Нашите големи юлчета са батковци на малки сладки бебешоци!

  • 19 276
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ками, Алексиев  Peace Ние там водихме малката.
Сашун сега го гледах - още е целия в пъпки. Май пропуска и следващата седмица градината, че трябва да е на диета. Подозирам, че е от тези кексчета мечета, защото само това е ял различно него ден. ...

# 16
  • USA
  • Мнения: 559
Копирам това от една друга тема, защото знам, че повечето сте на Фейсбук:
As of today, the New FB Privacy setting called "Instant Personalization" goes into effect. The new setting shares your data with non-Facebook websites & it is automatically set to "Enabled". Go to Account>Privacy Settings>Apps & Websites>Instant Personalization>edit settings & uncheck "Enable". BTW If your friends don't do this, they will be sharing info about you as well.

# 17
  • Мнения: 616
От сутринта чак сега ме пуснаха тук и прочетох хубавата новина .
Мими честит ти син Петър много здраве и щастие да ви донесе на всички в къщи. Heart Eyes
Много се разчувствах като прочетох сякъш някой съобщаваше за моят Петър същото име и същите мерки Blush

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 141
Леле,. Вико как ми лази по нервите  Twisted Evil сами сме,а той сякаш е навит на пружинка. Постоянно скача, тича, даже като седи на едно място пак се клати и подскача, все  едно тръни има. И е окупирал и  компа и ТВ-то цял следобед и все до гъза ми седи  Rolling Eyes дано поне заспи до 9,че да живна  ooooh!
УТре мидля да ходя до Джъмбо с него,че другите цял ден ще са във залата, дано не съжалявам  ooooh!
Winx , нищо не разбрах.  Joy

# 19
  • Мнения: 329
Иве вземи телефона да запиша час  Hug
Искре ,мерси Hug
Уинкс някакви настройки ли трябва да направим Embarassed

# 20
  • София
  • Мнения: 3 414
Ок Ками,напомни ми утре сутрин пак  #Crazy
Вико набийго преди да тръгнете за Джъмбо Joy откачих вече,напрежението малко мина и сега съм готова да се "гътна"да спя

# 21
  • USA
  • Мнения: 559
Превеждам Simple Smile:
От днес влиза в сила нова политика на Фейсбоок наречена "Instant Personalization". Тази настройка ще позволява на Фейсбук да споделя информацията ви с други сайтове и автоматично е избрана. За да я деактивирте трябва да отидете на Account>Privacy Settings>Apps & Websites>Instant Personalization>и да махнете чекмарка от "Enable". Ако приятелите ви не го направят, те ще подават информация и за вас.

Аз не съм във ФБ и много не ги разбирам настройките, само превеждам от това което видях. Simple Smile Тук има по-подробно: http://www.eff.org/deeplinks/2010/04/how-opt-out-facebook-s-inst … t-personalization

Последна редакция: пт, 28 яну 2011, 19:21 от Winx

# 22
  • София
  • Мнения: 254
Хм, хич не ми харесва това за ФБ...

Аз, да не казвам голяма дума, ако Кая е все така добре, от понеделник ще я пусна на градина, но да видим, ще решим в неделя.

Искре, много ще ме учуди, ако е от Барни-то Rolling Eyes

# 23
  • sf
  • Мнения: 10 141
Aз отсега знам,че ако е добре, в понеделник отива на градина  Joy
открадна ми помелото и го уви в една калъфка, щото било бебенце  hahaha
така преди време се грижеше за един кокосов орех и ако някой искаше да го счупи, изпадаше в истерия  Joy

# 24
  • Мнения: 1 098
Здравейте!
Честито на Мими!Много серадвам за тях. Тя роди седмица след мен Grinning
А аз родих точно, когато Дели стана на 3.6г.
Ками, давам чай на Хип и като че ли не го боли.
Аз май съм с цистит от катетъра. Боли ме все повече. Пия някакво на Хималая. Лекарката ми го предписа, дано помогне Praynig
Айка, ще се организирам да ти върна книжката. Дори не можах да я започна. Радвам се, че Кая е добре. Много е сладка Heart Eyes
Дано болничките деца бързо се оправят Praynig

# 25
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Ками, и аз съм за Алексиев (Венелин Алексиев - http://www.einet.bg/~alexiev/photogallery/PHILLY11.jpg). При прегледа на Кати си бях написала 20-на въпроса в един тефтер. Питам го, може ли да ви задам въпроси. Той - ДА., Подавам му тефтера и той записва направо там кратки отговори. Питам аз, а може ли да запиша всичко на клип с фотоапарата. Той - Да, няма проблеми, така обичам да идват хората подготвени и търсещи информация.
Никак не се притесни човека от снимането. Обясних му, че имам приятелки с деца на същата възраст питащи същите въпроси и ще им е полезен и на тях. А той вика няма проблем. Винаги дава снимка на тазобедрените стави и се подписва. Каза, че сложи ли си подписа носи отговорност и това е научил за 2 год в чужбина. При следващия преглед около 7месец иска и старата снимка за сравнение.
Струва ми се, че е същият за който каза и Ивето. Та обади му се и си запиши час - http://www.einet.bg/~alexiev/feedback.htm
Там някъде има автобиография с всичките му дипломи и специализации.
А и после искам 10% от прегледа ви, за рекламата, която му спретнах  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 414
Същия е Алексиев,имаш Ками номера звънни за час,ако има проблем ще ида на място

# 27
  • Мнения: 329
мерси Мими , мерси Иве  HugЧудни сте   bouquet
Бубе , той пие ли от шише???Виктор не иска ,май трябва да съм по настоятелна,ама ми е мъчно като му виждам начумерената физиономия като му бутам биберона  GrinningБързо да се оправяш , знам че много боли  Hug

# 28
  • Мнения: 1 098
Ками, пие от шише и залъгалка смуче. Днес ме нямаше три часа и половина и му бях оставила мляко. Засега това не ми създава проблеми със сученето, дано остане така. Дели изобщо не поглеждаше друго освен гърда и близо до годинката не бях мърдала от него. Сега ми се иска да не се притеснявам, ако ми се наложи да отида някъде. Не че имам желание да го оставям,но когато е важно...

# 29
  • Мнения: 9
Честито, Мимозка! Да ти е много добричък, здрав и весел Петър! Бате и тате, да са много щастливи и да помагат! Peace  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт