Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 0
Ако не бях открила тази тема щях да отида да се предам н онея с белите престилки. Нормално ли е да започвам да гледам този сериял за четвърти път и пак да рева ТЦ ТЦ ТЦ Луда работа  CrazyМисля че никога няма да ми омръзне. Тази серия с истинските им гласове направо беше прекрасна. Отново така се развълнувах като я гледах сякаш е за първи път.
Отново огромно благодаря на невероятните момичета !

 Благодаря и на останалите които осведомяват за преведените серии иначе трябва да обиколя всички теми. За протокола аз следя и ПнС и ЛиН и ВВ.  Бях започнала да гледам Градчето с малката Чала. Мисля че е също интересен жалко че няма превод.

Малко дълго стана  Embarassed

# 692
  • Мнения: 0
Кате, много любими неща си качила  newsm10

GalinaG24, изобщо не ти тряябва да ходиш никъде / най малко при тези с белите престилки/, стой си в темати и си пиши на воля , а че, серията с оригинални гласове е нещо невероятно, спор няма  Peace

# 693
  • Мнения: 273
Кате, много любими неща си качила  newsm10

GalinaG24, изобщо не ти тряябва да ходиш никъде / най малко при тези с белите престилки/, стой си в темати и си пиши на воля , а че, серията с оригинални гласове е нещо невероятно, спор няма  Peace

Ние не сме луди, а само пристрастени  newsm10

# 694
  • Мнения: 273



Дайте чаши да ви сипя, че днес нали е Трифон Зарезан  Hug Притеснявам се за Бонобо и затова ще я отменя  Hug

# 695
  • Мнения: 273
Ако не бях открила тази тема щях да отида да се предам н онея с белите престилки. Нормално ли е да започвам да гледам този сериял за четвърти път и пак да рева ТЦ ТЦ ТЦ Луда работа  CrazyМисля че никога няма да ми омръзне. Тази серия с истинските им гласове направо беше прекрасна. Отново така се развълнувах като я гледах сякаш е за първи път.
Отново огромно благодаря на невероятните момичета !

 Благодаря и на останалите които осведомяват за преведените серии иначе трябва да обиколя всички теми. За протокола аз следя и ПнС и ЛиН и ВВ.  Бях започнала да гледам Градчето с малката Чала. Мисля че е също интересен жалко че няма превод.

Малко дълго стана  Embarassed

Галина, тя Елма измисли, че сме като на събрание, но нямаме протоколчик  Joy Joy Така, че нищо не се записва, но все пак остава в архива  Joy Joy

# 696
  • Мнения: 0
Кате, мерси   bouquet
Защото са заети, аз благодаря и от тяхно име  Hug

# 697
  • Мнения: 0


Кате, не плаши хората, само аз ровя в архива и то за забравени неща, не за "компромати"  Joy Joy

# 698
  • Мнения: 0


Само тук и единствено може да видите част от бельото на МЙ  Joy Joy Joy

# 699
  • Мнения: 0
Мурат и група местни ученички  Embarassed Embarassed Embarassed

# 700
  • Мнения: 0


Демир Доган

 newsm74 newsm74 newsm74

# 701
  • Мнения: 273
Кате, мерси   bouquet
Защото са заети, аз благодаря и от тяхно име  Hug




Така са се залепили, че дума не могат да отронят  Joy Joy

# 702
  • Мнения: 273


Любимец ни е той  newsm10

# 703
# 704
  • Мнения: 0


Мама, татко и аз

Общи условия

Активация на акаунт