разнообразие, не за заместване на съпругата, ако е за заместване тогава говорим за влюбен мъж  Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 17 340
И гордееш ли се ,че си била лбовница точно три години и че потърпевшата жена не е разбрала ??? ooooh! По -тъпо изказване не бях срещала никога досега  #2gunfire

Заради такива като тебе хиляди деца остават с разбити семейства и със съсипана психика за цял живот.


Да бееееее, горките мъже, със сопи ги бутат към любовниците, пък те се дърпат, дърпат и викат - ах, сакън, психиката на децата си не искам да разбивам.

Един мъж на място ли е, любовница няма да завъди. Мани ги ти тия филми като Фатално привличане, тва е кино Simple Smile

(аз не съм била любовница, бившият ми мъж си имаше и не мисля, че са ми виновни девойките, че той не мисли с главата си)

Общи условия

Активация на акаунт