Спомняте ли си "Приятели"?

  • 9 479
  • 130
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз чаках субовете Mr. Green иначе си го изтеглих Sunglasses,таман щях да проверявам  Wink Peace Благодаря ти Слънце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Отивам да гледам Crazy


Изгледах го!Хареса ми, малко странно ми беше, но напълно ме задоволи като за 1 епизод! Даноо се развие правилно и хората го харесат! Иначе всичко което обичам в играта на Матю беше на линия и съм доволна!

Да и на мен ми хареса беше много кратичко,но за първи епизод имаше го хумора,имаше ги бъзиците наистана дано успеят да го доразвият и направавят гледан сериал! Wink Peace

# 61
  • Мнения: 1 211
Направих тема за новият сериал на Матю , за да не пълним тази тема ,която все пак си е за Приятели!
ето новата тема : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=562956.0

# 62
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 983
Охо, приятели. Темичка за един от най-големите сериали за всички времена. Ех, ех...

# 63
  • София
  • Мнения: 2 150
Най-любимият ми сериал Grinning Всъщност единственият, който не ми е омръзвал нито за момент. Обикновено сериалите се размиват с времето и доскучават, но не и този.
Любими "приятели" ми е трудно да определя, може би Чандлър и Рейчъл.

# 64
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 983
Не мога да си представя сериала без нито един от тях. Вятърничевата Рейчъл, вманиачената до лудост Моника, праволинейния Рос, още по-отнесената и по своя супер сладък детско-наивен характер на Фийби, забавният Чандлър и секс машината спяща с пингвин Джоуи.

# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 1 211
Така е всеки един от тях е незаменим!Примерно аз никога не съм харесвала Рос, едно време даже мислих ,че е излишен образ, но сега съм 100 % сигурна, че без Рос се може! Вярно скучноват е леко ,но ако го няма кой ще се жени постоянно! Laughing Laughing Laughing

# 68
# 69
  • Мнения: 122
оххх не мога да не се намърдам тук  Mr. Green
това е Филма !!!
В моята компания този филм е номер 1.
Гледали сме го безброй пъти. Ей така като ми е криво си пускам някоя серия ... голям кеф  Crazy
За анкета - Рейчъл и Джоуи .... ама ми се щеше за всички да гласувам Mr. Green

# 70
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 983
Joey trying to speak French

# 71
# 72
  • Мнения: 77
и аз съм от хората на които този сериал е много,ама много любим.и сега май отново ще взема да го гледам.!

# 73
  • София
  • Мнения: 3 581
още един фен на сериала тук, гласувах за Джоуи и Чандлър. Аз го гледам почти всеки ден тук - дават го по TBS oт 4 до 5ч. и после по CW от 6 до 7ч.
Скоро си припомних една от любимите ми серии, когато се плашеха по нощите с картините на Фиби
изгледайте го цялото  Mr. Green
http://www.youtube.com/watch?v=p1nfnMUmqiA&playnext=1&li … L39975AA16FD1864A

# 74
  • Мнения: 4
Може би най любимият ми сериал ,като цяло
миналата зима изгледах всички сезони докато се учих да плета
и си ги записах на дискове,
а сега отвреме на време си ги пускам Grinning
На мен най много ми харесва Рос, но те са всички са чудесни заедно.

Сега гледам Как се запознах с майка ви и той доста ми напомня за Приятели
само, че не видях дали има такава тема във форума

Общи условия

Активация на акаунт