Втори срок на ПЕТИ клас почваме на мръсна газ.....

  • 28 049
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 030
Днес е Сирни заговезни - ден за прошка та.............моля ви за прошка  Blush
В тоя ред на мисли и аз да се простя пред всички вас.....! Hug Hug

Веднъж в годината има ден на Прошката! Прости! Прощавам! Добре е да си ги казваме, но истината е че дълбоко в себе си трябва да почувстваме силата на тези думи! Искам да ви пожелая, да имаме все по-малко поводи да си прощаваме! Да не се нараняваме! Просто да бъдем по–добри!  bouquet  bouquet

Тай като съм солидарна към всяко болно дете,се обръщам към Мама Раче,с огромно Благодаря,знам че има болка и страдание,но тя е смирен човек...........,и нека бъда извинена пред вас за тоя спам!!!

# 661
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Птичка  Hug Hug Hug

В най-скоро време оздравяване на децата и с нищо да не си спомнят за тези тежки моменти.







# 662
  • Мнения: 1 030
Птичка  Hug Hug Hug

В най-скоро време оздравяване на децата и с нищо да не си спомнят за тези тежки моменти.
  bouquet  bouquet Hug Hug Praynig Praynig

# 663
  • Мнения: 32
Здравейте, малко късно, но да се запиша при вас.Моят хубостник Иван е на 23.12.1999г - вече втори срок на пети клас. За съжаление не е от най- примерните в класа, май по- скоро от по- буйничките. Боря се непрекъснато с учене, дисциплина...но иначе ще ми е скучно сигурно. Успех на всички през втория срок.

# 664
  • Мнения: 1 296
Хайде, и аз да надникна във форума и в темата, че няколко дни нямах тази възможност.
Благодаря на всички ви за пожеланията на моето момче  Hug И той им се радваше като му четях, чувстваше се важен  Laughing Веднага след рождения ден дойде и поредната вирусна инфекция  ooooh! И сега цялата седмица ще е в нас, защото той започне ли с кашлицата, спиране няма. Нон-стоп. Засега температура нямаме, слава богу. А и нали казват, че злото не идвало само. Днес по обяд като се присети да му правя чай в термоса, а и аз що ли се съгласих...Та да си отвори по някое време термоса и да си налее чай, така се е залял по брадичката и гърдите, че чак се надигнаха мехурчета. Аман вече! Не знам и аз какво да кажа, в последното време, като че сме абонирани за всякакви проблеми, да му се не види  #Cussing out Едно отмине, друго дойде...Хем през цялото време си мислех какво съм сънувала нощес и все бях на тръни...

# 665
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Когато децата ви получат макар и малко изгаряне - отивайте в Пирогов. Там ги мажат с нещо, което не оставя никакви следи после.

# 666
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 305
tzarina, има ли вече мехурчета? Ако има, сигурно ще ги пробият в Пирогов и доколкото разбрах е по лището. Не е за препоръчване. Мажи с дефламол веднага

# 667
  • Мнения: 8 567
Сребърна вода също помага. Но и аз мисля, че трябва да е веднага.

MAD, видях, че питаш в съседната тема. Доколкото знам, от 6-ти клас Веди имаха курсове. Но зависи от пропуските. Може да се справите и с няколко индивидуални урока още тази година. С частен учител. Питай Боби, мисля, че тя взе за момчето си учителка по БЕЛ.

# 668
  • Мнения: 1 296
Засега се появи само едно мехурче по средата на гърдите му, което си се спука само. Бях го съблякла, само едно електрическо одело имаше на гърба си, да не изстине още повече все пак. Веднага го намазах с дефламол и сега като гледам по-малко червено е, а и е спряло да го боли, както когато се заля в началото.
Тъй като той е с по-суха кожа и в началото самото зачервяване ми се е сторило, че образува много мехури, затова така се уплаших.
За мазането с дефламола - веднага беше на момента, аз имах в аптечката. Имам и ,,Контратубекс,, против белези, както и ,,Хемагел,,.

# 669
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 305
 tzarina, Сигурна съм /от личен отит и то неведнъж/ че всичко ще е наред. Дефламола ще помогне. Щом не пари вече е добре. Само там където е било мехурчето, гледай да не се замърси и то също ще се оправи, но по-бавно. Малкия дявол е  Стискам палци да оправи и кашлицата.

# 670
  • Мнения: 1 296
Благодаря ти, Мад, благодаря на всички ви Hug Така ми се е насъбрало от септември 2010 насам, че...Тъкмо ходих на проверка да видя кожата как е, мноого леко червено е, не е като да няма следа от изгарянето, но поне не го боли. А как кашля....без прекъсване почти, въпреки че веднага съм купила каквото са предписали.

# 671
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Всичко кашля, и съм се замислила, това да не е по-леко изкарване на коклюш, защото са ваксинирани все пак.  newsm78 

# 672
  • Мнения: 4 447
Здравейте! Hug
Малко със закъснение, но от сърце - Честита Баба Марта, Честит 3-ти март!
(А ние свалихме вече мартениците на цъфнало дръвче)
Искам прошка и давам прошка!
Много здраве пожелавам на всички и само добри новини в темата!
Царина, дано бързо се възстанови момчето, и да не го боли  Sad Ама че късмет! Hug
И мойто момче е болно, ще топли дивана до края на седмицата. Както подозирам ще топли компютърния стол повече, когато не съм до него да го надзиравам.
Хубава вечер и още по-прекрасен ден утре!  bouquet

# 673
  • Мнения: 1 575
Тази година хич не ми харесва, дано свърши добре...
Черната серия с болестите у дома върви с пълна пара - малкия прави усложнения, аман вече, нямам нерви, сили и пари за повече - 3 седмици купувам лекарства и посещаваме лекаря си, който е платен!

Лъчезар днес се прибра с 6-ца по фр. ез. и 4-ка по математика - на теста.Има знания, но защо така се излага, не зная.
Аз съм доволна от новия салон, пу-пу, само работа да има, че да не ми е съвестно, че така се спасявам  от къщната лудница Mr. Green!

Пожелавам на всички лека и спорна седмица и утре приемете от мен поздравления за празника - всички тук сме майки и утре имаме голям повод за празнуване!Да бъдем винаги обичани от любимите хора!

# 674
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 305
Боби, радвам се за успехите на Лъчи. Знанията ще ги покаже, спокойно. По-бавен е процеса на промяна на мнението на госпожите.Отървавайте се бързо от болестите. Късмет и запълнен график в новия салон. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт