Отговори
# 60
  • Мнения: 1 165
Дидидонев сестра ми живее във Варна и преди малко по телефона ми каза, че са удължили ваканцията на учениците, съответно не е отменена грипната епидемия  Peace

# 61
  • Мнения: X
Доколкото знам,  референтните граници при бременни за някои показатели са различни (по-ниски), така че най-добре резултатите да ги види лекар, преди да се притеснявате за каквото и да било.

# 62
  • Мнения: 1 163
Алексче,така е Peace,но...........
Аз се обадих на доки и той ме увери,че няма нищо притеснително Grinning

# 63
  • Мнения: 4
Момичетаааааааа! Имало е грешка в сървъра и не са ми излезли рисковете, а само едни числа, от които се побърках щото четох доста лоши неща в нета. В крайна сметка риска ми е доста нисък, а тези побъркващи числа са се получили сигурно от килограмите ми. Много съм благодарна на проф.Кременски, човека и събота и неделя работи за да сме спокойни ние. Дано има повече като него  Praynig . Успокоих се вече и дано да нямам повече проблеми с кръвното, че вече това ще е проблем за бебо.
Не съм ви чела изобщо тези дни просто защото бях в ада, ще наваксам сега обаче.

# 64
  • Мнения: X
isepise, значи всичко е наред.  Peace
tess-, радвам се, че в крайна сметка нещата приключиха добре. Ето затова не бива човек да се притеснява предварително.

# 65
  • Мнения: 2 899
tess, радвам се за добрите новини!  Hug

# 66
  • Мнения: 2 357
Тесс, браво Hug
Исе, не се тревожи Hug лекарите си знаят. И аз се шашкам, но дки казва, че не е страшно Peace Hug

# 67
  • Мнения: 4 784
Благодаря ви за пожеланията момичета!

# 68
  • Мнения: 16
Тес, радвам се, че притесненията са били напразни, аз утре ще ходя да си взема резултатите, надявам се да ми ги разтълкуват на място.

# 69
  • Мнения: 9
tess: знаех си, че всичко ще е ок, просто беше малко странно да ти излизат само тези неща като резултати и един съвет не само към теб...да не прекаляваме с четенето на форуми, защото вреди на нас и на бебетата всяко едно притеснение Hug

# 70
  • Мнения: 213
estelitka с нетърпение ще чакам актуална информация от прегледа при Марков утре fingerscrossed TEDDY_BEAR от теб също fingerscrossed
tess- браво за добрите новини Peace

# 71
  • Мнения: 1 415
Тес, браво и аз се радвам за добрите резултати.
deizyre не само на форуми, въобще ровенето във всякави сайтове, аз както вече писах не чета нищо друго за бременността освен тук в отчетната тема и във Фейсбук. Предпочитам да чета забавни и развлекателни неща отколкото да се натоварвам излишно.  Peace

# 72
  • Мнения: 213
deizyre  Simple Smile много сладък аватар Flowers Bouquet newsm03

# 73
  • Мнения: 9
Val- сладък е да  Peace

# 74
  • Мнения: 2
Hug във Варна май се отменя грипната епидемия.
Нъц. Продължава до този петък...  Cry
И аз утре се опаковам с маската и отивам при личната за направление за ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт