Борис на бял свят се появи, до АПРИЛ не можа да издържи! (Тема 13)

  • 21 840
  • 731
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 77
Относно ваксината- снаха ми също е с - резус фактор, но в болницата във Велинград и сложиха ваксината след раждането и то безплатно. По време на бременността и правиха разни изследвания по този повод. Само че незнам малката с каква група е и резус фактор.
Относно секса- колкото и да ми се иска от болежките, просто желанието ми умира. Чаках 6-7 месец хормона да ме удари, ама не. През цялата ми бременност нямам кой знае какво желание и мъжът ми търпи- няма избор.
За обръщането- и аз усещах бебка уж хоризонтално и да ме потупва от двете страни на пъпа, но миналата седмица се видя, че  вече е заела стартова поза Simple Smile Тези дни обаче пак имаше бурни действия, та незнам...
Относно ЖК- моята лекарка ми каза, че щом имам оплаквания-няма проблем да си я направим и утре ще ходя, въпреки, че в пазарджишка област грипната епидемия продължава.

# 61
  • София
  • Мнения: 742
Благодаря на момичетата, които ми писаха за обръщането. Ще видим какво ще стане при нас...

Относно секса, правим доста рядко, мисля че ММ е много стресиран от всичко, което предстои и затова. На мен, иначе, ми е много готино и мисля че е заради увеличеното кръвообръщение! И все пак и аз по-рядко се сещам!

# 62
  • Мнения: 0
Лени благодаря за отговора ще опитам дано да помогне че направо не се търпи newsm45 newsm45 newsm45 smile3511 newsm61

# 63
  • Мнения: 1 574
О ооооо за секс ли говорите ?-а за мен секса е мираж   Mr. Green:е:,тази бременност ми е кошмарна ,едвам вървя ,камо ли секс да правя ,то както съм качила 19 кила  :е:не съм сигурна ,че и нещо ще се получи  NeWS78.Но първата ми бременност от началото до края ,нямам пропуснат ден . Wink
Нищо ,само да родя и мъжо то ще го скъсам от кекс  Grinning
Че тази му дясна ръчичка вече мазоли хвана Joy
Моето бебе е седалищно за сега и много ме е страх да не си остане така.

# 64
  • Мнения: 2 271
Erria ако няма забрани по медицински индикации секс може да се прави до началото на 9м,но все по-внимателно.А ние не правим,защото моя е много страхлив,да не предизвикаме раждане.С предната бременност също беше така.
 Като ме приемаха да раждам на звънеца на приемен кабинет се звъни.Стана един скандал,викове,персонала ядосан.Отначало не разбрах за какво става въпрос,но после ми обясниха.Бременна в края на 8м правила секс и започнало раждането.Качиха я в патологията,но на другия ден роди-не са успяли да спрат родовия процес.Бебето се роди 2300 и с гърчове.Е след тази случка мъж ми не иска да чуе за секс по време на бременност.
Кроела на последната ми ЖК Калинчето беше в главично положение,но аз усещам,че постоянно се върти и през повечето време е напречно.Споделих с докторката и тя ме успокои,че при втора,трета и т.н. бременност корема се разширява по-бързо и бебетата имат повече място да се въртят.Така може до последната седмица да е.Така,че си стискаме палци една на друга бебчетата да се обърнат преди да е дошло време за раждане и си кротуваме  Wink

Последна редакция: пн, 31 яну 2011, 17:27 от petia47

# 65
  • Мнения: 9
Ей, страшни сте. Човек да не ви изпусне за малко. пет страници от новата тема, която е както винаги перфектна  Shocked
Аз днес не си пих кафето и съм като парцал. Спи ми се, а цял следобед бях навън ...
Ихааа, вече ми се е преместила лентата

# 66
  • Мнения: 185
Мони, и аз все се чудя кога смогваш с тези деца да правиш и темички  Crazy Иначе е много хубава темата, мерси   bouquet

На нас никой не ни е казвал, че не може да правим секс и ние си правим, макар и по-рядко от преди  Whistling Надявам се да няма проблеми.

Мойта бебка нямам идея как е обърната, усещам ритничета на различни места и не мога да преценя. На преглед съм след 1 м и тогава ще видим, но аз мисля, че е рано да се притеснявате за това, може и в последния момент да се обърне  Peace

Сестра ми също е с – резус фактор, но не е в БГ и предния път й слагаха ваксина безплатно, но не се сещам дали и преди да роди или само след това  Rolling Eyes

E.дамянова, честит ти кръщелник, да е жив и здрав и бързо оздравяване на дядо ти  Praynig

Аз реших в крайна сметка да си ремонтирам старата количка и нея да си ползвам. Ще си поръчам и такъв бъги борд за каката, дано да пасне само http://www.novobebe.com/productDetails-bg-1462.html.
Днес трябваше да ми дойде първата поръчка от Ларедут, в събота имах мейл, че са ми я пратили, а я няма още, надявам се утре вече да си я получа Simple Smile Като дойде, дано да имам време, ще снимам и аз покупките, които съм направила за бебка досега  Blush

Хайде лека и спокойна вечер от мен  Hug

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен Simple Smile Аз днес бях на лекар и бебчето се е обърнало вече и си е добре:) Доктора, при който щ раждам, каза че трябва да родя до 9 април защото на 10 щял да излиза отпуска  newsm78 #Crazy Направо ме разби!!! Та това са новините при мен

# 68
  • Варна
  • Мнения: 237
Дойде време да се изкажа:)
Мони,много хубава тема  bouquet
За секса-мираж. Бъзиках,пробвах, директно питах-Не. Не ми е голям корема, все пак съм качила 5 кг, но не иска. Незнам дали го е страх, или не му допадам. А не е човек, който се обеснява...
За 14-ти февруари-много се дразня на този ден. Нямам нужда от един ден в годината, за да бъда ..немога да намеря дума. Дразнят ме сърчицата, висящи навсякъде. Пък и не е наш празник. Още първата година,когато ММ ми подари подарък, съм му обяснила,че няма нужда и не ми допада. А уж съм романтична Mr. Green
Този сайт с леглата е страхотен. Хареса ми това http://www.mebel-gen.bg/index.php/bg/2009-03-04-21-16-35/2009-03 … 09-03-08-14-01-51   , само цените не ми допадат. Иначе изглеждат качествени,но не съм привърженик на вечното обзавеждане. За 1-2 години ползване не ми се дават толкова пари.

# 69
  • Мнения: 90
Къде им пише цените на легълцата в този сайт?

За 14-ти февруари -  мъжо ако иска да ми направи някаква приятна и романтична изненада нямам нищо против Simple Smile

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 858
е-дамянова, честито!
Сега се връщам от работа и ако ми остане време ще ви изчета.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 237
mareva отгоре на лентата пише ИНФОРМАЦИЯ, менюто пада и има ЦЕНИ.

# 72
  • Мнения: 288
За 14 февруари - на мен миналата година на този ден мъжът ми ми предложи да се оженим. Беше много готино. Бяхме на планина и сутринта отидохме до ски пистата да видим дали ще работи /а тя беше абсолютно празна все още/ и там в една идилична обстановка той ми подари сърцето си. От тогава го обичам този ден  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Преди това и аз се дразнех на сърчицата  Wink. Тази година обаче правим ремонт и може и да не ни огрее с романтика  Sad.

# 73
  • Мнения: 4
Здравейте,
Мони справила си се чудесно!
Моя бебок се е обърнал вече главично,така ми казаха преди 1 седмица.Другата седмиза в сряда съм пак на консултация ,вече на 2 седмици.С нетърпение чакам ,за да видя колко е пораснал

# 74
  • Мнения: 6
  Да се включа и аз в новата тема  Mr. Green
  Мони, поздравления за пореден път за хубавата темичка   bouquet  И скорошно оздравяване на децата!
  Днес ни беше един поспалив дееен... от сутринта ми се спи, детето дивее до мен, аз не мога да си отлепя очите  Crazy После отидох да го приспивам и...си поспахме близо три часа  Grinning , почти до 17 ч. Добре, че и малкия беше уморен от съботата, че ме остави да спя толкова  Blush
  За секса, ако няма проблеми с бременността, няма причина да не се прави. Разбира се без акробатики и по-лежерно, ако мога така да се изразя  Rolling Eyes И преди бях писала, но предната бременност нямаше по-активни от нас. Последният път беше 20 мин преди да ми започнат контракциите... Може би дори това е дало начален тласък на раждането  Thinking Но сега нещо не сме така активни, нямаме толкова възможности покрай грижите за малкия отколкото предния път. И пак като казвам, че не сме много активни имам предвид 1-2 пъти в седмицата...

Общи условия

Активация на акаунт