отслабване с мед и канела

  • 255 348
  • 251
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 488
Аз търси днес в един магазин но не намерих. По точно не пишеше на опаковката каква е и не рискувах. И без това имам у нас от фалшивата. Ще си поръчам по нета довечера.

А иначе вижте какво намерих:
http://www.benefits-of-honey.com/ceylon-cinnamon.html

http://cinnamonvogue.com/CINNAMON/GIF/Cassia_and_Ceylon_Cinnamon_3.jpg

Изглежда, че тази като цигара е цейлонската. ронела се по лесно.

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
не че е фалшива,просто не е за отслабване и пречистване,а за сладкиши...
сигурно е тази по-ронливата,но в БГ май няма да се намери лесно

# 197
  • Мнения: 1 488
Под фалшива имам предвид с голямо съдържание на токсина кумарин. Не е фалшива, а вредна за здравето в големи количества.

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
не знам как да я избягвам,като ми е толкова любима подправка за сладкиши

# 199
  • Мнения: X
Какви са вредните свойства на тази съставка, защото в гугъл така и не успях да намеря....
а нямам възможност да си купувам от тази канела 30 лева....

# 200
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
заради съдържанието на кумарин в обикновената канела била токсична,канцерогенна и т.н.

днес прочетох,че и ванилията на прах щели да забранят за употреба...не че тя е истинска,но е на по-поносима цена от тази на шушулка

# 201
  • Мнения: X
Ясно,
благодаря Hug

# 202
  • Мнения: 19
С цейлонска канела може да се снабдите чрез познати от Португалия/Испания . Португалия я произвеждат и е евтина . Канелата се залива с вряща вода и се оставя да изстине ! След това се добавя мед.Аз добавям такъв който не се захаросва, такъв си обичам а и се разтваря по-лесно от захаросания(който обаче е по-полезен) . Не се пие топло.Дори чаят с мед не бива да се пие топъл, освен ако не е просто заради вкуса.Медът губи полезните си качества при затопляне над 20 градуса мисля, а при много голяма температура може и токсичен да стане ... което обезмисля начинанието .Самият процес на слабеене започва след изчистване на организма от токсини, така че ако в началото си помогнете с нещо - супер.

# 203
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
нещо интересно от днес http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2881155

# 204
  • Мнения: 1 488
24 часа четат bg-mamma. Добре, че сме ние, да им правим статиите  Twisted Evil

# 205
# 206
  • Мнения: 0
Здравейте, канелки чета от известно време за канелата и свойствата и по мое мнение няма значение каква канела се използва а в какви количества.Допустимото е 1/2 ч.л. дневно, а нали тази рецепта е именно с толкова..........Аз днес си направих количество за 10 дена ,не бих могла да се занимавам с това всеки ден.Ако не друго ще подсиля имунитета си.Е главната цел е друга де.Макар да знам ,че ставам многословна и вероятно досадна ще ви споделя ,че преди години 4 на брой опитах да отслабна с лекарства резултата беше 10кг. НАГОРЕ..От тогава не съм си и помисляла за друг опит с валшебни хапове и сега за мен това е една алтернатива.Стискайте ми палци и аз ще стискам на вас.Ще пиша има ли резултати а ако се откажа пак ще пиша.поздрави

# 207
  • Мнения: 9




zdraveite mili mami Simple Smile iskam da popitam nqkoq ot vas dali ve4e e probvala efekta na kanelata s med.. 4eta iz forumite za kanela, med i djindjifil- kombinaciq. iskam ako nqkoi ima rezultati ot napravenata deieta da mi pishe, 4e pri men kilcata sa mnogo, a nqma kak da se podlagam na opredelen hranitelen rejim.. prosto vremeto mi e malko za da si gotvq otdelno...
Simple Smile

# 208
  • Мнения: 1 164
Аз го пия вече  от две седмици ,много ми е рано за да имам ефект,но мога да кажа че не налитам така на сладкото ,като ми се прияде много си отчупвам парченце черен шоколад и готово.
Мога да кажа ,че ходя и по редовно до wc .

Вчера си купих и цейлонска канела от магазин за био храни,едно пакетче от 30гр. за 3лв.,скъпичко идва но поне не ги даваш на веднъж 30-40 лв.

Надявам се и с тази канела да има още по-добър ефект,няма да се отказвам ,а и свикнах да го пия ,пия чашката на един път и готово ,не ме дразни както в началото.

Ще се радвам и друг ,който го пие да си споделя ,че ми е интересно.

Хубав ден канелки  Hug

# 209
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
...съмнява ме да е само цейлонска за 3лв./30гр.  Thinking Пише ли от къде е,трябвало да е от Шри Ланка

Общи условия

Активация на акаунт