Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 13-та тема

  • 129 545
  • 740
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 867

Вени, тоя тутманик направо вика:"ела ме изяж"! Неустоим е! Crazy  bouquet

Tari Tasartir, много симпатична тая навъртяна питка!  bouquet

На  rossonera страхотно изглежда, със сигурност е много вкусна! Heart Eyes  bouquet

mari_eta, красива питка!  bouquet

И моята от днес.

# 136
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Вени, много апетитен тутманик.
labrex, както винаги красиво!

Благодаря за хубавите думи.

Ето и една питка-балончета, но тавата ми беше май голяма и стана леко рошава, не като оригинала на Танита.

# 137
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ви момичета,    bouquet наистина се получи неустоим. Съпругът ми и майка си хапнаха и повече от половината го занесох на дъщеря ми, така че днес пак ще се прави нещо Simple Smile.

Labrex,  Tari Tasartir, чудесни питки както винаги. Много са апетитни.

# 138
  • Мнения: 112
От мен Маслинена ачма от рецептите за турска кухня, много вкусни и сполучливи питки

# 139
  • Мнения: 11 607
Вени, казваш свършил тутманика, а ние тук нищо не разбрахме от него.....Лошо, много лошо........

Tari Tasartir днес доста се почудих дали да не направя хляба на балончета, но...в крайна сметка не го направих.....Хубава болярска питка! Peace

Мариетка, и без мед я хапвам аз тази питка, така да знаеш........

Лабрекс, ама какви цветя при теб само са разцъфтяли........Да не ти се иска да ги откъснеш......

Луча, много симпатични питки.......

И от мен неделната питка - http://i120.photobucket.com/albums/o195/rdjvl/P1140063.jpg

Хубава нова седмица, девойки!

# 140
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Лошо, Маме...  много лошо, имаш право. Трябва пак да правя такъв тутманик Wink.  Между другото и аз искам такава неделна питка.   bouquet

# 141
  • Мнения: 400
Привет!
Момичета преди доста време тук някъде из темите за питки си бях харесала една питка оформена като грозд. Не помня нито от кого беше пусната, нито рецептата. Уж я бях съхранила на копма, а сега като ми трябва не я намирам.  Дали се сещата за какво питам?

Редактирам се: Намерих я! Simple Smile

Последна редакция: нд, 13 фев 2011, 18:28 от Шеки

# 142
  • Мнения: 1 296
Ох, леле, както се прибираме гладни от дълъг път току що и нали вече без компютри не можем, веднага се влиза тук във форума. И що да видим? На мамето питката  Laughing А как сме гладнииии, и както вечерята е повече от импровизиранаа ooooh! Ще има вкусни кулинарни сънища  Joy

# 143
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Маме, страхотна е питката! И ние с детето се облизваме пред монитора  Wink Може ли да споделиш как се получава този ефект на парчетата да изглеждат като калии?

# 144
  • Мнения: X
Аз малко ще поспамя,но за да знаете,че редовно ви следя да се изкажа-Росонера,Тари,Луча,Мари-ета,Вени,Лабрекс,tzarina,Маме - печивата ви са страхотни! Peace Peace Peace

# 145
  • Мнения: 7 418
  Опит за сладка питка Сърце.
  Друг път малко ще я издължа за по-съвършена форма.  Simple Smile

  

# 146
  • Мнения: 22 867

Селма, оригинално ти е сърчицето!  bouquet
Аз пък с грозденце с ягодово сладко, явно ме избива по към Трифон Зарезан. Grinning

# 147
  • Мнения: 1 296
labrex-шедьовър Peace Аз правих отново 2 броя кулебяка, че в къщи стана голям хит, но и двата ги нарязаха и не ставаха за снимки  Laughing Единият дори беше със сърчица отгоре. И тъй като ми остана малко тестенце, им направих малко мини-мекички  Peace

# 148
  • Мнения: 7 418
labrex,мернах ти грозденцето в другата тема.Разкошно е!  Heart Eyes Hug

# 149
  • Мнения: 22 867

Селма,  tzarina, благодаря ви, момичета! Hug  bouquet

tzarina, голяма вкусотия са кулебяките, и аз се каня да правя, но едно ли е, дето те съблазнява в тоя форум и кое по напред! Peace Grinning

Общи условия

Активация на акаунт